CNC-bewerkingsfabrikant & leverancier

Modern CNC machining facility floor with machine tools and machinists

De keuze van de juiste CNC-bewerkingsfabrikant bepaalt of uw productierun op tijd, binnen specificatie en binnen budget wordt verzonden. Als CNC-bewerkingsfabrikant draaien wij frezen en draaien op eigen apparatuur — afgestemd op uw procescapabiliteit en kwaliteitseisen — zodat u koopt van bewezen capaciteit, niet van verkoopclaims.

Elke order doorloopt één workflow: upload uw 3D-model, ontvang binnen 24–48 uur een technisch beoordeelde offerte, keur een eerste exemplaar goed en ontvang onderdelen met een dimensionaal inspectierapport. Geen gedwongen MOQ — begin met één prototype en schaal op naar herhaalbare productiepartijen op dezelfde lijn en opspanning.

Capaciteiten

  • CNC-frezen 3/4/5-assig en CNC-draaien met aangedreven gereedschap
  • Proceskwalificatie vóór de eerste order
  • Eerste-exemplaarinspectie voordat de productie doorgaat
  • Finale dimensionaal inspectierapport bij elke zending
  • Prototypes in 5–10 werkdagen; productie 2–4 weken
  • Offertes vanuit STEP-, IGS- of DWG-bestanden binnen 24–48 uur
  • NDA getekend voordat enig ontwerpbestand wordt uitgewisseld

Typische materialen

Aluminium (6061, 7075), roestvast staal, koolstofstaal, messing, koper, titanium en technische kunststoffen (PEEK, Delrin, nylon).

Materiaal / kwaliteitTypische toestandVerspaanbaarheidWaar het past
Aluminium 6061T6 (opgelost en uitgehard)Makkelijk: goed verspaanbaar, goede spaancontroleBeugels, behuizingen, opspanmiddelen, prototypen richting serie
Aluminium 7075T6 / T651Moeilijker: meer gereedschapsslijtage, starre opspanning nodigHogesterkte, gewichtskritische onderdelen; niet lasbaar
Stainless 304 / 304LZachtgegloeidVerhardt koud: lagere snelheden, positieve voedingAlgemene corrosiebestendigheid, voedings- en procestechniek
Stainless 316 / 316LZachtgegloeidTaaiër dan 304: meer gereedschapsslijtageChloriden, maritiem, medische en farmaceutische omgeving
Carbon steel 1018 / 1045gewalst / genormaliseerdMakkelijk tot gemiddeld; heeft roestbescherming nodigAssen, platen, lasconstructies, gereedschapslichamen
Brass C360H02 halfhardUitstekend: hoge snelheden, mooie afwerkingFittingen, busjes, connectoren, decoratieve onderdelen
Copper C110Zachtgegloeid / H02Kleverig: scherpe gereedschappen en grote spaanhoekenGeleidbaarheid, collectoren, warmtebeheersing
Titanium Grade 5 (Ti-6Al-4V)FabrieksgegloeidMoeilijk: lage snelheden, warmtebeheersing, gereedschapsslijtageLucht- en ruimtevaart, medische techniek, lichte hogesterkte onderdelen
Technische kunststoffen (POM, PEEK, PA)Geëxtrudeerd / gegloeidMakkelijk tot kleverig: zachte klemmen, scherpe gereedschappenIsolatie, lage wrijving, chemie- en slijtdelen

Afwerkingen

Anodiseren, poedercoaten, galvaniseren (nikkel, zink), passivering, polijsten, kogelstralen — per tekening gespecificeerd en geverifieerd vóór verzending.

AfwerkingWat het doetSpecificeren wanneer
Verspaand gelatenGereedschapssporen zichtbaar; Ra typisch 1.6-3.2 µmHet onderdeel hoeft alleen te functioneren
GlasparelstralenEgaal mat oppervlak, verbergt gereedschapssporenCosmetische onderdelen vóór anodiseren
Anodiseren Type IIBouwt een oxidelaag op; kleuroptiesAluminium-uitstraling plus matige corrosie- en slijtvastheid
Hardanodiseren Type IIIDikkere, hardere oxidelaagGlijdende of slijtende aluminiumoppervlakken
ChromateringDunne beschermende laag die geleidend blijftElektrisch verbinden of aarden op aluminium
Chemisch nikkelEgaal, harde, corrosiebestendige laagSlijtage plus corrosie, ook in boringen
VerzinkenEconomische offerbescherming tegen corrosieStalen onderdelen binnen of onder een afdak
PoedercoatenDikke, duurzame, decoratieve laagUiterlijk is de eis
PassiverenVerwijdert vrij ijzer en herstelt de oxidelaagRVS-onderdelen na de verspaning
Spanningsarm gloeien / warmtebehandelingNeemt restspanningen weg voor of na de bewerkingDunne wanden en strakke toleranties die de bewerking moeten doorstaan

Toleranties

Standaardtoleranties volgens ISO 2768-m indien niet gespecificeerd; precisiebewerking houdt doorgaans ±0.02–0.05 mm aan, met strakkere toleranties gequoteerd na tekeningsbeoordeling.

TekenaanduidingWat het vereistEffect op kosten en doorlooptijd
Algemeen: ±0.25 mm / ±0.010 inStandaardgereedschap, maatcontroleBasis: geen toeslag
Standaard: ±0.13 mm / ±0.005 inMachine in goede staat, eerste-artikelcontroleKleine toeslag; de gebruikelijke calculatienorm
Strak: ±0.025 mm / ±0.001 inGeslepen of diamantgereedschap, temperatuurbeheersing, CMMSprong: tragere passes plus volledige inspectie
Precisie: ±0.013 mm / ±0.0005 inFinishing-passes, maten, gecontroleerde omgevingDe verspaning bepaalt de prijs; vaak een aparte bewerking
Positie / hoekigheid (GD&T)Datumbeheersing, één opspanning bij samenhangende featuresHangt af van over hoeveel opspanningen de datum loopt
Oppervlakteruwheid Ra 0.8 µm of fijnerFijnere instelmaten, polijsten of een afwerkpassVoegt een processtap toe, niet alleen verspaningstijd

Belangrijkste specificaties

SpecificationValue
toleranceISO 2768 (Class M)
tolerance0.0001 in
tolerance±0.001"

Procesopties

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Related Processes

Injection Molding

used for

Laser Marking

used for

mass_production

used for

Common Applications

  • plastic molded parts
  • Aerospace
  • Robotics
  • consumer goods
  • energy

Ordering, Lead Times & MOQ

Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.

Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.

Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.

Veelgestelde vragen

Is er een minimale bestelhoeveelheid?

Geen gedwongen MOQ voor maatwerk CNC-onderdelen. Prototypes van één stuk zijn standaardpraktijk, en de stuksprijs verbetert met het productievolume.

Hoe snel kan ik onderdelen ontvangen?

Prototypes worden doorgaans in 5–10 werkdagen verzonden, inclusief logistiek en kwaliteitscontroles. Productieruns duren 2–4 weken, afhankelijk van hoeveelheid en afwerking.

Wat moet ik aanleveren voor een offerte?

Een 3D-bestand (STEP of IGS) plus een 2D-tekening met toleranties en afwerkingsaanduidingen waar van toepassing. Vermeld materiaal, hoeveelheid en bestemmingsland voor een nauwkeurige prijs.

Hoe wordt kwaliteit gecontroleerd?

Elke orderserie wordt gekwalificeerd voordat de productie begint. De eerste-exemplaarinspectie bevestigt dat het onderdeel overeenkomt met uw tekening voordat de productie start. De eindinspectie omvat kritische afmetingen, en dimensionale rapporten worden met uw onderdelen verzonden. Materiaalcertificaten zijn op aanvraag beschikbaar.

Is mijn ontwerp beschermd?

Er wordt een NDA getekend vóór de bestandsuitwisseling. Uw bestanden worden alleen voor uw productie gebruikt en maatwerkontwerpen worden nooit doorverkocht.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).