Nerūdijančio plieno CNC apdirbimas

Stainless steel CNC machined components with brushed finish

Mūsų apdirbamos nerūdijančio plieno detalės apima maisto kontaktines jungiamąsias detales, jūrinę įrangą, medicininio tipo komponentus ir pramoninę įrangą: 303 lengvai apdirbamoms jungiamosioms detalėms, 304 bendram atsparumui korozijai, 316L chloridų ir jūrinei aplinkai, 17-4PH ten, kur svarbus stipris.

Tinkamas markės parinkimas, įrankio trajektorijos ir pasyvavimas — būtent tai daro nerūdijančio plieno detales patikimas eksploatacijoje; korozijai svarbias žymas pažymime DFM peržiūros metu.

Pagrindinės specifikacijos

SpecificationValue
lead time7 days
tolerance±0.002 in
lead time80 days
lead time120 days
surface finishRa0.6

Material Grades & Properties

Stainless Steel Grades We Machine

GradeStandardCharacteristics
304ASTM A240General purpose austenitic; excellent corrosion resistance; work-hardens.
316/316LASTM A240Added molybdenum for chloride resistance; marine and medical use.
17-4 PHASTM A564Precipitation hardening; high strength after heat treatment; aerospace/medical.
303ASTM A582Sulfur-added free-machining grade; best machinability of austenitic; lower corrosion resistance.

Key Properties of Machined Stainless Steel

  • ✓Corrosion resistance
  • ✓High strength
  • ✓Heat resistance
  • ✓Hygienic (food/medical compatible grades)

Typical tolerances:±0.05 mm standard; ±0.01 mm achievable with finishing

Applications for Stainless Steel Parts

  • Medical instruments and implants
  • Food processing equipment
  • Marine hardware
  • Valves and fittings
  • Aerospace components

Machining Notes for Stainless Steel

Work-hardens quickly: maintain consistent feed, sharp tooling, adequate coolant. 303 machines easiest; 316 slowest of the common grades.

Finishes for Stainless Steel Parts

  • Passivation
  • Electropolishing
  • Bead blasting
  • Vibratory finishing

Galimybės

  • 303/304/316L/17-4PH apdirbimas pagal brėžinį
  • Pasyvavimas pagal kliento specifikaciją
  • Elektrolitinis poliravimas pagal užklausą
  • Sriegių ir jungiamųjų detalių geometrija vienu įtvirtinimu

Įprastos medžiagos

Nerūdijantis plienas 303, 304, 316/316L, 17-4PH, 410, 416, dupleksinis pagal užklausą.

Medžiaga / markėĮprasta būsenaApdirbamumasKur tinka
Aliuminis 6061T6 (sutvarkytas tirpale ir senėjęs)Lengvas: lengvai apdirbamas, gera pjuvenų kontrolėLaikikliai, korpusai, įtaisai, prototipai iki serijinės gamybos
Aliuminis 7075T6 / T651Sunkesnis: didesnis įrankių nusidėvėjimas, reikia standartiškų įtvirtinimųDidelio stiprio, lengvos konstrukcijos detalės; netinka suvirinimui
Nerūdijantis plienas 304 / 304LAtkaitintasSukietėja darantis: mažesni greičiai, teigiamas pastūmimasBendras atsparumas korozijai, maisto ir procesinė įranga
Nerūdijantis plienas 316 / 316LAtkaitintasKietesnis nei 304: didesnis įrankių nusidėvėjimasChloridų, jūrinė, medicininė ir farmacinė aplinka
Anglinis plienas 1018 / 1045Apvalytas valcavimas / normalizuotasNuo lengvo iki vidutinio; reikia apsaugos nuo rūdžiųVelenai, plokštės, suvirintos konstrukcijos, įrankių korpusai
Žalvaris C360H02 pusiau kietasPuikus: dideli greičiai, švarūs paviršiaiJungiamosios detalės, įvorės, jungtys, dekoratyvinės detalės
Varis C110Atkaitintas / H02Klusnus: aštrūs įrankiai ir dideli pjovimo kampaiLaidumas, elektros kolektoriniai blokai, šilumos valdymas
Titanas Grade 5 (Ti-6Al-4V)Terminiškai apdorotasSunkus: maži greičiai, šilumos kontrolė, įrankių nusidėvėjimasAviacija ir kosmosas, medicina, lengvos didelio stiprio detalės
Inžinerinės plastmasės (POM, PEEK, PA)Ekstruduota / atkaitintaNuo lengvo iki klipaus: minkšti sargandžiai, aštrūs įrankiaiIzoliacija, trinties mažinimas, cheminės ir dėvėjimosi detalės

Apdaila

Pasyvavimas, elektrolitinis poliravimas, smėliasrovis apdorojimas, poliravimas, juodoji oksidacija.

ApdailaKą ji daroNurodykite, kai
Kaip apdirbtaĮrankių pėdsakai matomi; Ra paprastai 1.6–3.2 µmDetalė tik turi veikti
Smėliasrovis apdorojimasVienodas matinis paviršius, slepia įrankių pėdsakusDekoratyvinės detalės prieš anodavimą
Anodavimas Type IISudaro oksido sluoksnį; spalvos variantaiAliuminio išvaizda plus vidutinis atsparumas korozijai ir dėvėjimuisi
Kietasis anodavimas Type IIIStoresnis, kietesnis oksido sluoksnisSlidžios ar dėvimos aliuminio paviršiaus
Chromatinė konversijaPlonas apsauginis sluoksnis, išliekantis laidusElektrinis sujungimas ar įžeminimas aliuminyje
Cheminis nikelio dengimasVienodas, kietas, atsparus korozijai sluoksnisDėvėjimasis plus korozija, įskaitant vidines angas
CinkavimasEkonomiška aukojamoji apsauga nuo korozijosPlieno detalės patalpų ar apsaugotoje lauko aplinkoje
Miltelinis dažymasStoresnė, patvari, dekoratyvinė dangaIšvaizda yra reikalavimas
PasyvavimasPašalina laisvąjį geležį ir atkuria oksido plėvelęNerūdijančio plieno detalės po apdirbimo
Vidinių įtempių mažinimas / terminis apdirbimasŠalina vidinius įtempius prieš ar po pjovimoPlonos sienelės ir griežti leistini nuokrypiai, kurie turi išgyventi apdirbimą

Leistini nuokrypiai

ISO 2768-m standartas; ±0.01 mm kritiniams elementams.

Brėžinio žymaKo ji reikalaujaPoveikis kainai ir gamybos terminui
Bendras: ±0.25 mm / ±0.010 inStandartinis įrankis, matmenų patikraPradinis lygis: be priedo
Standartinis: ±0.13 mm / ±0.005 inGeros būklės mašina, pirmojo gaminio patikraNedidelis priedas; įprastas kainos pasiūlymo standartas
Griežtas: ±0.025 mm / ±0.001 inŠlifuoti ar deimantiniai įrankiai, temperatūros kontrolė, koordinatinė matavimo mašina (CMM)Šuolis: lėtesnis pjovimas ir pilna kontrolė
Tikslus: ±0.013 mm / ±0.0005 inApdailos ėjimai, kalibrai, kontroliuojama aplinkaApdirbimas lemia kainą; dažnai atskira operacija
Padėtis / kampiškumas (GD&T)Atskaitos kontrolė, viena įtvirtinimo vieta susijusiems elementamsPriklauso nuo to, kiek įtvirtinimų dengia atskaita
Paviršiaus šiurkštumas Ra 0.8 µm arba smulkesnisSmulkesni žingsniai, poliravimas ar apdailos ėjimasPrideda proceso žingsnį, ne tik apdirbimo laiką

Materials We Machine

  • Brass
  • Copper
  • Stainless Steel 201
  • Titanium
  • iron
  • molybdenum
  • nickel-pig-iron
  • raw materials
  • steel

Common Applications

  • Airplane Parts
  • Chemical Housings
  • Cover
  • Decorative/Architectural
  • Equipment Panels
  • Food parts
  • Food-Contact
  • Freshwater Environment
  • Marine Parts
  • Marine hardware
  • Medical Machines
  • Micro Mechanical Parts
  • Oxidizing Environment
  • Stainless Steel CNC Machining
  • Water Pipes
  • Weak Acids
  • architectural design
  • chloride-rich environments
  • city buildings
  • corrosive process environments
  • critical fasteners
  • dive watch
  • folding hinges
  • food machines

Proceso parinktys

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuris nerūdijantis plienas jūrinei aplinkai?

316L — standartinis pasirinkimas chloridų aplinkai. Didelio stiprio jūrinei įrangai dažnas 17-4PH H900 būsenoje; patvirtinkite su savo aplinkos duomenimis.

Ar pateikiate medžiagų sertifikatus?

Taip, lydymo bandymų sertifikatai (EN 10204 3.1, kur reikalaujama) prieinami kartu su siunta pagal užklausą.

Ar apdirbate maisto kontaktines jungiamąsias detales?

Taip. Nurodykite sanitarinius reikalavimus brėžinyje — apdirbame lygius vidinius radius ir paviršiaus apdailas, įprastas sanitarinėms jungiamosioms detalėms.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).