Mūsų apdirbamo žalvario detalės apima santechnikos jungiamąsias detales, vožtuvų korpusus, movas, elektros gnybtus ir dekoratyvinius komponentus: C36000 lengvai apdirbamas žalvaris didelės apimties tekinamoms detalėms, C260 graito žalvaris, kai svarbus formavimas ir šaltas apdirbamumas, C693 bešvinis žalvaris geriamojo vandens reikalavimams.
Žalvaris — viena lengviausiai apdirbamų metalų: jis apdirbamas dideliais špindelės greičiais su puikia pjuvenų kontrole. Švino ir dengimo žymas pažymime DFM peržiūros metu, kad gatavos detalės atitiktų geriamojo vandens ir RoHS reikalavimus, kur nurodyta.
Material Grades & Properties
Brass Grades We Machine
| Grade | Standard | Characteristics |
|---|---|---|
| C36000 (free-cutting) | ASTM B16 | Best machinability of common metals; standard for turned parts. |
| C26000 (cartridge) | ASTM B36 | Good cold workability; used for deep-drawn and formed parts. |
Key Properties of Machined Brass
- ✓Excellent machinability
- ✓Natural corrosion resistance
- ✓Attractive appearance
- ✓Good electrical conductivity
Typical tolerances:±0.05 mm standard; excellent surface finish as-machined
Applications for Brass Parts
- Plumbing fittings and valves
- Electrical connectors and terminals
- Musical instrument parts
- Decorative hardware
- Instrument components
Machining Notes for Brass
Reference standard for 100% machinability rating; very high cutting speeds; watch for lead-free variants (C360 is leaded) in potable-water applications.
Finishes for Brass Parts
- Polishing
- Lacquer coating
- Nickel plating
- Antique/aged finish
Galimybės
- C36000/C260/C693 apdirbimas pagal brėžinį
- Sriegių ir jungiamųjų detalių geometrija vienu įtvirtinimu
- Chromatinės konversijos, nikelio ir alavo dengimo koordinavimas
- Apdaila be brikų sandarinimo paviršiams
Įprastos medžiagos
Žalvaris C36000, C260, C34500, bešvinis C693 (Eco Brass) pagal užklausą.
| Medžiaga / markė | Įprasta būsena | Apdirbamumas | Kur tinka |
|---|---|---|---|
| Aliuminis 6061 | T6 (sutvarkytas tirpale ir senėjęs) | Lengvas: lengvai apdirbamas, gera pjuvenų kontrolė | Laikikliai, korpusai, įtaisai, prototipai iki serijinės gamybos |
| Aliuminis 7075 | T6 / T651 | Sunkesnis: didesnis įrankių nusidėvėjimas, reikia standartiškų įtvirtinimų | Didelio stiprio, lengvos konstrukcijos detalės; netinka suvirinimui |
| Nerūdijantis plienas 304 / 304L | Atkaitintas | Sukietėja darantis: mažesni greičiai, teigiamas pastūmimas | Bendras atsparumas korozijai, maisto ir procesinė įranga |
| Nerūdijantis plienas 316 / 316L | Atkaitintas | Kietesnis nei 304: didesnis įrankių nusidėvėjimas | Chloridų, jūrinė, medicininė ir farmacinė aplinka |
| Anglinis plienas 1018 / 1045 | Apvalytas valcavimas / normalizuotas | Nuo lengvo iki vidutinio; reikia apsaugos nuo rūdžių | Velenai, plokštės, suvirintos konstrukcijos, įrankių korpusai |
| Žalvaris C360 | H02 pusiau kietas | Puikus: dideli greičiai, švarūs paviršiai | Jungiamosios detalės, įvorės, jungtys, dekoratyvinės detalės |
| Varis C110 | Atkaitintas / H02 | Klusnus: aštrūs įrankiai ir dideli pjovimo kampai | Laidumas, elektros kolektoriniai blokai, šilumos valdymas |
| Titanas Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Terminiškai apdorotas | Sunkus: maži greičiai, šilumos kontrolė, įrankių nusidėvėjimas | Aviacija ir kosmosas, medicina, lengvos didelio stiprio detalės |
| Inžinerinės plastmasės (POM, PEEK, PA) | Ekstruduota / atkaitinta | Nuo lengvo iki klipaus: minkšti sargandžiai, aštrūs įrankiai | Izoliacija, trinties mažinimas, cheminės ir dėvėjimosi detalės |
Apdaila
Bespalvė / geltona chromatinė konversija, nikelio, alavo dengimas, poliravimas, smėliasrovis apdorojimas.
| Apdaila | Ką ji daro | Nurodykite, kai |
|---|---|---|
| Kaip apdirbta | Įrankių pėdsakai matomi; Ra paprastai 1.6–3.2 µm | Detalė tik turi veikti |
| Smėliasrovis apdorojimas | Vienodas matinis paviršius, slepia įrankių pėdsakus | Dekoratyvinės detalės prieš anodavimą |
| Anodavimas Type II | Sudaro oksido sluoksnį; spalvos variantai | Aliuminio išvaizda plus vidutinis atsparumas korozijai ir dėvėjimuisi |
| Kietasis anodavimas Type III | Storesnis, kietesnis oksido sluoksnis | Slidžios ar dėvimos aliuminio paviršiaus |
| Chromatinė konversija | Plonas apsauginis sluoksnis, išliekantis laidus | Elektrinis sujungimas ar įžeminimas aliuminyje |
| Cheminis nikelio dengimas | Vienodas, kietas, atsparus korozijai sluoksnis | Dėvėjimasis plus korozija, įskaitant vidines angas |
| Cinkavimas | Ekonomiška aukojamoji apsauga nuo korozijos | Plieno detalės patalpų ar apsaugotoje lauko aplinkoje |
| Miltelinis dažymas | Storesnė, patvari, dekoratyvinė danga | Išvaizda yra reikalavimas |
| Pasyvavimas | Pašalina laisvąjį geležį ir atkuria oksido plėvelę | Nerūdijančio plieno detalės po apdirbimo |
| Vidinių įtempių mažinimas / terminis apdirbimas | Šalina vidinius įtempius prieš ar po pjovimo | Plonos sienelės ir griežti leistini nuokrypiai, kurie turi išgyventi apdirbimą |
Leistini nuokrypiai
ISO 2768-m standartas; ±0.01 mm kritiniams elementams.
| Brėžinio žyma | Ko ji reikalauja | Poveikis kainai ir gamybos terminui |
|---|---|---|
| Bendras: ±0.25 mm / ±0.010 in | Standartinis įrankis, matmenų patikra | Pradinis lygis: be priedo |
| Standartinis: ±0.13 mm / ±0.005 in | Geros būklės mašina, pirmojo gaminio patikra | Nedidelis priedas; įprastas kainos pasiūlymo standartas |
| Griežtas: ±0.025 mm / ±0.001 in | Šlifuoti ar deimantiniai įrankiai, temperatūros kontrolė, koordinatinė matavimo mašina (CMM) | Šuolis: lėtesnis pjovimas ir pilna kontrolė |
| Tikslus: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Apdailos ėjimai, kalibrai, kontroliuojama aplinka | Apdirbimas lemia kainą; dažnai atskira operacija |
| Padėtis / kampiškumas (GD&T) | Atskaitos kontrolė, viena įtvirtinimo vieta susijusiems elementams | Priklauso nuo to, kiek įtvirtinimų dengia atskaita |
| Paviršiaus šiurkštumas Ra 0.8 µm arba smulkesnis | Smulkesni žingsniai, poliravimas ar apdailos ėjimas | Prideda proceso žingsnį, ne tik apdirbimo laiką |
Materials We Machine
- Alloy 260
- Brass
- Copper
- Zinc
Common Applications
- Antimicrobial Surfaces
- Appliance Parts
- Architectural Applications
- Architectural Finishes
- Compression Fittings
- Conductive Parts
- Connector pins & sockets
- Decorative Components
- Decorative hardware
- Decorative pieces
- Electrical Hardware
- Electrical Parts
- Electrical Terminals
- Fishing Applications
- General Hardware
- Grounding Hardware
- Industrial Fittings
- Industrial and Appliance Clips
- Marine hardware
- Medical and telecom components
- Meter Bodies
- Ornamental Work
- Pins and Terminal Blocks
- Plumbing Parts
Proceso parinktys
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuris žalvaris geriamojo vandens jungiamosioms detalėms?
Bešvinis C693 (Eco Brass) — standartinis pasirinkimas, kur galioja geriamojo vandens taisyklės; patvirtinkite savo regiono mažai švino reikalavimą brėžinyje, o mes apdirbsime pagal jį.
Ar žalvario sriegiai įstringa arba užkibimas?
Žalvaris apdirbamas švariai, tačiau smulkūs sriegiai gali užkibti esant apkrovai. Kontroliuojame pjovimo geometriją ir paviršiaus apdailą bei rekomenduojame anti-seize arba dengimą, kur mazgai yra nesuardomi.
Ar tvarkote dengimo storio reikalavimus?
Taip. Nurodykite dengimo tipą ir storį brėžinyje — kritinius matmenis apdirbame su dengimo pakaitu, kad padengti sriegiai ir prigludimai išliktų leistiname nuokrypyje.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- manufyn.comUnclassified source
- alnafie-steel.comUnclassified source
- clarwe.comUnclassified source
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Susijusios paslaugos
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).