Alumīnija CNC apstrāde

Aluminum CNC machined parts fresh off the machine

Alumīnijs ir visvairāk apstrādātā sakausējumu grupa mūsu darbnīcā: 6061 vispārējām konstrukcijām, 7075 augstas stipribas kronšteiniem, 2024 tur, kur svarīga noguruma izturība, plus lējumu sakausējumi klienta piegādātām sagatavēm.

Anodēšana aptver dzidru, melnu un cieto anodēšanu, kā arī krāsu atbilstību, tāpēc apstrādātās alumīnija detaļas pieved gatavas un montāžai sagatavotas.

Galvenās specifikācijas

SpecificationValue
tolerance±0.002"
tolerance±0.001"
lead time32 days
lead time60 days

Material Grades & Properties

Aluminum Grades We Machine

GradeStandardCharacteristics
6061-T6ASTM B209General purpose; good strength, corrosion resistance, weldability. Most common machining grade.
7075-T6ASTM B211High strength (aerospace grade); lower corrosion resistance than 6061; not weld-friendly.
2024-T3ASTM B211High strength-to-weight; poor corrosion resistance; common in aerospace structures.

Key Properties of Machined Aluminum

  • ✓Light weight
  • ✓High strength-to-weight ratio
  • ✓Natural corrosion resistance (oxide layer)
  • ✓Excellent machinability

Typical tolerances:±0.05 mm standard; tighter with finishing passes

Applications for Aluminum Parts

  • Aerospace fittings
  • Automotive brackets
  • Electronics housings
  • Robotics frames
  • Consumer product enclosures

Machining Notes for Aluminum

Machines fast at high cutting speeds; sharp tools prevent built-up edge; thin walls need support to avoid chatter.

Finishes for Aluminum Parts

  • Clear/black anodizing
  • Chromate conversion (Alodine)
  • Powder coating
  • Bead blasting

Iespējas

  • 6061/7075/2024 apstrāde pēc zīmējuma
  • Plānsienu un kabatu bagāta ģeometrija
  • II un III tipa (cietā) anodēšana
  • Izmēru pārskati katrai partijai

Tipiskie materiāli

Alumīnijs 6061-T6, 7075-T6, 2024, 5052, ADC12 lējumi pēc pieprasījuma.

Materiāls / markaTipiskais stāvoklisApstrādājamībaKur tas der
Alumīnijs 6061T6 (risinājuma raudzēts un novecojis)Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontroleKronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai
Alumīnijs 7075T6 / T651Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumiAugstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai
Nerūsējošais tērauds 304 / 304LAttaudinātsDeformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeveVispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika
Nerūsējošais tērauds 316 / 316LAttaudinātsCietāks par 304: lielāks instrumentu nodilumsHlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide
Oglekļa tērauds 1018 / 1045Rolēts / normalizētsViegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsuVārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi
Misiņš C360H02 puscietsIzcila: lieli ātrumi, tīras virsmasVeidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas
Varš C110Attaudināts / H02Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķiVadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība
Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V)Termiski apstrādātsGrūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilumsAviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas
Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA)Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiemViegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumentiIzolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas

Virsmas apstrāde

Dzidra/melna anodēšana, cietā anodēšana, lodīšu strūklapstrāde, pulvera pārklājums, hromāta pārvēršanas pārklājums.

Virsmas apstrādeKo tā daraNorādiet, kad
Kā apstrādātsInstrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µmDetaļai tikai jādarbojas
Lodīšu strūklapstrādeVienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdasVizuālas detaļas pirms anodēšanas
Anodēšana II tipsIzveido oksīda slāni; krāsu iespējasAlumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība
Cietā anodēšana III tipsBiezāks, cietāks oksīda slānisSlīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas
Hromāta pārvēršanas pārklājumsPlāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspējuElektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija
Ķīmiskais niķelisVienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānisNodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos
CinkošanaIzdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargsTērauda detaļām telpās vai nosegās vietās
Pulvera pārklājumsBiezs, izturīgs, dekoratīvs slānisIzskats ir prasība
PasivēšanaNoņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēviNerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes
Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrādeNoņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanasPlānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde

Pielaides

ISO 2768-m; ±0.01 mm kritiskajiem apstrādātajiem elementiem.

Zīmējuma norādeKo tā prasaIetekme uz izmaksām un termiņu
Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 inStandarta instrumenti, izmēru pārbaudeBāze: bez uzcenojuma
Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 inIekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaudeMazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts
Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 inSlīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMMSoļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole
Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 inPēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta videApstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija
Pozīcija / leņķiskums (GD&T)Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiemAtkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums
Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāksSmalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiensPievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku

Materials We Machine

  • Copper
  • Magnesium
  • Zinc
  • aluminum

Common Applications

  • Aerospace Brackets
  • Aluminum CNC Machining
  • Consumer Parts
  • Lightweight Enclosures
  • Motion structures
  • Oil Pans
  • Outdoor Environment
  • Rear Floors
  • Steering Knuckles
  • Sub-frames
  • Turning
  • aluminum prototyping
  • engine blocks
  • fluid systems
  • heat exchanger systems
  • mechanical assemblies
  • suspension parts

Procesa opcijas

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Bieži uzdotie jautājumi

Kuru alumīnija marku man izvēlēties?

6061-T6 sedz lielāko daļu kronšteinu un korpusu; izvēlieties 7075-T6, kad stipribas un svara attiecība ir kritiska. Nosūtiet slodzes gadījumu, un mēs iesakām.

Vai anodēšana maina izmērus?

Jā, nedaudz. II tips pievieno apmēram 0.005–0.015 mm uz virsmu; mēs iepriekš kompensējam kritiskos izmērus, kad anodēšana ir norādīta.

Vai varat atbilstināt pielāgotu anodēšanas krāsu?

Jā, ar parauga apstiprinājumu. Sniedziet krāsas kodu vai fizisku paraugu, un mēs atbilstinām pirms ražošanas partijas.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).