A CNC megmunkálási árajánlat nem árlista. Néhány konkrét bemenet összege: a megadott anyag, a geometria által igényelt gépidő, az alkatrészhez szükséges befogási és programozási munka, a rajz által előírt tűrés és felületi minőség, valamint a rendelt darabszám. Ha bármelyiket megváltoztatja, az ár mozdul — ezért tud két beszállító ugyanarra a rajzra eltérően árajánlani, és ezért szokott a leggyorsabb út az alacsonyabb árhoz a rajz apró módosítása lenni, nem a másik beszállító.
Ez az oldal bemutatja, hogyan építjük fel az árat a CNC Machining Hubnál: mely bemeneteket olvassuk ki a fájljaiból, melyeket kontrollálhatja az árajánlatkérés elküldése előtt, és hol fizetnek a tervezők leggyakrabban felesleges precizitásért. Küldjön rajzot anyaggal, darabszámmal és felületkezeléssel, és olyan írásbeli árajánlatot kap, amelyben a feltevések is szerepelnek, így más árajánlatokkal egyenlő feltételekkel hasonlíthatja össze.
Képességek
- Költségáttekintés rajzonként: az árajánlás előtt kiolvassuk a geometriát, tűréseket, anyagot és felületkezelést, és megmondjuk, mely jellemzők viszik az árat.
- Gyárthatósági visszajelzés (DFM): jelezzük azokat a jellemzőket, amelyek extra befogásokat, különleges szerszámokat vagy kézi felületkezelést kényszerítenek — és ott, ahol a funkció engedi, olcsóbb megfelelőket javasolunk.
- Mennyiségi árazás: a darabköltség úgy esik, ahogy a befogás és a programozás eloszlik, ezért kérésre ugyanazt az alkatrészt több darabszámban is árajánlozzuk.
- Anyagtanácsadás: a raktári gyakori minőségeket árajánlozzuk (6061, 7075, 304/316, sárgaréz, réz, titán, műszaki műanyagok), és jelezzük, ha egy minőségválasztás felfújja a költséget vagy az átfutási időt.
- Tűréstanácsadás: a standard megmunkálás ±0,1 mm-t tart; csak azokat a méreteket érdemes szorosabban tűrizni, amelyeknek szüksége van rá — és ezt árajánlás előtt megmondjuk.
- Felületkezelési lehetőségek: az eloxálás, galvanizálás, porfestés, polírozás és passziválás külön tételként kerül árajánlásra, így láthatja, mit ad hozzá minden lépés.
Jellemző anyagok
Az anyag jellemzően a legnagyobb egyetlen változó. Alumíniumötvözeteket (6061, 7075, 5052), rozsdamentes acélokat (304, 316, 201), szén- és ötvözött acélokat, sárgarézet, rézet, titánt és műszaki műanyagokat (ABS, PC, POM, PA6, PMMA, PEEK) munkálunk meg. A raktárkészlet, a megmunkálhatóság és a tanúsítványkövetelmények egyaránt befolyásolják az árat és az átfutási időt, ezért mondja meg az alkalmazást, és megmondjuk, hol kerül kevesebbe egy másik minőség.
| Anyag / minőség | Jellemző állapot | Megmunkálhatóság | Hol alkalmazzák |
|---|---|---|---|
| Alumínium 6061 | T6 (oldott és öregített) | Könnyű: jól megmunkálható, jó forgácskontroll | Konzolok, házak, szerszámozások, prototípusok a sorozatgyártásig |
| Alumínium 7075 | T6 / T651 | Nehezebb: nagyobb szerszámkopás, merev befogás szükséges | Nagy szilárdságú, tömegkritikus alkatrészek; hegesztésre nem alkalmas |
| Rozsdamentes acél 304 / 304L | Lágyított (annealed) | Megkeményedik a megmunkálás alatt: alacsonyabb fordulatszám, pozitív előtolás | Általános korrózióállóság, élelmiszer- és technológiai berendezések |
| Rozsdamentes acél 316 / 316L | Lágyított (annealed) | Szívósabb, mint a 304: nagyobb szerszámkopás | Kloridos, tengeri, orvosi és gyógyszeripari környezet |
| Szénacél 1018 / 1045 | Hengerelt / normalizált | Könnyűtől közepesig; korrózióvédelem szükséges | Tengelyek, lemezek, hegesztett szerkezetek, szerszámtestek |
| Sárgaréz C360 | H02 félkemény | Kiváló: nagy fordulatszám, tiszta felület | Idomok, perselyek, csatlakozók, dekoratív alkatrészek |
| Réz C110 | Lágyított / H02 | Ragaszkodó: éles szerszámok és nagy rake-szögek | Villamos vezetőképesség, sínvezetékek, hőmenedzsment |
| Titán Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Hőkezelve | Nehéz: alacsony fordulatszám, hőkontroll, szerszámkopás | Repülőgépipar, orvostechnika, könnyű nagy igénybevételű alkatrészek |
| Műszaki műanyagok (POM, PEEK, PA) | Extrudált / edzett | Könnyűtől ragaszkodóig: puha pofák, éles szerszámok | Szigetelés, alacsony súrlódás, kémiai és kopásálló alkatrészek |
Felületkezelések
A felületkezelés műveletenként kerül árajánlásra: megmunkálási állapot, eloxálás, galvanizálás, porfestés, polírozás, passziválás, üveggyöngy-fúvás vagy rajz szerint megadott felületkezelés. A kozmetikai követelmények a szokásos rejtett költség — egy dekoratív felület az egész alkatrészen sokkal többe kerül, mint egy meghatározott funkcionális felületkezelés azon lapokon, amelyeknek szüksége van rá.
| Felületkezelés | Mit nyújt | Mikor adja meg |
|---|---|---|
| Megmunkálási állapotban | Szerszámnyomok láthatók; Ra jellemzően 1,6–3,2 µm | Ha az alkatrésznek csak működnie kell |
| Üveggyöngy-fúvás | Egyenletes matt felület, elfedi a szerszámnyomokat | Látható alkatrészek eloxálás előtt |
| Eloxálás Type II | Oxidréteget épít; színválaszték | Alumínium megjelenés plusz mérsékelt korrózió- és kopásvédelem |
| Kemény eloxálás Type III | Vastagabb, keményebb oxidréteg | Csúszó vagy kopó alumínium felületek |
| Krómát-átalakítás | Vékony védőréteg, amely vezetőképes marad | Elektromos kötés vagy földelés alumíniumon |
| Kémiai nikkelezés | Egyenletes, kemény, korrózióálló réteg | Kopás plusz korrózió, furatokban is |
| Horganyzás | Gazdaságos áldozati korrózióvédelem | Acél alkatrészek beltéren vagy védett kültéren |
| Porfestés | Vastag, tartós, dekoratív réteg | Ha a megjelenés a követelmény |
| Passziválás | Eltávolítja a szabad vasat és helyreállítja az oxidréteget | Rozsdamentes acél alkatrészek megmunkálás után |
| Feszültségmentesítés / hőkezelés | Megmunkálás előtt vagy után csökkenti a belső feszültségeket | Vékony falak és szoros tűrések, amelyeknek átvészelnie kell a megmunkálást |
Tűrések
A standard CNC tűrések jellemzően ±0,1–0,2 mm, precíziós munka ±0,05 mm-ig vagy szorosabban azokon a jellemzőkön, amelyek igénylik. A tűrés költségszorzó: minden, a funkció igényénél szorosabban tartott méret extra ellenőrzési időt, lassabb vágást és nagyobb selejtkockázatot jelent, ezért áttekintjük a rajzot, és az árajánlás előtt megerősítjük, mi érhető el.
| Rajzelőírás | Mit igényel | Hatás a költségre és az átfutási időre |
|---|---|---|
| Általános: ±0,25 mm / ±0,010 in | Standard szerszámozás, méretellenőrzés | Alap: nincs felár |
| Standard: ±0,13 mm / ±0,005 in | Jó állapotú gép, első darab ellenőrzés | Csekély felár; a szokásos árajánlási alapértelmezés |
| Szoros: ±0,025 mm / ±0,001 in | Köszörült vagy gyémántszerszám, hőmérséklet-kontroll, CMM | Ugrásszerű változás: lassabb megmunkálás plusz teljes ellenőrzés |
| Precíziós: ±0,013 mm / ±0,0005 in | Sima megmunkálási menetek, határmérők, kontrollált környezet | A megmunkálás határozza meg az árat; gyakran külön művelet |
| Pozíció / szögkitérés (GD&T) | Referencia-kontroll, egy befogás az összetartozó jellemzőkhez | Attól függ, hány befogásra terjed ki a referencia |
| Felületi minőség Ra 0,8 µm vagy finomabb | Finomabb lépésköz, polírozás vagy simító menet | További műveleti lépést jelent, nem csak megmunkálási időt |
Fő specifikációk
| Specification | Value |
|---|---|
| tolerance | ISO 2768 (Class M) |
| tolerance | 0.0001 in |
| tolerance | ±0.001" |
Megmunkálási lehetőségek
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Related Processes
Injection Molding
used for
Laser Marking
used for
mass_production
used for
Common Applications
- plastic molded parts
- Aerospace
- Robotics
- consumer goods
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Gyakran ismételt kérdések
Milyen információkra van szükség egy CNC alkatrész pontos árajánlatához?
Egy 3D modell (lehetőleg STEP vagy STP), egy 2D rajz tűrésekkel, anyaggal és felületkezeléssel, a szükséges darabszám, valamint esetleges ellenőrzési vagy dokumentációs követelmények. Ha egy méret kritikus, jelölje meg a rajzon — ez a legnagyobb egyetlen tényező abban, hogy két árajánlat összehasonlítható-e. A hiányos fájlok feltevéseken alapuló árajánlatokat eredményeznek, és a feltevéseken múlik, hogy az ár később mozdul-e.
Mik a CNC megmunkálás költségének fő mozgatói?
A gyakorlatban: anyag (minőség, előanyag-forma, tanúsítás), gépidő (mennyi fémet vesz el a geometria és milyen vágási sebességekkel), befogás és programozás (hány műveletet és szerszámot igényel az alkatrész), tűrés és felület (milyen lassúnak kell lennie a vágásnak és mennyi ellenőrzés kell), valamint darabszám (milyen messzire oszlik el a befogási költség). A terv összetettsége mind az ötöt egyszerre érinti, ezért a DFM-áttekintés az árajánlás előtt általában többet spórol, mint az utáni alkudozás.
Hogyan csökkenthetem az alkatrészem költségét a funkció feladása nélkül?
Lazítsa azokat a tűréseket, amelyeket a funkció nem igényel, cserélje a szoros sugarakat és mély zsebeket standard szerszámméretekre, csökkentse a befogások számát más referenciastratégia engedélyezésével, válasszon jobban megmunkálható vagy könnyebben elérhető anyagot, és a kozmetikai felületkezelést a ténylegesen látható felületekre halasztsa. Mindegyik rajzbeli döntés, nem beszállítói döntés — küldje el a rajzot, és megmondjuk, melyek érvényesek az Ön alkatrészére.
Van minimális rendelési mennyiség, és hogyan hat a darabszám az árra?
Minimális rendelési mennyiség nincs: egyetlen prototípus darabot is rendelhet. Mivel a befogás és a programozás egyszeri költség, a darabár jellemzően a darabszámmal esik, majd egy bizonyos tételméret után kisimul. Ha az első megrendelése kicsi, mondja meg — a prototípust és a gyártási darabszámot együtt árajánlozzuk, hogy a különbséget a döntés előtt lássa.
Mennyi az átfutási idő, és mibe kerül a sürgetés?
A standard gyártási átfutási idő 15–25 nap a megrendeléstől, az anyagellátottságtól, felületkezeléstől és ellenőrzési követelményektől függően. A sürgetett ütemezéseket projektenként árajánlozzuk, és a költség azon múlik, hogy a szűk keresztmetszet a sorban állás vagy az anyagbeszerzés — megmondjuk, melyik az Ön esete. Az átfutási idő és az ár az árajánlatban erősítik meg, nem itt.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- jlccnc.comIndustry peer technical page
- fictiv.comIndustry peer technical page
- norck.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Kapcsolódó szolgáltatások
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).