Обробка вуглецевої сталі з ЧПУ

Carbon steel CNC machined shafts, brackets and gears with black oxide finish

Деталі з вуглецевої сталі, які ми обробляємо, охоплюють вали, кронштейни, пальці, шестерні, проставки та загальні промислові компоненти: 1018 маловуглецева сталь для зварюваних деталей загального призначення, 1045 середньовуглецева там, де важать міцність та зносостійкість, 12L14 автоматна сталь для високосерійних токарних робіт.

Термічна обробка — те, заради чого обирають вуглецеву сталь: наскрізне гартування, гартування струмами високої частоти та цементація перетворюють ту саму геометрію на дуже різні деталі. Ми плануємо припуск під шліфування та правку до термообробки, щоб кінцеві розміри все одно витримувалися.

Material Grades & Properties

Carbon Steel Grades We Machine

GradeStandardCharacteristics
1018ASTM A108Low-carbon, good weldability, general machined parts.
1045ASTM A108Medium carbon; heat-treatable; shafts, gears, strong brackets.
4140ASTM A29Alloy steel, chromoly; high strength and toughness after heat treatment.

Key Properties of Machined Carbon Steel

  • ✓High strength
  • ✓Heat-treatable
  • ✓Cost-effective
  • ✓Requires corrosion protection

Typical tolerances:±0.1 mm as-machined; tighter after grinding

Applications for Carbon Steel Parts

  • Shafts and axles
  • Gears and sprockets
  • Machine frames
  • Tooling and jigs
  • Structural brackets

Machining Notes for Carbon Steel

Free-machining at medium speeds; 4140 in hardened state requires carbide tooling and reduced speeds.

Finishes for Carbon Steel Parts

  • Zinc plating
  • Black oxide
  • Powder coating
  • Painting

Можливості

  • Обробка 1018/1045/12L14/A36 за креслеником
  • Координація термообробки (наскрізна, індукційна, цементація)
  • Координація шліфування після термообробки
  • Цинкування та воронення

Типові матеріали

Вуглецева сталь 1018, 1045, 12L14, 1144, A36; леговані марки на запит.

Матеріал / маркаТиповий стан постачанняОброблюваністьДе застосовується
Aluminium 6061T6 (гартування зі старінням)Легко: вільно ріжеться, хороший контроль стружкиКронштейни, корпуси, оснащення, прототипи з переходом у серію
Aluminium 7075T6 / T651Важче: більший знос інструменту, потрібні жорсткі налагодженняВисокоміцні деталі з критичною масою; не для зварювання
Stainless 304 / 304LВідпаленийНаклепується: менші швидкості, позитивна подачаЗагальна корозійна стійкість, харчове та технологічне обладнання
Stainless 316 / 316LВідпаленийМіцніший за 304: більший знос інструментуХлориди, морське середовище, медичне та фармацевтичне обладнання
Carbon steel 1018 / 1045Гарячекатаний / нормалізованийВід легкого до середнього; потрібен захист від корозіїВали, плити, зварні конструкції, корпуси оснащення
Brass C360H02 напівтвердийВідмінно: високі швидкості, чиста поверхняФітинги, втулки, з'єднувачі, декоративні деталі
Copper C110Відпалений / H02В'язкий: гострі інструменти та великі передні кутиЕлектропровідність, струмопроводи, термоменеджмент
Titanium Grade 5 (Ti-6Al-4V)Міцність у стані поставки (mill annealed)Важко: малі швидкості, контроль нагріву, знос інструментуАерокосмічна галузь, медицина, легкі високоміцні деталі
Конструкційні пластики (POM, PEEK, PA)Екструдований / відпаленийВід легкого до в'язкого: м'які губки, гострий інструментІзоляція, низьке тертя, хімічно- та зносостійкі деталі

Покриття

Цинкування, воронення, фосфатування, фарбування на запит, шліфування після термообробки.

ПокриттяЩо воно даєКоли вказувати
Після обробкиСліди інструменту залишаються видимими; Ra зазвичай 1.6-3.2 µmДеталь має просто виконувати свою функцію
Дробеструйна обробкаРівномірна матова поверхня, приховує сліди інструментуДекоративні деталі перед анодуванням
Анодування Type IIСтворює оксидний шар; варіанти кольоруВигляд алюмінію плюс помірна корозійна та зносостійкість
Тверде анодування Type IIIБільш товстий і твердий оксидний шарЗковзуючі або зношувані алюмінієві поверхні
Хроматне конверсійне покриттяТонка захисна плівка, що зберігає провідністьЕлектричне з'єднання або заземлення на алюмінії
Хімічне нікелюванняРівномірний, твердий, корозійностійкий шарЗнос плюс корозія, зокрема всередині отворів
ЦинкуванняЕкономічний жертовний захист від корозіїСталеві деталі в приміщеннях або під навісом
Порошкове фарбуванняТовстий, довговічний, декоративний шарКоли вимогою є саме зовнішній вигляд
ПасиваціяВидаляє вільне залізо та відновлює оксидну плівкуДеталі з нержавіючої сталі після обробки
Відпуск для зняття напружень / термообробкаЗнімає залишкові напруження до або після різанняТонкі стінки та жорсткі допуски, що мають пережити обробку

Допуски

Стандарт ISO 2768-m; ±0.01 mm на критичних елементах.

Допуск на кресленикуЩо він вимагаєВплив на вартість і термін
Загальний: ±0.25 mm / ±0.010 inСтандартний інструмент, розмірна перевіркаБазовий рівень: без надбавки
Стандартний: ±0.13 mm / ±0.005 inВерстат у доброму стані, перевірка першої деталіНевелика надбавка; звичайна база для розрахунку
Жорсткий: ±0.025 mm / ±0.001 inШліфований або алмазний інструмент, контроль температури, КВМСтрибок: повільніші проходи плюс повний контроль
Точний: ±0.013 mm / ±0.0005 inЧистові проходи, калібри, контрольоване середовищеОбробка визначає ціну; часто окрема операція
Позиція / кутовість (GD&T)Контроль баз, одне встановлення для пов'язаних елементівЗалежить від того, скільком встановленням охоплюється база
Шорсткість поверхні Ra 0.8 µm або дрібнішеДрібніші кроки, полірування або чистовий прохідДодає етап процесу, а не лише час обробки

Common Applications

  • gears
  • Aeronautical Industry
  • transportation industry

Варіанти обробки

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Часті запитання

1018 чи 1045 для моєї деталі?

1018 легко зварюється і підходить для загальних робіт; 1045 підходить для валів і зношуваних деталей, що потребують міцності та термообробки. Надішліть умови навантаження, і ми дамо рекомендацію до розрахунку.

Як ви контролюєте короблення після термообробки?

Ми обробляємо з урахуванням зняття напружень та припуску під шліфування, а гартуємо до фінішної обробки, коли конструкція дозволяє, — критичні допуски виконуються після термообробки, а не до неї.

Чи прийнятна 12L14 за RoHS?

12L14 містить свинець для оброблюваності й обмежена в деяких застосуваннях. Там, де застосовується RoHS, ми обробляємо 1018 або безсвинцеві альтернативи та позначаємо заміну в DFM-огляді.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).