Mūsu apstrādātās vara detaļas aptver strāvas sliedes, siltuma izlietnes, indukcijas spoles, metināšanas elektrodus, blīves un augstas vadītspējas elektriskās sastāvdaļas: C10100 bezskābekļa varš labākajai vadītspējai un vakuuma lietojumiem, C11000 ETP vispārējiem elektriskajiem darbiem, C145 telūra varš, kad visvairāk svarīga apstrādājamība.
Varš ir mīksts un lipīgs — tam vajag asus, pulētus karbīda instrumentus, kontrolētus ātrumus un disciplinētu skaidu laušanu, nevis spēku. Mēs apstrādājam ar stratēģijām, kas izvairās no uzkrātās malas, tāpēc virsmas paliek tīras un izmēri noturējas.
Material Grades & Properties
Copper Grades We Machine
| Grade | Standard | Characteristics |
|---|---|---|
| C11000 (ETP) | ASTM B152 | 99.9% pure; best electrical/thermal conductivity; gummy to machine. |
| C14500 (tellurium) | ASTM B301 | Free-machining copper; near-C110 conductivity; preferred for machined electrical parts. |
Key Properties of Machined Copper
- ✓Excellent electrical conductivity
- ✓Excellent thermal conductivity
- ✓Antimicrobial surface
- ✓Soft and ductile
Typical tolerances:±0.1 mm typical; soft material moves during clamping
Applications for Copper Parts
- Electrical busbars and contacts
- Heat sinks and thermal components
- RF/microwave components
- Plumbing fittings
Machining Notes for Copper
Gummy chip formation: use sharp tools, high speeds, flood coolant. Prefer C14500 for machined electrical parts.
Finishes for Copper Parts
- Electro/nickel plating
- Tin plating
- Anti-tarnish coating
- Polishing
Iespējas
- C10100/C11000/C145 apstrāde pēc zīmējuma
- Asu instrumentu stratēģijas lipīgajiem sakausējumiem
- Elektrisko un termisko sastāvdaļu ģeometrija
- Galvanizācijas koordinācija lodēšanas spējai
Tipiskie materiāli
Varš C10100 (OFE), C11000 (ETP), C145 telūra varš pēc pieprasījuma.
| Materiāls / marka | Tipiskais stāvoklis | Apstrādājamība | Kur tas der |
|---|---|---|---|
| Alumīnijs 6061 | T6 (risinājuma raudzēts un novecojis) | Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontrole | Kronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai |
| Alumīnijs 7075 | T6 / T651 | Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumi | Augstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai |
| Nerūsējošais tērauds 304 / 304L | Attaudināts | Deformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeve | Vispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika |
| Nerūsējošais tērauds 316 / 316L | Attaudināts | Cietāks par 304: lielāks instrumentu nodilums | Hlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide |
| Oglekļa tērauds 1018 / 1045 | Rolēts / normalizēts | Viegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsu | Vārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi |
| Misiņš C360 | H02 pusciets | Izcila: lieli ātrumi, tīras virsmas | Veidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas |
| Varš C110 | Attaudināts / H02 | Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķi | Vadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība |
| Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Termiski apstrādāts | Grūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilums | Aviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas |
| Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA) | Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiem | Viegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumenti | Izolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas |
Virsmas apstrāde
Alva, niķelis un sudraba galvanizācija, pulēšana, atrbiezumu noņemšana; tukšs OFE vakuuma lietojumiem.
| Virsmas apstrāde | Ko tā dara | Norādiet, kad |
|---|---|---|
| Kā apstrādāts | Instrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µm | Detaļai tikai jādarbojas |
| Lodīšu strūklapstrāde | Vienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdas | Vizuālas detaļas pirms anodēšanas |
| Anodēšana II tips | Izveido oksīda slāni; krāsu iespējas | Alumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība |
| Cietā anodēšana III tips | Biezāks, cietāks oksīda slānis | Slīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas |
| Hromāta pārvēršanas pārklājums | Plāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspēju | Elektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija |
| Ķīmiskais niķelis | Vienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānis | Nodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos |
| Cinkošana | Izdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargs | Tērauda detaļām telpās vai nosegās vietās |
| Pulvera pārklājums | Biezs, izturīgs, dekoratīvs slānis | Izskats ir prasība |
| Pasivēšana | Noņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēvi | Nerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes |
| Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrāde | Noņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanas | Plānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde |
Pielaides
ISO 2768-m standarts; ±0.01 mm kritiskajiem elementiem.
| Zīmējuma norāde | Ko tā prasa | Ietekme uz izmaksām un termiņu |
|---|---|---|
| Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 in | Standarta instrumenti, izmēru pārbaude | Bāze: bez uzcenojuma |
| Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 in | Iekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaude | Mazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts |
| Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 in | Slīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMM | Soļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole |
| Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Pēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta vide | Apstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija |
| Pozīcija / leņķiskums (GD&T) | Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiem | Atkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums |
| Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāks | Smalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiens | Pievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku |
Common Applications
- Air conditioning and refrigeration coils
- Boiler components and steam generators
- Brake tubing and fuel lines
- Bus Bar Assemblies
- Bus bars and switchgear components
- Conductive Parts
- Decorative pieces
- EV battery connectors and bus bars
- Electrical Parts
- Electrical wiring
- Electromagnets and transformers
- Food Preparation Tools
- Grounding Systems
- Heat-Transfer Applications
- Mold components for injection molding
- Pipes, tubing, and fittings for water and gas systems
- Power Transmission Cables
- Production parts
- RF Shields
- Radiators and cooling systems
- Shielding Parts
- Terminal Stock
- Welding electrodes and resistance welding components
- electric motor
Procesa opcijas
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc varu apstrādāt grūtāk nekā misiņu?
Tīrs varš ir mīksts un lipīgs — skaidas pielīp pie griešanas malām un bojā virsmas kvalitāti. Mēs izmantojam asus, pulētus instrumentus, kontrolētus ātrumus un telūra varu (C145), kur dizains ļauj vieglāku apstrādi.
Kā jūs risināt vara aptumšošanos?
Tukšs varš ātri oksidējas. Elektriskajiem mezgliem mēs koordinējam alvas vai sudraba galvanizāciju; vakuuma un OFE detaļām mēs iepakojam, lai samazinātu apiešanos un oksidāciju.
Vai varat apstrādāt strāvas sliedes ar izurbtām un vītņotām vietām?
Jā. Strāvas sliedes, kontakti un siltuma izlietnes ir standarta darbs — nosūtiet zīmējumu ar galvanizācijas un marķēšanas prasībām, un mēs piedāvāsim pēc tā.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- us.misumi-ec.comUnclassified source
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- runsom.comUnclassified source
- avivametals.comUnclassified source
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Saistītie pakalpojumi
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).