Süsiniktera CNC-töötlemine

Carbon steel CNC machined shafts, brackets and gears with black oxide finish

Töödeldavad süsinikterase detailid hõlmavad võlle, konsoole, tihvtide, hammasrataste, vaiedetaile ja üldisi tööstuskomponente: 1018 madalsüsinikuline teras keevitatavateks üldotstarbelisteks detailideks, 1045 kesksüsinikuline kus tugevus ja kulum on oluline, 12L14 hõlpsasti töödeldav teras suuremahuliseks trepitööks.

Soojustöötlus on koht, kus süsinikteras tasub end ära — läbikõvastamine, induktsioonkõvastamine ja tsimendamine muudavad sama geomeetria väga erinevateks detailideks. Planeerime lihvimisvaru ja sirgendamise enne töötlust, et valmismõõdud hoiduksid.

Material Grades & Properties

Carbon Steel Grades We Machine

GradeStandardCharacteristics
1018ASTM A108Low-carbon, good weldability, general machined parts.
1045ASTM A108Medium carbon; heat-treatable; shafts, gears, strong brackets.
4140ASTM A29Alloy steel, chromoly; high strength and toughness after heat treatment.

Key Properties of Machined Carbon Steel

  • ✓High strength
  • ✓Heat-treatable
  • ✓Cost-effective
  • ✓Requires corrosion protection

Typical tolerances:±0.1 mm as-machined; tighter after grinding

Applications for Carbon Steel Parts

  • Shafts and axles
  • Gears and sprockets
  • Machine frames
  • Tooling and jigs
  • Structural brackets

Machining Notes for Carbon Steel

Free-machining at medium speeds; 4140 in hardened state requires carbide tooling and reduced speeds.

Finishes for Carbon Steel Parts

  • Zinc plating
  • Black oxide
  • Powder coating
  • Painting

Võimekus

  • 1018/1045/12L14/A36 töötlemine joonise järgi
  • Soojustöötluse koordineerimine (läbikõvastamine, induktsioon, tsimendamine)
  • Lihvimise koordineerimine pärast soojustöötlust
  • Tsinkimine ja musta oksiidi viimistlus

Tüüpilised materjalid

Süsinikteras 1018, 1045, 12L14, 1144, A36; sulamklassid tellimusel.

Materjal / klassTüüpiline olekTöödeldavusKus sobib
Aluminium 6061T6 (sulatuskõvastatud ja vanandatud)Kerge: hästi töödeldav, hea puru kontrollKonsoolid, korpused, tarindid, prototüübid kuni seeriani
Aluminium 7075T6 / T651Raskem: suurem tööriista kulum, vajalikud jäigad seadistusedKõrgtugevused kaalukriitilised detailid; keevitamiseks ei sobi
Roostevaba teras 304 / 304LLõõmutatudKülmtöötlemisel kõveneb: aeglasemad kiirused, positiivne söötÜldine korrosioonikindlus, toidu- ja protessitehnika
Roostevaba teras 316 / 316LLõõmutatudKõvem kui 304: suurem tööriista kulumKloriidikeskkond, merendus, meditsiin ja farmaatsia
Süsinikteras 1018 / 1045Kuumvaltsitud / normaliseeritudKerge kuni keskmine; vajab roostekaitsetVõllid, plaadid, keevitustarindid, tööriistakorpused
Messing C360H02 poolkõvaSuurepärane: kõrged kiirused, puhtad pinnadLiitmikud, puhvrid, konnektorid, dekoratiivdetailid
Vask C110Lõõmutatud / H02Kleepuv: teravad tööriistad ja suured esinurgadJuhtivus, toitešinad, soojusjuhtimine
Titanium Grade 5 (Ti-6Al-4V)SoojustöödeldudRaske: madalad kiirused, soojuse juhtimine, tööriista kulumKosmonautika, meditsiin, kergeid kõrgtugevusega detaile
Konstruktsiooniplastid (POM, PEEK, PA)Ekstrudeeritud / lõõmutatudKerge kuni kleepuv: pehmed äpid, teravad tööriistadIsoleerimine, hõõrdumise vähendamine, keemia- ja kulumisdetailid

Viimistlus

Tsinkimine, must oksiid, fosfaatimine, värvimine tellimusel, lihvimine pärast soojustöötlust.

ViimistlusMida see teebMäärake, kui
Nagu töödeldudTööriistajäljed nähtaval; Ra tüüpiliselt 1,6–3,2 µmDetail peab ainult toimima
KlaaskuulitragimineÜhtlane matt pind, varjab tööriistajälgiNähtavad detailid enne elokseerimist
Elokseerimine Type IILoob oksiidikihi; värvi valikudAlumiiniumi välimus koos mõõduka korrosiooni- ja kulumiskindlusega
Kõva elokseerimine Type IIIPaksem, kõvem oksiidikihtLibisevad või kuluvad alumiiniumpinnad
Kromaatne konversioonÕhuke kaitsekiht, mis jääb juhtivaksElektriline sidumine või maandamine alumiiniumil
Keemiline nikkelÜhtlane, kõva, korrosioonikindel kihtKulum pluss korrosioon, ka sealhulgas boreides
TsinkimineMajanduslik ohverdav korrosioonikaitseTeraseservised sise- või kaitsealustel välistingimustes
PulbervärviminePaks, vastupidav, dekoratiivne kihtVälimus on nõue
PassiveerimineEemaldab vaba raua ja taastab oksiidikihiRoostevabast detailid pärast töötlemist
Pingevabastus / soojustöötlusVabastab jääkpinged enne või pärast lõikamistÕhukesed seinad ja rangete tolerantsidega detailid, mis peavad töötlemist üle elama

Tolerantsid

ISO 2768-m standard; ±0,01 mm kriitilistel elementidel.

Joonise märkusMida see nõuabMõju kulule ja tarneajale
Üldine: ±0,25 mm / ±0,010 inStandardtööriistad, mõõtmete kontrollAlus: ilma lisatasuta
Standard: ±0,13 mm / ±0,005 inHeas korras pink, esimese detaili kontrollVäike lisatasu; tavapärane pakkumiste standard
Range: ±0,025 mm / ±0,001 inLihvitud või diamantist tööriistad, temperatuurikontroll, CMMSammumuudatus: aeglasemad lõiked koos täieliku kontrolliga
Täpsus: ±0,013 mm / ±0,0005 inViimistluskäigud, kalibrid, kontrollitud keskkondTöötlemine määrab hinna; sageli eraldi operatsioon
Asend / nurgalisus (GD&T)Baastunnuse kontroll, üks seadistus seotud elementide jaoksSõltub, üle mitme seadistuse aluspind ulatub
Pinnaviimistlus Ra 0,8 µm või peenemPeenemad sammud, poleerimine või viimistluskäikLisab protsessietapi, mitte ainult töötlemisaega

Common Applications

  • gears
  • Aeronautical Industry
  • transportation industry

Protsessivalikud

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Korduma kippuvad küsimused

1018 või 1045 minu detailile?

1018 keevitub hästi ja sobib üldotstarbeliseks tööks; 1045 sobib võllidele ja kulumisdetailidele, mis vajavad tugevust ja soojustöötlust. Saatke koormusjuhtum ja me soovitame enne pakkumust.

Kuidas kontrollite deformatsiooni pärast soojustöötlust?

Töötleme pingevabastuse ja lihvimisvaruga ning kõvastame enne lõppviimistlust, kui disain võimaldab — kriitilised tolerantssid viimistletakse pärast soojustöötlust, mitte enne.

Kas 12L14 on RoHS-i alusel aktsepteeritav?

12L14 sisaldab pliid töödeldavuse jaoks ja on mõnes rakenduses piiratud. Kui RoHS kehtib, töötleme 1018 või pliivabu alternatiive ja märgime asenduse DFM-ülevaatuses.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).