Krytyczne cechy przegubów robotów i przekładni harmonic — czopy łożysk, bieżnie łożysk krzyżowych i płaszczyny montażowe reduktora — są konsekwentnie raportowane w paśmie jednocyfrowych mikronów, mniej więcej ±0.005 mm do ±0.01 mm, podczas gdy konstrukcja w środku rozpiętości toleruje wartości standardowe, więc precyzja należy wyłącznie do interfejsów funkcjonalnych.

Źródła różnią się co do dokładnego pasma dla tych cech i nie cytują żadnej nadrzędnej normy robotycznej. Najciaśniejszą cytowaną wartość traktuj więc jako coś do zweryfikowania z dostawcą, a nie klasę do skopiowania.

Kierunek kosztów jest spójny: drobne wykończenia dodają dodatkowe przejście, tytan podnosi — według doniesień — stawki 5-osiowe o 30–100%, a zakres inspekcji niesie koszt na każdą partię.

Które cechy przegubów i przekładni harmonic wymagają tolerancji jednocyfrowych mikronów

Tolerancja w robocie to nie jedna liczba dla całej części. Cechy, które wyznaczają dokładność punktu końcowego, to te, które pozycjonują elementy obracające się: czopy łożysk, bieżnie łożysk krzyżowych i płaszczyny montażowe reduktora harmonic są raportowane na ±0.005–0.008 mm w klasach pasowań ISO H6/h612.

Mechanizm jest kumulatywny — odchyłka ponad ±0.01 mm w jednym przegubie narasta wzdłuż kinematyki, więc ramię traci powtarzalność punktu końcowego, a zęby kół wiążą się zamiast zazębiać12. Obudowy przekładni harmonic podlegają tej logice w skrajnej postaci.

Flex spline, generator fal i koło karbowane (circular spline) muszą pozostać współosiowe, a mimośród otworu powyżej 0.01 mm ma — według doniesień — powodować wiązanie i przedwczesne zużycie12 (wartość podana przez dostawcę). Dlatego te obudowy opisywane są jako jedne z najbardziej precyzyjnych części wykonywanych na zamówienie w produkcji robotów15.

Otwór obudowy, który przekroczy tę granicę, nie zawodzi przy montażu; zużywa się w eksploatacji. Z dala od interfejsów wymaganie gwałtownie spada.

Końcowe interfejsy ogniw ramienia są utrzymywane na około ±0.01 mm na rozrysach otworów i średnicach prowadzących, podczas gdy konstrukcja w środku rozpiętości może przyjmować tolerancje standardowe15. Płaszczyzny konstrukcyjne, głębokości kieszeni i powierzchnie nieinterfejsowe cytowane są na ±0.05 mm do ±0.1 mm bez wpływu na osiągi robota.

A ich zaostrzanie opisywane jest jako typowy błąd DFM, który dodaje koszt obróbki bez poprawy dokładności15. Zasada rysunkowa jest więc cecha po cesze: pasmo mikronowe nakładaj na gniazda łożysk, interfejsy przekładni, średnice prowadzące serwonapędów i otwory obrotu przegubów, a resztę zostaw na standardzie.

Ten podział skraca też czas inspekcji, bo adnotacje ±0.01 mm wobec ±0.1 mm mogą podwoić czas kontroli i wskaźnik braków22 12 (wartość podana przez dostawcę). Zwolniając rysunek, oznacz, które wymiary są interfejsami funkcjonalnymi, a które noszą tolerancję domyślną — żeby warsztat nie nakładał najciaśniejszej adnotacji na każdą płaszczyznę.

Które powierzchnie wymagają drobnego Ra, a które mogą pozostać po obróbce

Chropowatość powierzchni zachowuje się jak tolerancja: kosztuje tylko tam, gdzie ją napiszesz. Ra 0.8 µm ma — według doniesień — wymagać drugiego przejścia obróbczego, podczas gdy Ra 3.2 µm to stan po samej obróbce22 15 (wartość podana przez dostawcę).

Ta jedna różnica decyduje, czy powierzchnia dokłada etap wykańczania, czy schodzi z maszyny gotowa. Przypadkiem specyficznym dla robotyki jest kontrola zanieczyszczeń.

End-effectory robotów do pomieszczeń czystych mają, według doniesień, wymagać Ra 0.8 µm lub lepszego na stali nierdzewnej elektropolerowanej, aby zapobiegać generacji cząstek15. Tam wykończenie i materiał działają razem — elektropolerowanie usuwa warstwę powierzchniową, która miałaby sypać cząstki, dlatego wymaganie zapisuje się jako parę, a nie gołą wartość Ra.

Dla porównania gniazda łożysk lotniczych cytowane są na Ra 0.4 µm, pasmo ciaśniejsze niż wartość dla pomieszczeń czystych32. To wymaganie lotnicze w warunkach lotniczych, nie domyślne dla robotyki, a źródła nie podają wymaganego Ra dla ogólnych powierzchni współpracy przegubów robotów poza przykładami z pomieszczeń czystych i lotnictwa.

W praktyce drobne wykończenia określa się na płaszczyznach uszczelnień, stykach ślizgowych i powierzchniach wrażliwych na zanieczyszczenia, a płaszczyzny konstrukcyjne, dna kieszeni i geometrię niełączeniową zostawia się po obróbce. Każda adnotacja Ra 0.8 µm, którą dodasz, to etap obróbki, który postanowiłeś kupić15 (wartość podana przez dostawcę); każda, którą odpuścisz, to etap zdjęty z marszruty.

Dobór materiału według skrawalności, wytrzymałości i dopłaty do stawki

Wybór materiału porusza dwie rzeczy naraz: jak szybko część się obrabia i ile kosztuje wsad. Opublikowany ranking stawia 6061-T6 jako doskonałą skrawalność i niski koszt względny, 7075-T6 jako dobrą skrawalność i średni koszt z najlepszą wytrzymałością właściwą wśród stopów aluminium, stal stopową 4140 jako dobrą skrawalność i nisko-średni koszt z wysoką wytrzymałością po obróbce cieplnej.

A Ti-6Al-4V jako trudną skrawalność i wysoki koszt2. Tytan jest drogim końcem tej skali z drugiego powodu.

Ma podnosić stawki obróbki 5-osiowej o 30–100%, do czego dochodzi wolniejsze cięcie i szybsze zużycie narzędzia, jakie trudny materiał implikuje31. Ta dopłata to wartość stawki 5-osiowej w podanych warunkach, nie wartość kosztu części, więc używaj jej jako kierunku, a nie mnożnika na swojej wycenie.

Dla konstrukcji robota typowym punktem wyjścia jest aluminium: ogniwa ramienia opisywane są jako 6061 z kieszeniami ścian frezowanymi w wewnętrznych płaszczyznach, by zredukować masę przy zachowanej sztywności na zginanie15. Tam, gdzie wał lub koło zębate potrzebuje wytrzymałości po obróbce cieplnej, 4140 oceniane jest jako dobra skrawalność przy nisko-średnim koszcie2.

Tytan zasługuje na swoją dopłatę tam, gdzie wiążącym ograniczeniem jest wytrzymałość właściwa lub odporność na korozję, a nie jako domyślny wybór dla części konstrukcyjnych. Zanim utrwalisz materiał na rysunku, poproś dostawcę o wycenę tej samej geometrii w obu rozważanych kandydatach.

Ranking skrawalności mówi ci kierunek; tylko wycena mówi ci wielkość różnicy dla Twojej części.

Kiedy pozostać przy CNC, a kiedy przejść na odlewanie lub druk przyrostowy

Wpływ wolumenu na wybór procesu jest spójny między źródłami. Obróbka CNC pozycjonowana jest dla prototypów, niskich wolumenów, ciasnych tolerancji i projektów, które mogą się jeszcze zmieniać, bo nie wymaga narzędzi i absorbs poprawki19.

Odlewanie ciśnieniowe i wtrysk stają się bardziej ekonomiczne przy wyższych wolumenach, gdy inwestycja w narzędzia rozłoży się na wystarczającą liczbę sztuk19. Mechanizmem cenowym za tym jest amortyzacja ustawienia: koszt ustawienia dominuje w cenie przy niskiej ilości, a materiał dominuje przy wysokiej22.

Wycena prototypu to głównie czas programowania, oprzyrządowania i ustawienia maszyny; wycena produkcyjna to głównie wsad i czas cyklu. Odlewanie ciśnieniowe ma określoną granicę tolerancji, którą trzeba to skonfrontować.

Osiąga ono około ±0.1 mm na 25 mm zależnie od materiału i konstrukcji części, a dodatkowa obróbka CNC bywa używana, by dopracować cechy lub spełnić ciaśniejsze wymagania7. To o rząd wielkości szersze niż omawiane wyżej interfejsy przegubów.

Odlewana ciśnieniowo obudowa z otworami funkcjonalnymi potrzebuje więc nadal przejścia obróbczego na tych otworach — marszruty hybrydowej, nie zamiennika. Odlewanie metodą wytapianych modeli podąża tym samym wzorcem: pasuje do złożonych kształtów zbliżonych do gotowych i produkcji powtarzalnej, ale cechy krytyczne mogą nadal wymagać obróbki CNC, więc strategie hybrydowe są powszechne25.

Decyzja, którą podejmujesz, to nie CNC kontra odlewanie w abstrakcji; to, które cechy mogą zostać odlewane, a które muszą być obrabiane potem. Żadne źródło w tym zestawie nie podaje liczbowego punktu opłacalności wolumenowej, więc zapytaj dostawcę, gdzie leży jego własny punkt przejścia dla Twojej części.

Skalowanie inspekcji i certyfikacji do zastosowania

Zakres inspekcji to pozycja kosztowa, nie formalność. Pełna inspekcja FAI na CMM dodaje — według doniesień — $150–$500 na partię, a PPAP Level 3 jeszcze więcej22.

Ta wartość dotyczy partii, więc powtarza się przy każdym zamówionym egzemplarzu partii — warto to wiedzieć, zanim napiszesz „pełna inspekcja FAI na CMM” przy części, która tego nie potrzebuje. Poziom certyfikacji steruje tym, którzy dostawcy w ogóle mogą składać oferty.

ISO 9001 pokrywa większość prac przemysłowych, AS9100D jest wymagane dla sprzętu lotniczego, a akredytacja A2LA potwierdza kompetencje pomiarowe niezależnie od systemu zarządzania jakością23. Prace lotnicze i obronne mają — według doniesień — nieść dopłatę 20–50% dla komponentów krytycznych dla misji, napędzaną identyfikowalnością, systemami jakości i materiałami egzotycznymi31 22 (wartość podana przez dostawcę).

Ta dopłata to wartość lotniczo-obronna w podanych warunkach; nie jest dopłatą cenową robotyki, ale wskazuje kierunek, jeśli określisz dokumentację klasy lotniczej dla robota przemysłowego. To, o co prosisz, powinno odpowiadać temu, co część robi.

Dla ogólnego przemysłowego przegubu robota podstawą jest ISO 9001 z określonym raportem z inspekcji; dla sprzętu lotniczego wymogiem wejścia jest AS9100D23. Dwie kontrole doprecyzują wybór, zanim się zobowiążesz: poproś o przykładowy raport FAI z porównywalnej części, bo jego format i kompletność mówią więcej o dyscyplinie jakości niż rozmowa handlowa23.

I wymagaj wartości zmierzonych zamiast oznaczeń zgodności/niezgodności, bo certyfikat bez liczb nie potwierdzi zgodności z tolerancją ani nie wychwici dryfu procesu24. Jeśli Twoje zastosowanie jest regulowane, potwierdź deklarację zakresu certyfikacji dostawcy, a nie logo na jego stronie23.

Cechy konstrukcyjne do zmiany przed zwolnieniem rysunku

Część kosztu jest wbudowana w geometrię i nie da się jej odzyskać przez poluzowanie tolerancji. Głębokie kieszenie, cienkie ścianki, podcięcia, małe promienie wewnętrzne oraz cechy rozmieszczone na wielu płaszczyznach są konsekwentnie wskazywane jako czynniki kosztu, bo wymuszają narzędzia o dużej sięgności, wolniejsze ścieżki cięcia i dodatkowe ustawienia282930.

Przejrzyj je przed zwolnieniem, gdy zmiana jest jeszcze bezpłatna.

  • ✓Zamień ostre naroża wewnętrzne na największy promień, na jaki pozwala funkcja — małe promienie wymuszają mniejsze narzędzia i wolniejsze ścieżki.
  • ✓Ogranicz głębokie, wąskie kieszenie i gniazda, które wymagają narzędzi o dużej sięgności przy słabej sztywności.
  • ✓Skoncentruj cechy na mniejszej liczbie płaszczyzn, żeby część potrzebowała dwóch ustawień zamiast czterech.
  • ✓Utrzymuj ciasne tolerancje tylko na powierzchniach krytycznych, a wymiary niefunkcjonalne pozostaw w klasie domyślnej.
  • ✓Określaj drobne wykończenia powierzchni tylko tam, gdzie wymaga tego funkcja, a nie na całej części.
  • ✓Dodaj żebra lub występy tam, gdzie część potrzebuje niezawodnego mocowania, żeby warsztat nie budował niestandardowego oprzyrządowania.
  • ✓Ujednolicaj rozmiary otworów, promienie i grubości ścian w całej rodzinie produktów, żeby narzędzia, oprzyrządowanie i programy można było ponownie użyć.

Czasy realizacji, wokół których warto wyceniać i planować

Czas realizacji skaluje się z tym, jaką część zamawiasz. Jednostkowy prototyp CNC jest zwykle wyceniany na 2–5 dni roboczych, podczas gdy konstrukcyjne części metalowe DMLS biegną 7–14 dni roboczych z obróbką końcową i inspekcją26.

Części robotyczne z pełną inspekcją CMM i atestami materiałowymi podaje się na 7–15 dni18. Prototypowanie metalowe ogółem rozciąga się od 1 dnia do 3 tygodni zależnie od metody i złożoności8.

Wzorzec jest taki, że sama obróbka rzadko jest najdłuższym odcinkiem. Wykonanie narzędzi, zaopatrzenie materiałowe, czas oczekiwania w kolejce, wykańczanie drugie, dokumentacja, wysyłka i poprawki — wszystko to dokłada czasu, a dla części formowanych lub odlewanych narzędzia bywają największym czynnikiem19.

Dlatego część z drobnym wykończeniem, obróbką cieplną i pełnym pakietem inspekcyjnym dostaje wycenę dłuższą niż ta sama geometria po samej obróbce. Planując wdrożenie, dodaj kroki inspekcji i certyfikacji do szacunku obróbkowego, zamiast zakładać, że biegną równolegle.

Źródła nie podają pojedynczej wartości czasu realizacji dla części przegubów czy przekładni harmonic przy ilości produkcyjnej, więc zapytaj dostawcę o głębokość jego kolejki na konkretnej marszrucie procesowej, zamiast przyjmować liczbę z katalogu.

W czym źródła się różnią co do pasma tolerancji

Trzy źródła lokują te same cechy krytyczne w różnych pasmach. Spór nie dotyczy tego, czy interfejsy przegubów wymagają ciasnych tolerancji — wszystkie trzy się zgadzają, że tak — lecz tego, jak ciasnych, i żadne nie cytuje nadrzędnej normy robotycznej.

Najciaśniejszą cytowaną wartość traktuj jako wymaganie do zweryfikowania z dostawcą, a nie klasę do skopiowania na rysunek.

Punkt sporny z jednostkąJedno źródło podajeInne podajeCo powinien zrobić kupujący
Tolerancja czopów łożysk i płaszczyzn montażowych reduktora harmonic (mm)±0.005–0.008 (ISO H6/h6)±0.01 na końcowych interfejsach ogniw ramienia; granica mimośrodu otworu 0.01Zapytaj dostawcę, jakie pasmo potrafi utrzymać i skontrolować dla Twojej średnicy otworu
Tolerancja CNC uchwytów silników servo i obudów łożysk (mm)±0.005–0.008 dla czopów łożysk±0.01–0.05 deklarowana zdolność CNC dostawcyPoproś o deklarację zdolności z zakresem tolerancji według operacji
Granica mimośrodu otworu dla obudów przekładni harmonic (mm)Odchyłka ponad ±0.01 kumuluje się w kinematyceMimośród powyżej 0.01 powoduje wiązanie i przedwczesne zużyciePotwierdź metodę pomiaru i format raportu dla otworu przed przyznaniem zlecenia

Czego źródła nie potwierdzają

  • Żadne źródło nie podaje krzywej kosztu na cechę ani modelu kosztu na część wiążącego tolerancję, materiał i wolumen dla przegubów robotów, przekładni harmonic ani komponentów konstrukcyjnych.
  • Nie cytowana jest żadna nadrzędna norma robotyczna ani wiarygodne źródło techniczne dla klas tolerancji ani wymagań chropowatości powierzchni — wartości są podane przez dostawców lub w artykułach, w ich własnych, podanych warunkach.
  • Nie podano liczbowego progu opłacalności wolumenowej między CNC a odlewaniem lub formowaniem.
  • Żadne źródło nie kwantyfikuje wpływu CMM, FAI ani PPAP na czas realizacji w dniach, ani kosztu certyfikacji AS9100D dla dostawcy robotyki.
  • Żadne źródło nie podaje wymaganych wartości Ra dla ogólnych powierzchni współpracy przegubów robotów poza przykładami z pomieszczeń czystych i lotnictwa.
  • Żadne źródło nie omawia konkretnie tolerancji zarysu zębów przekładni harmonic.
  • Żadne źródło nie podaje kosztu na część według materiału dla konkretnego komponentu robota, tylko względne rankingi i dopłaty do stawek.
  • Żadne źródło nie omawia skrawalności tytanu czy stali nierdzewnej konkretnie w kontekście konstrukcyjnych komponentów robotów.
Baza wiedzy — Sources · 17

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.