Baza wiedzy

Poznaj obróbkę CNC

Przewodniki oparte na wiedzy inżynierskiej o tym, jak powstają części — co potrafi każdy proces, co napędza koszt i gdzie pojawiają się problemy. Opracowane na podstawie korpusu badań przemysłowych z wielu źródeł.

12 źródeł · 2026-10-08

Kiedy blacha nierdzewna 201 może zastąpić 304: granice odporności na korozję, gięcia i spawania

201 to opcja o niższej odporności na korozję i niższym koszcie względem 304, co jest zgodne z jej niższą zawartością chromu i około połową zawartości niklu……

16 źródeł · 2026-10-13

Blacha nierdzewna 304 vs 316 do zastosowań zewnętrznych, morskich i chemicznych: kiedy przejście na wyższy gatunek jest uzasadnione i jak je wycenić

Do zastosowań wewnętrznych, suchych lub bez kontaktu z chlorkami 304 jest opisywane w wielu źródłach jako wystarczające, a przejście na 316 daje niewielkie……

20 źródeł · 2026-10-09

5052-H32 vs 6061-T6 dla giętej i spawanej obudowy blachowej: kiedy modernizacja wytrzymałościowa jest warta kary za kształtowanie i spawanie

Dla giętej i spawanej obudowy 5052-H32 jest bardziej odpowiednim stopem, gdy priorytetem są gięcia o małych promieniach i spawanie bez obróbki cieplnej po……

16 źródeł · 2026-10-14

6061-T6 czy 7075-T6 dla części obrabianej na CNC w produkcji małoseryjnej: kiedy wzrost wytrzymałości jest wart swoich kosztów

Stop 7075-T6 warto wybrać tylko wtedy, gdy jego około 1,8x wyższa wytrzymałość na rozciąganie i granica plastyczności są funkcjonalnie wymagane, ponieważ……

11 źródeł · 2026-10-15

Parametry skrawania, oprzyrządowanie i wykończenie dla 6061-T6 obrabianego na CNC: co inżynier konstruktor może ustalić przed zapytaniem ofertowym

Dla 6061-T6 narzędzia dedykowane aluminium — niepowlekany polerowany węglik spiekany albo PCD z dużym dodatnim kątem natarcia, ostrą krawędzią i……

15 źródeł · 2026-10-09

T4, T5 i T6 na rysunku obróbkowym aluminium: do czego stan obróbki faktycznie zobowiązuje dostawcę

Litera stanu to odrębna zmienna specyfikacji obok stopu: zmienia wytrzymałość, zachowanie korozyjne, płaskość i zachowanie przy obróbce i musi być podana na……

8 źródeł · 2026-10-08

Anodowanie vs malowanie proszkowe vs galwanizacja dla części obrobionych: co potwierdzają dowody

Kompatybilność z podłożem decyduje pierwsza: anodowanie jest ograniczone do aluminium i tytanu, podczas gdy malowanie proszkowe pasuje do metali, które……

16 źródeł · 2026-10-12

Anodowanie czy niklowanie chemiczne dla precyzyjnych obudów aluminiowych instrumentów: co rozstrzyga zestaw dowodów przed zapytaniem ofertowym

W precyzyjnej obudowie aluminiowej anodowanie powiększa detal mniej więcej o połowę grubości powłoki na powierzchnię, więc ciasne otwory i gwinty trzeba……

17 źródeł · 2026-10-08

AS9100D a ISO 9001 u dostawców obróbki CNC: co zmienia się dla FAI, identyfikowalności i kosztów

AS9100D włącza w siebie ISO 9001:2015 i dodaje wymagania specyficzne dla lotnictwa — FAI według AS9102, zarządzanie konfiguracją, zapobieganie częściom……

14 źródeł · 2026-10-08

IATF 16949, PPAP i powtarzalność produkcji detali CNC dla motoryzacji: co dostawca musi udowodnić przed przyznaniem zamówienia

IATF 16949 to norma jakości mająca zastosowanie do warsztatu CNC dostarczającego części produkcyjne dla motoryzacji; włącza ona ISO 9001, dodając cechy……

15 źródeł · 2026-10-08

Blacha mosiężna C260 a C268, brąz fosforowy C510 i miedź C110 do tłoczonych złączy: co rozstrzyga zbiór dowodów

Blacha mosiężna C260 przewodzi prąd około 3–4x gorzej niż miedź C110 (około 28% IACS wobec 100–101% IACS), więc nie może pełnić roli zacisku, którego……

10 źródeł · 2026-10-15

Blacha mosiężna C260 do tłoczenia i gięcia: co potwierdzają dane, a co należy zweryfikować dla C220 i C280

Blacha mosiężna C260 jest uzasadnionym kandydatem do tłoczenia i gięcia w łagodnych warunkach eksploatacji: wiele źródeł opisuje ją jako bardzo podatną……

13 źródeł · 2026-10-15

Dlaczego wyceny obróbki CNC różnią się 2–5×: które czynniki kosztowe mają realne znaczenie i jak porównywać dostawców przy równym zakresie

Wycena obróbki CNC jest porównywalna tylko wtedy, gdy podaje zakładaną liczbę ustawień, zakładany czas cyklu oraz koszty jednorazowe osobno od ceny za sztukę.…

16 źródeł · 2026-10-10

Obróbka CNC części do dronów i UAV: grubość ścianek, tolerancje, materiały, wykończenie i wymagania certyfikacyjne

W przypadku części konstrukcyjnych UAV zgłaszana praktyczna dolna granica grubości ścianki to 0,8 mm w metalu i 1,5 mm w tworzywie — poniżej tych wartości……

16 źródeł · 2026-10-10

Części CNC zgodne z FDA dla przetwórstwa spożywczego: które powierzchnie tego wymagają, jakie Ra specyfikować i jak to zweryfikować

W przypadku detalu CNC w urządzeniach przetwórstwa spożywczego wymagania materiałowe i dotyczące wykończenia przypisane są do powierzchni stykającej się z……

15 źródeł · 2026-10-10

Co decyduje o czasie realizacji obróbki CNC — i które dźwignie go skracają

Liczba ustawień i orientacji, gatunek materiału, specyfikacja tolerancji i wykończenia, wielkość zamówienia, moment wdrożenia DFM oraz zakres dokumentacji……

13 źródeł · 2026-10-10

Jak odpad materiałowy napędza koszt detalu CNC — i które decyzje projektowe go ograniczają

Odpad materiału wyjściowego podnosi koszt detalu CNC, bo detal obrabia się z wsadu większego niż gotowy detal, a efekt jest większy przy małoseryjnych……

15 źródeł · 2026-10-08

Lista kontrolna inspekcji obróbki CNC i raport z CMM: czego wymagać i jak go czytać

Lista kontrolna inspekcji CNC i raport z CMM muszą wiązać każdy zmierzony wynik z konkretną cechą rysunku, rewizją i zinspektowaną sztuką, oraz rejestrować……

17 źródeł · 2026-10-11

Chropowatość Ra w zależności od procesu obróbki CNC: zakresy dla frezowania, toczenia, szlifowania i polerowania, skoki kosztów oraz oznaczenia na rysunku

Frezowanie i toczenie mieszczą się w zakresie średnim (frezowanie Ra 1.6–6.3 µm, toczenie Ra 0.8–6.3 µm), szlifowanie w zakresie drobnym (Ra 0.2–1.6 µm), a……

13 źródeł · 2026-10-10

Frezowanie CNC czy toczenie CNC: jak wybrać proces dla detalu według geometrii, kosztu i czasu cyklu

Kieruj detal według geometrii najpierw: części obrotowo symetryczne (wały, sworznie, tuleje, złączki gwintowane) trafiają do toczenia, a części, których……

16 źródeł · 2026-10-11

Narastanie tolerancji w zespołach z części obrabianych CNC: ograniczanie błędu skumulowanego za pomocą GD&T

Pasowanie zespołu jest efektem łącznym kilku wymiarów części, więc wielkością, którą trzeba sterować, jest warunek zespołu, a nie żaden pojedynczy wymiar……

12 źródeł · 2026-10-09

Blacha stalowa walcowana na zimno czy na gorąco: kiedy dopłata do CRS się opłaca

Stal walcowana na zimno to właściwy wybór, gdy detal wymaga ciasnej kontroli grubości i płaskości, powierzchni bez zgorzeliny gotowej pod malowanie lub……

9 źródeł · 2026-10-10

Wybór strategii chłodzenia przy frezowaniu: zalewanie, MQL, wysokie ciśnienie przez wrzeciono czy obróbka na sucho

Dopasuj metodę podawania do dominującego mechanizmu zużycia dla Twojego materiału, narzędzia i operacji, a nie do zakładowego domyślnego ustawienia……

18 źródeł · 2026-10-11

Zastępowanie nietypowego materiału gatunkiem standardowym w obróbce CNC: kiedy jest dozwolone i co się wtedy zmienia

Zamiana materiału to zmiana kontraktowa wymagająca pisemnej zgody organu projektowego, a nie decyzja warsztatowa ani zakupowa.…

15 źródeł · 2026-10-13

Które cechy konstrukcyjne złożonej części CNC zmienić przed zwolnieniem rysunków

Złożone kieszenie, cienkie ścianki, podcięcia, ciasne tolerancje i wielokrotne zestawy oprzyrządowania to cechy najczęściej wymieniane jako największe……

10 źródeł · 2026-10-08

Obróbka CNC dla obudów elektroniki, radiatorów i części precyzyjnych: co określić i co zweryfikować

Tolerancje należy ustalać per klasa cechy, a nie jako jedną liczbę obejmującą całość, ponieważ osiągalna tolerancja odpowiada krytyczności cechy — cechy……

21 źródeł · 2026-10-08

Kwalifikacja dostawcy obróbki CNC do produkcji: jakie bramki i jakie dowody inspekcji wymagać

Dostawcę obróbki CNC można dopuścić do produkcji dopiero po sprawdzeniu zakresu certyfikatu względem twojej branży i materiału, po wykonaniu pierwszej……

6 źródeł · 2026-10-12

Nawijanie czy toczenie gwintów zewnętrznych: co potwierdzają dowody i co musisz zweryfikować

Dla gwintów zewnętrznych dowody wspierają specyfikowanie gwintów nacinanych (toczonych) na udokumentowanych podstawach dotyczących oprzyrządowania i……

13 źródeł · 2026-10-09

Stal ocynkowana kontra walcowana na zimno z malowaniem proszkowym kontra stal nierdzewna do blacharskich części zewnętrznych: mechanizm korozji, spawalność i koszt

Stal ocynkowana i stal nierdzewna chronią obie dzięki samoregenerującej się warstwie — cynkowi i pasywnej warstwie tlenkowej — natomiast powłoka proszkowa……

17 źródeł · 2026-10-12

Obróbka blach czy obróbka CNC czy odlewanie dla części konstrukcyjnych urządzeń przemysłowych: jak wybrać według geometrii, wielkości serii, tolerancji i czasu realizacji

Geometria jest pierwszą bramką selekcji: odlewanie to jedyna droga do szczelnych wnęk wewnętrznych i struktur kratowych, obróbka radzi sobie z ciasnymi……

16 źródeł · 2026-10-15

Jakie dowody inspekcyjne wymagać przy częściach obrabianych na CNC i jak oceniać zgodność partii na podstawie dokumentów

Zapisz w zapytaniu ofertowym schemat baz, cechy krytyczne, podstawę pobierania prób oraz wymagany format raportu, bo kontrola określona dopiero po wycenie……

8 źródeł · 2026-10-11

Gwintownik frezowany, frezowanie gwintów czy gwintowanie na zimno: jak wybrać metodę gwintów wewnętrznych według maszyny, materiału, geometrii otworu i wielkości partii

Dowody przesądzają wybór metody na podstawie możliwości maszyny, twardości i ciągliwości materiału, różnorodności rozmiarów gwintów, głębokości otworu……

15 źródeł · 2026-10-08

ISO 13485 a ISO 9001 u dostawców obróbki CNC: co dodaje certyfikat i jak zweryfikować zakres

ISO 13485 to norma SMJ dla wyrobów medycznych i jest opisywana jako dodająca, ponad udokumentowane zarządzanie jakością, działania korygujące i nadzorem……

17 źródeł · 2026-10-08

Co certyfikat ISO 9001:2015 faktycznie weryfikuje u dostawcy obróbki CNC — i kiedy wymagany jest zamiast niego IATF 16949, AS9100D albo ISO 13485

Certyfikat ISO 9001:2015 weryfikuje, że nazwany podmiot prawny i zakład prowadzi udokumentowany ogólny system zarządzania jakością w ramach podanego zakresu……

11 źródeł · 2026-10-11

Obróbka CNC 4-osiowa czy 5-osiowa: jak sklasyfikować swoją część i czym naprawdę jest różnica kosztów

Część potrzebuje obróbki 5-osiowej tylko wtedy, gdy jej cechy leżą na kątach złożonych lub pełnych podcięciach, których jedna oś obrotowa nie potrafi……

20 źródeł · 2026-10-15

AS9100D vs ISO 9001, ITAR oraz DFARS/CMMC w precyzyjnej obróbce dla obronności: które bramy kwalifikacyjne są obowiązkowe

W precyzyjnej obróbce skrawaniem dla lotnictwa i obronności AS9100D jest podstawą systemu zarządzania jakością, której te źródła oczekują, a ISO 9001……

18 źródeł · 2026-09-18

Jak określać precyzyjnie obrabiane części dla sektora energetycznego: wymagania RFQ dla oil & gas, wiatru, fotowoltaiki i energetyki jądrowej

Etykieta sektorowa nie daje użytecznej wyceny — daje ją zestaw wymagań.…

17 źródeł · 2026-10-15

Tolerancje obróbki i wykończenia powierzchni dla przegubów robotów, przekładni harmonic i części konstrukcyjnych: co określić i co napędza koszt

Krytyczne cechy przegubów robotów i przekładni harmonic — czopy łożysk, bieżnie łożysk krzyżowych i płaszczyny montażowe reduktora — są konsekwentnie……

13 źródeł · 2026-10-12

Obróbka CNC czy wtrysk tworzyw dla oprzyrządowania automatyki i obudów niskoseryjnych: gdzie przebiega punkt przecięcia opłacalności

W przypadku oprzyrządowania automatyki, obudów i części niskoseryjnych obróbkę CNC wskazuje się jako opłacalną od pojedynczej sztuki do około 500–1,000……

17 źródeł · 2026-10-13

Cięcie laserowe vs tłoczenie vs cięcie wodą dla blach: jak wybrać i co zweryfikować przed zamówieniem narzędzia

Żadne źródło w tym zestawie nie ustanawia uniwersalnego punktu opłacalności wolumenowego między cięciem laserowym, tłoczeniem i cięciem wodą, więc wybór……

10 źródeł · 2026-10-12

Zawijanie krawędzi czy usuwanie zadziorów dla ostrych krawędzi blach: co rozstrzygają dowody i kiedy zawinięcie jest warte swojego oprzyrządowania

Usuwanie zadziorów eliminuje zadziory i poprawia bezpieczeństwo oraz wygląd, ale żadne źródło nie stwierdza, że daje zaokrągloną krawędź.…

12 źródeł · 2026-10-09

Cięcie laserowe + giętarka krawędziowa vs tłoczenie na oprzyrządowaniu miękkim vs obróbka CNC dla prototypu blacharskiego poniżej 500 sztuk

Dla prototypu blacharskiego poniżej 500 sztuk cytowane źródła opisują cięcie laserowe z gięciem na giętarce krawędziowej jako trasę o minimalnym nakładzie……

9 źródeł · 2026-10-08

Cięcie laserowe + gięcie vs tłoczenie dla małoseryjnych prototypów blach: co pozwalają porównać dowody

Dla małoseryjnego prototypu blachiego cięcie laserowe + gięcie jest drogą potwierdzoną przez dowody: wiąże się z minimalnym lub zerowym ($0) kosztem……

12 źródeł · 2026-10-15

Prototypowanie blach kontra druk 3D metalu dla funkcjonalnych prototypów metalowych: jak wybierać według geometrii, tolerancji i wolumenu

Zacznij od geometrii: jeśli część potrzebuje w pełni przestrzennych wnęk wewnętrznych, struktur siatkowych lub podcięć, obróbka blach tego nie ukształtuje i……

11 źródeł · 2026-10-11

EDM wgłębna czy frezowanie CNC dla twardych metali: kiedy geometria i tolerancja przesądzają wybór

EDM wgłębna jest wskazanym procesem, gdy detal to twardy stop przewodzący z głębokimi kieszeniami, cechami zamkniętymi lub ostrymi narożami wewnętrznymi……

19 źródeł · 2026-10-13

Co potwierdzić przed złożeniem zamówienia na małą serię CNC: możliwości dostawcy i specyfikacja części

Przed zatwierdzeniem zamówienia na małą serię CNC sprawdź, jak wycena amortyzuje programowanie i przezbrojenie, czy MOQ jest twardym minimum, czy punktem……

13 źródeł · 2026-10-12

EDM wgłębna czy EDM drutowa: jak wybrać dla konkretnego detalu

Pierwsza decyduje geometria: EDM drutowa nie może obrabić kieszeni nieprzelotowej ani wewnętrznej formy 3D, bo drut musi przejść przez cały detal do dolnej……

17 źródeł · 2026-10-07

Jakie wykończenie powierzchni określić na detalu obrabianym skrawaniem: metal bazowy, funkcja i wymagania rysunkowe

Zacznij od wykluczenia wykończeń, których metal bazowy nie przyjmie: anodowanie jest powszechnie wskazywaną trasą dla aluminium i tytanu, pasywacja lub……

11 źródeł · 2026-09-17

Wyznaczaj ciasne tolerancje tylko tam, gdzie potrzebuje ich złącze

Ciasne tolerancje kosztują tylko wtedy, gdy zmuszają proces do zmiany — wolniejsze przejścia, dodatkowe ustawienia, szlifowanie dodatkowe, szersza kontrola.…

13 źródeł · 2026-10-10

Co napędza cenę detalu frezowanego CNC — i gdzie można ciąć koszt bez utraty funkcji

Czas maszyny (stawka godzinowa × czas cyklu) i ustawienie to dominujące składniki kosztu małoseryjnych detali frezowanych CNC, przy czym materiał jest……

17 źródeł · 2026-10-14

Czy ta część wymaga obróbki 5-osiowej czy 3-osiowej? Geometria, ustawienia, koszt i czas realizacji

Część wymaga obróbki 5-osiowej tylko wtedy, gdy jej elementów nie da się osiągnąć w jednym lub dwóch stałych pozycjach, gdy wymagania GD&T przechodzące……