CNC apstrādes ražotājs un piegādātājs

Modern CNC machining facility floor with machine tools and machinists

Pareiza CNC apstrādes ražotāja izvēle izlemj, vai jūsu ražošanas sērija tiek nosūtīta laikā, pēc specifikācijas un budžeta ietvaros. Kā CNC apstrādes ražotājs mēs darbinām frēzēšanu un virpošanu uz saviem iekārtām — atlasītām pēc jūsu procesa iespējām un kvalitātes prasībām — tāpēc jūs pērkat no pārbaudītas jaudas, nevis pārdošu solījumiem.

Katrs pasūtījums iet cauri vienai darbplūsmai: augšupielādējiet 3D modeli, saņemiet inženieru izvērtētu piedāvājumu 24–48 stundu laikā, apstipriniet pirmo daļu un saņemiet detaļas ar izmēru kontroles pārskatu. Bez piespiedu MOQ — sāciet ar vienu prototipu un mērogojiet uz atkārtojamām ražošanas partijām uz tās pašas līnijas un uzstādījuma.

Iespējas

  • CNC frēzēšana 3/4/5asu un CNC virpošana ar dzīvo instrumentu
  • Procesa kvalifikācija pirms pirmā pasūtījuma
  • Pirmās daļas pārbaude pirms ražošanas turpināšanas
  • Galīgais izmēru kontroles pārskats pie katra sūtījuma
  • Prototipi 5–10 darba dienu laikā; ražošana 2–4 nedēļas
  • Piedāvājumi no STEP, IGS vai DWG failiem 24–48 stundu laikā
  • NDA parakstīta pirms jebkura dizaina faila apmaiņas

Tipiskie materiāli

Alumīnijs (6061, 7075), nerūsējošais tērauds, oglekļa tērauds, misiņš, varš, titāns un inženiertehniskās plastmasas (PEEK, Delrin, neilons).

Materiāls / markaTipiskais stāvoklisApstrādājamībaKur tas der
Alumīnijs 6061T6 (risinājuma raudzēts un novecojis)Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontroleKronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai
Alumīnijs 7075T6 / T651Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumiAugstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai
Nerūsējošais tērauds 304 / 304LAttaudinātsDeformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeveVispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika
Nerūsējošais tērauds 316 / 316LAttaudinātsCietāks par 304: lielāks instrumentu nodilumsHlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide
Oglekļa tērauds 1018 / 1045Rolēts / normalizētsViegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsuVārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi
Misiņš C360H02 puscietsIzcila: lieli ātrumi, tīras virsmasVeidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas
Varš C110Attaudināts / H02Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķiVadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība
Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V)Termiski apstrādātsGrūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilumsAviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas
Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA)Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiemViegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumentiIzolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas

Virsmas apstrāde

Anodēšana, pulvera pārklājums, galvanizācija (niķelis, cinks), pasivēšana, pulēšana, lodīšu strūklapstrāde — norādīti pēc zīmējuma un pārbaudīti pirms nosūtīšanas.

Virsmas apstrādeKo tā daraNorādiet, kad
Kā apstrādātsInstrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µmDetaļai tikai jādarbojas
Lodīšu strūklapstrādeVienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdasVizuālas detaļas pirms anodēšanas
Anodēšana II tipsIzveido oksīda slāni; krāsu iespējasAlumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība
Cietā anodēšana III tipsBiezāks, cietāks oksīda slānisSlīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas
Hromāta pārvēršanas pārklājumsPlāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspējuElektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija
Ķīmiskais niķelisVienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānisNodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos
CinkošanaIzdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargsTērauda detaļām telpās vai nosegās vietās
Pulvera pārklājumsBiezs, izturīgs, dekoratīvs slānisIzskats ir prasība
PasivēšanaNoņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēviNerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes
Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrādeNoņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanasPlānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde

Pielaides

Standarta pielaides pēc ISO 2768-m, ja nav norādītas; precizitātes apstrāde parasti notur ±0.02–0.05 mm, ar stingrākām pielaidēm, piedāvātām pēc zīmējuma izvērtējuma.

Zīmējuma norādeKo tā prasaIetekme uz izmaksām un termiņu
Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 inStandarta instrumenti, izmēru pārbaudeBāze: bez uzcenojuma
Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 inIekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaudeMazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts
Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 inSlīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMMSoļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole
Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 inPēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta videApstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija
Pozīcija / leņķiskums (GD&T)Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiemAtkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums
Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāksSmalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiensPievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku

Galvenās specifikācijas

SpecificationValue
toleranceISO 2768 (Class M)
tolerance0.0001 in
tolerance±0.001"

Procesa opcijas

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Related Processes

Injection Molding

used for

Laser Marking

used for

mass_production

used for

Common Applications

  • plastic molded parts
  • Aerospace
  • Robotics
  • consumer goods
  • energy

Ordering, Lead Times & MOQ

Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.

Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.

Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai pastāv minimālais pasūtījuma daudzums?

Nav piespiedu MOQ pielāgotām CNC detaļām. Viena detaļas prototipi ir standarta prakse, un vienības cena uzlabojas ar ražošanas apjomu.

Cik ātri es varu saņemt detaļas?

Prototipi parasti tiek nosūtīti 5–10 darba dienu laikā, ieskaitot loģistiku un kvalitātes pārbaudes. Ražošanas sērijas aizņem 2–4 nedēļas atkarībā no apjoma un virsmas apstrādes.

Ko jāsniedz, lai saņemtu piedāvājumu?

3D failu (STEP vai IGS) plus 2D zīmējumu ar pielaidēm un virsmas apstrādes norādēm, kur tādas ir. Iekļaujiet materiālu, apjomu un galamērķa valsti precīzai cenu noteikšanai.

Kā tiek kontrolēta kvalitāte?

Katra pasūtījumu sērija tiek kvalificēta pirms ražošanas sākuma. Pirmās daļas pārbaude apstiprina, ka detaļa atbilst jūsu zīmējumam pirms ražošanas. Galīgā kontrole aptver kritiskos izmērus, un izmēru pārskati tiek nosūtīti ar detaļām. Materiālu sertifikāti pieejami pēc pieprasījuma.

Vai mans dizains ir aizsargāts?

NDA tiek parakstīta pirms failu apmaiņas. Jūsu faili tiek izmantoti tikai jūsu ražošanai, un pielāgotie dizaini nekad netiek pārdoti.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).