Az alumínium a műhelyünkben legtöbbet megmunkált ötvözetcsalád: 6061 általános szerkezetekhez, 7075 nagy szilárdságú konzolokhoz, 2024 fáradásos igénybevételhez, ügyfél által biztosított öntvényekhez pedig öntvényötvözetek.
Az eloxálás natúr, fekete és kemény eloxálást, valamint színillesztést is lefed, így a megmunkált alumínium alkatrészek készre kezelve, szerelésre készen érkeznek.
Fő specifikációk
| Specification | Value |
|---|---|
| tolerance | ±0.002" |
| tolerance | ±0.001" |
| lead time | 32 days |
| lead time | 60 days |
Material Grades & Properties
Aluminum Grades We Machine
| Grade | Standard | Characteristics |
|---|---|---|
| 6061-T6 | ASTM B209 | General purpose; good strength, corrosion resistance, weldability. Most common machining grade. |
| 7075-T6 | ASTM B211 | High strength (aerospace grade); lower corrosion resistance than 6061; not weld-friendly. |
| 2024-T3 | ASTM B211 | High strength-to-weight; poor corrosion resistance; common in aerospace structures. |
Key Properties of Machined Aluminum
- ✓Light weight
- ✓High strength-to-weight ratio
- ✓Natural corrosion resistance (oxide layer)
- ✓Excellent machinability
Typical tolerances:±0.05 mm standard; tighter with finishing passes
Applications for Aluminum Parts
- Aerospace fittings
- Automotive brackets
- Electronics housings
- Robotics frames
- Consumer product enclosures
Machining Notes for Aluminum
Machines fast at high cutting speeds; sharp tools prevent built-up edge; thin walls need support to avoid chatter.
Finishes for Aluminum Parts
- Clear/black anodizing
- Chromate conversion (Alodine)
- Powder coating
- Bead blasting
Képességek
- 6061/7075/2024 megmunkálás rajz szerint
- Vékonyfalú és zsebdomináns geometriák
- Type II és Type III (kemény) eloxálás
- Méretjelentés minden tételhez
Jellemző anyagok
Alumínium 6061-T6, 7075-T6, 2024, 5052, ADC12 öntvények kérésre.
| Anyag / minőség | Jellemző állapot | Megmunkálhatóság | Hol alkalmazzák |
|---|---|---|---|
| Alumínium 6061 | T6 (oldott és öregített) | Könnyű: jól megmunkálható, jó forgácskontroll | Konzolok, házak, szerszámozások, prototípusok a sorozatgyártásig |
| Alumínium 7075 | T6 / T651 | Nehezebb: nagyobb szerszámkopás, merev befogás szükséges | Nagy szilárdságú, tömegkritikus alkatrészek; hegesztésre nem alkalmas |
| Rozsdamentes acél 304 / 304L | Lágyított (annealed) | Megkeményedik a megmunkálás alatt: alacsonyabb fordulatszám, pozitív előtolás | Általános korrózióállóság, élelmiszer- és technológiai berendezések |
| Rozsdamentes acél 316 / 316L | Lágyított (annealed) | Szívósabb, mint a 304: nagyobb szerszámkopás | Kloridos, tengeri, orvosi és gyógyszeripari környezet |
| Szénacél 1018 / 1045 | Hengerelt / normalizált | Könnyűtől közepesig; korrózióvédelem szükséges | Tengelyek, lemezek, hegesztett szerkezetek, szerszámtestek |
| Sárgaréz C360 | H02 félkemény | Kiváló: nagy fordulatszám, tiszta felület | Idomok, perselyek, csatlakozók, dekoratív alkatrészek |
| Réz C110 | Lágyított / H02 | Ragaszkodó: éles szerszámok és nagy rake-szögek | Villamos vezetőképesség, sínvezetékek, hőmenedzsment |
| Titán Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Hőkezelve | Nehéz: alacsony fordulatszám, hőkontroll, szerszámkopás | Repülőgépipar, orvostechnika, könnyű nagy igénybevételű alkatrészek |
| Műszaki műanyagok (POM, PEEK, PA) | Extrudált / edzett | Könnyűtől ragaszkodóig: puha pofák, éles szerszámok | Szigetelés, alacsony súrlódás, kémiai és kopásálló alkatrészek |
Felületkezelések
Natúr/fekete eloxálás, kemény eloxálás, üveggyöngy-fúvás, porfestés, krómát-átalakítás.
| Felületkezelés | Mit nyújt | Mikor adja meg |
|---|---|---|
| Megmunkálási állapotban | Szerszámnyomok láthatók; Ra jellemzően 1,6–3,2 µm | Ha az alkatrésznek csak működnie kell |
| Üveggyöngy-fúvás | Egyenletes matt felület, elfedi a szerszámnyomokat | Látható alkatrészek eloxálás előtt |
| Eloxálás Type II | Oxidréteget épít; színválaszték | Alumínium megjelenés plusz mérsékelt korrózió- és kopásvédelem |
| Kemény eloxálás Type III | Vastagabb, keményebb oxidréteg | Csúszó vagy kopó alumínium felületek |
| Krómát-átalakítás | Vékony védőréteg, amely vezetőképes marad | Elektromos kötés vagy földelés alumíniumon |
| Kémiai nikkelezés | Egyenletes, kemény, korrózióálló réteg | Kopás plusz korrózió, furatokban is |
| Horganyzás | Gazdaságos áldozati korrózióvédelem | Acél alkatrészek beltéren vagy védett kültéren |
| Porfestés | Vastag, tartós, dekoratív réteg | Ha a megjelenés a követelmény |
| Passziválás | Eltávolítja a szabad vasat és helyreállítja az oxidréteget | Rozsdamentes acél alkatrészek megmunkálás után |
| Feszültségmentesítés / hőkezelés | Megmunkálás előtt vagy után csökkenti a belső feszültségeket | Vékony falak és szoros tűrések, amelyeknek átvészelnie kell a megmunkálást |
Tűrések
ISO 2768-m; ±0,01 mm kritikus megmunkált jellemzőkön.
| Rajzelőírás | Mit igényel | Hatás a költségre és az átfutási időre |
|---|---|---|
| Általános: ±0,25 mm / ±0,010 in | Standard szerszámozás, méretellenőrzés | Alap: nincs felár |
| Standard: ±0,13 mm / ±0,005 in | Jó állapotú gép, első darab ellenőrzés | Csekély felár; a szokásos árajánlási alapértelmezés |
| Szoros: ±0,025 mm / ±0,001 in | Köszörült vagy gyémántszerszám, hőmérséklet-kontroll, CMM | Ugrásszerű változás: lassabb megmunkálás plusz teljes ellenőrzés |
| Precíziós: ±0,013 mm / ±0,0005 in | Sima megmunkálási menetek, határmérők, kontrollált környezet | A megmunkálás határozza meg az árat; gyakran külön művelet |
| Pozíció / szögkitérés (GD&T) | Referencia-kontroll, egy befogás az összetartozó jellemzőkhez | Attól függ, hány befogásra terjed ki a referencia |
| Felületi minőség Ra 0,8 µm vagy finomabb | Finomabb lépésköz, polírozás vagy simító menet | További műveleti lépést jelent, nem csak megmunkálási időt |
Materials We Machine
- Copper
- Magnesium
- Zinc
- aluminum
Common Applications
- Aerospace Brackets
- Aluminum CNC Machining
- Consumer Parts
- Lightweight Enclosures
- Motion structures
- Oil Pans
- Outdoor Environment
- Rear Floors
- Steering Knuckles
- Sub-frames
- Turning
- aluminum prototyping
- engine blocks
- fluid systems
- heat exchanger systems
- mechanical assemblies
- suspension parts
Megmunkálási lehetőségek
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Gyakran ismételt kérdések
Melyik alumínium minőséget válasszam?
A 6061-T6 a legtöbb konzolt és házat lefedi; 7075-T6-ot akkor válasszon, ha a szilárdság-tömeg arány kritikus. Küldje el az igénybevételi esetet, és tanácsolunk.
Az eloxálás változtatja a méreteket?
Igen, kicsit. A Type II felületenként kb. 0,005–0,015 mm-t ad hozzá; kritikus méreteket előkompenzálunk, ha eloxálás van megadva.
Tudnak egyedi eloxálási színt illeszteni?
Igen, minta jóváhagyása mellett. Adjon meg színkódot vagy fizikai mintát, és a gyártási tétel előtt illesztjük.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- jlccnc.comIndustry peer technical page
- kineticdiecasting.comUnclassified source
- fictiv.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Kapcsolódó szolgáltatások
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).