Mūsu apstrādātās misiņa detaļas aptver santehnikas veidgabalus, vārstu korpusus, savienotājus, elektriskos kontaktus un dekoratīvas sastāvdaļas: C36000 brīvi apstrādājamais misiņš liela apjoma virpotām detaļām, C260 patronu misiņš, kad svarīga veidošana un aukstā apstrāde, C693 svina brīvs misiņš dzeramā ūdens prasībām.
Misiņš ir viens no vislabāk apstrādājamajiem metāliem — tas darbojas ar lieliem vārpstas ātrumiem un izcilu skaidu kontroli. Svinu un galvanizācijas norādes mēs atzīmējam DFM izvērtējuma laikā, tāpēc gatavās detaļas atbilst dzeramā ūdens un RoHS prasībām, kur tādas norādītas.
Material Grades & Properties
Brass Grades We Machine
| Grade | Standard | Characteristics |
|---|---|---|
| C36000 (free-cutting) | ASTM B16 | Best machinability of common metals; standard for turned parts. |
| C26000 (cartridge) | ASTM B36 | Good cold workability; used for deep-drawn and formed parts. |
Key Properties of Machined Brass
- ✓Excellent machinability
- ✓Natural corrosion resistance
- ✓Attractive appearance
- ✓Good electrical conductivity
Typical tolerances:±0.05 mm standard; excellent surface finish as-machined
Applications for Brass Parts
- Plumbing fittings and valves
- Electrical connectors and terminals
- Musical instrument parts
- Decorative hardware
- Instrument components
Machining Notes for Brass
Reference standard for 100% machinability rating; very high cutting speeds; watch for lead-free variants (C360 is leaded) in potable-water applications.
Finishes for Brass Parts
- Polishing
- Lacquer coating
- Nickel plating
- Antique/aged finish
Iespējas
- C36000/C260/C693 apstrāde pēc zīmējuma
- Vītņu un veidgabalu ģeometrija vienā uzstādījumā
- Hromāta, niķeļa un alvas galvanizācijas koordinācija
- Bezzaružu apdares blīvējuma virsmām
Tipiskie materiāli
Misiņš C36000, C260, C34500, svina brīvs C693 (Eco Brass) pēc pieprasījuma.
| Materiāls / marka | Tipiskais stāvoklis | Apstrādājamība | Kur tas der |
|---|---|---|---|
| Alumīnijs 6061 | T6 (risinājuma raudzēts un novecojis) | Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontrole | Kronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai |
| Alumīnijs 7075 | T6 / T651 | Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumi | Augstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai |
| Nerūsējošais tērauds 304 / 304L | Attaudināts | Deformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeve | Vispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika |
| Nerūsējošais tērauds 316 / 316L | Attaudināts | Cietāks par 304: lielāks instrumentu nodilums | Hlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide |
| Oglekļa tērauds 1018 / 1045 | Rolēts / normalizēts | Viegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsu | Vārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi |
| Misiņš C360 | H02 pusciets | Izcila: lieli ātrumi, tīras virsmas | Veidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas |
| Varš C110 | Attaudināts / H02 | Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķi | Vadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība |
| Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Termiski apstrādāts | Grūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilums | Aviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas |
| Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA) | Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiem | Viegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumenti | Izolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas |
Virsmas apstrāde
Dzidrs/dzeltens hromāts, niķelis, alvas galvanizācija, pulēšana, lodīšu strūklapstrāde.
| Virsmas apstrāde | Ko tā dara | Norādiet, kad |
|---|---|---|
| Kā apstrādāts | Instrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µm | Detaļai tikai jādarbojas |
| Lodīšu strūklapstrāde | Vienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdas | Vizuālas detaļas pirms anodēšanas |
| Anodēšana II tips | Izveido oksīda slāni; krāsu iespējas | Alumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība |
| Cietā anodēšana III tips | Biezāks, cietāks oksīda slānis | Slīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas |
| Hromāta pārvēršanas pārklājums | Plāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspēju | Elektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija |
| Ķīmiskais niķelis | Vienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānis | Nodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos |
| Cinkošana | Izdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargs | Tērauda detaļām telpās vai nosegās vietās |
| Pulvera pārklājums | Biezs, izturīgs, dekoratīvs slānis | Izskats ir prasība |
| Pasivēšana | Noņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēvi | Nerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes |
| Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrāde | Noņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanas | Plānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde |
Pielaides
ISO 2768-m standarts; ±0.01 mm kritiskajiem elementiem.
| Zīmējuma norāde | Ko tā prasa | Ietekme uz izmaksām un termiņu |
|---|---|---|
| Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 in | Standarta instrumenti, izmēru pārbaude | Bāze: bez uzcenojuma |
| Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 in | Iekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaude | Mazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts |
| Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 in | Slīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMM | Soļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole |
| Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Pēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta vide | Apstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija |
| Pozīcija / leņķiskums (GD&T) | Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiem | Atkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums |
| Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāks | Smalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiens | Pievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku |
Materials We Machine
- Alloy 260
- Brass
- Copper
- Zinc
Common Applications
- Antimicrobial Surfaces
- Appliance Parts
- Architectural Applications
- Architectural Finishes
- Compression Fittings
- Conductive Parts
- Connector pins & sockets
- Decorative Components
- Decorative hardware
- Decorative pieces
- Electrical Hardware
- Electrical Parts
- Electrical Terminals
- Fishing Applications
- General Hardware
- Grounding Hardware
- Industrial Fittings
- Industrial and Appliance Clips
- Marine hardware
- Medical and telecom components
- Meter Bodies
- Ornamental Work
- Pins and Terminal Blocks
- Plumbing Parts
Procesa opcijas
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Bieži uzdotie jautājumi
Kurš misiņš dzeramā ūdens veidgabaliem?
Svina brīvs C693 (Eco Brass) ir standarta izvēle, kur spēkā ir dzeramā ūdens noteikumi; apstipriniet savu reģionālo zema satura prasību uz zīmējuma, un mēs apstrādājam pēc tās.
Vai misiņa vītnes iesienas vai aizslēdzas?
Misiņš apstrādājas tīri, bet smalkas vītnes var iesaistīties zem slodzes. Mēs kontrolējam griešanas ģeometriju un virsmas kvalitāti, un iesakām pretbīdes līdzekli vai galvanizāciju, ja mezgli ir pastāvīgi.
Vai varat risināt galvanizācijas biezuma prasības?
Jā. Norādiet galvanizācijas tipu un biezumu uz zīmējuma — mēs apstrādājam kritiskos izmērus ar galvanizācijas pielaidi, tāpēc galvanizētās vītnes un piesēdes paliek pieļaujamajās robežās.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- manufyn.comUnclassified source
- alnafie-steel.comUnclassified source
- clarwe.comUnclassified source
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Saistītie pakalpojumi
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).