Ponuka na CNC obrábanie nie je cenník. Je to súčet niekoľkých konkrétnych vstupov: materiál, ktorý zadáte, strojový čas, ktorý geometria potrebuje, práca na nastavení a programovaní, ktorú diel vyžaduje, tolerancia a povrchová úprava, ktoré výkres predpisuje, a množstvo, ktoré objednáte. Ak zmeníte ktorýkoľvek z nich, cena sa pohnie — preto môžu dvaja dodávatelia kalkulovať ten istý výkres odlišne a preto najrýchlejšou cestou k nižšej cene je zvyčajne malá zmena na výkrese, nie iný dodávateľ.
Táto stránka vysvetľuje, ako v CNC Machining Hub budujeme cenu: ktoré vstupy čítame z vašich súborov, ktoré ovládate pred odoslaním RFQ a kde za presnosť, ktorú nepotrebujú, najčastejšie platia konštruktéri. Pošlite výkres s materiálom, množstvom a povrchovou úpravou a získate písomnú ponuku s uvedenými predpokladmi, aby ste ju mohli porovnať s inými ponukami na rovnakých podmienkach.
Schopnosti
- Posúdenie nákladov na diel: pred kalkuláciou čítame geometriu, tolerancie, materiál a povrchovú úpravu a hovoríme, ktoré prvky cenu tlačia.
- Spätná väzba vyrábateľnosti (DFM): označujeme prvky, ktoré vynucujú dodatočné upnutia, špeciálne nástroje alebo ručnú dokončovaciu prácu — a tam, kde to funkcia dovoľuje, navrhujeme lacnejšie ekvivalenty.
- Objemové ceny: jednotkové náklady klesajú s amortizáciou nastavenia a programovania, takže na požiadanie kalkulujeme ten istý diel pri viacerých množstvách.
- Poradenstvo pri materiáli: bežné triedy kalkulujeme zo skladu (6061, 7075, 304/316, mosadz, meď, titan, konštrukčné plasty) a upozorňujeme, keď voľba triedy zbytočne zvyšuje cenu alebo dodaciu lehotu.
- Rada k toleranciám: štandardné obrábanie drží ±0.1 mm; tesnejšie by mali byť tolerované len rozmery, ktoré to potrebuje, a povieme to pred kalkuláciou.
- Možnosti povrchových úprav: eloxovanie, pokovovanie, práškové lakovanie, leštenie a pasivácia sa kalkulujú ako samostatné položky, takže vidíte, čo ktorý krok pridáva.
Typické materiály
Materiál je zvyčajne najväčšia jednotlivá premenná. Obrábame hliníkové zliatiny (6061, 7075, 5052), nehrdzavejúce ocele (304, 316, 201), uhlíkové a legované ocele, mosadz, meď, titan a konštrukčné plasty (ABS, PC, POM, PA6, PMMA, PEEK). Dostupnosť na sklade, obrobiteľnosť a požiadavky na certifikáciu ovplyvňujú cenu aj dodaciu lehotu, preto nám povedzte aplikáciu a povieme vám, kde iná trieda stojí menej.
| Materiál / trieda | Typický stav | Obrobiteľnosť | Kde sa hodí |
|---|---|---|---|
| Hliník 6061 | T6 (riešený a starnutý) | Ľahký: výborne obrobiteľný, dobrá kontrola triesok | Konzoly, skrine, prípravky, prototypy až po výrobu |
| Hliník 7075 | T6 / T651 | Náročnejší: väčšie opotrebenie nástroja, nutné tuhé upnutia | Vysokopevnostné diely kritické na hmotnosť; nie na zváranie |
| Nehrdzavejúca oceľ 304 / 304L | Žíhaná | Kalí sa za studena: nižšie rezné rýchlosti, kladné posuvy | Všeobecná odolnosť proti korózii, potravinárske a procesné zariadenia |
| Nehrdzavejúca oceľ 316 / 316L | Žíhaná | Tvrdšia než 304: väčšie opotrebenie nástroja | Expozícia chloridom, morské, zdravotnícke a farmaceutické prostredia |
| Uhlíková oceľ 1018 / 1045 | Valcovaná za tepla / normalizovaná | Ľahká až stredná; vyžaduje ochranu proti hrdzi | Hriadele, plechy, zvárané zostavy, telá nástrojov |
| Mosadz C360 | H02 polotvrdá | Výborná: vysoké rýchlosti, čisté povrchy | Armatúry, objímky, konektory, dekoratívne diely |
| Meď C110 | Žíhaná / H02 | Lepkavá: ostré nástroje a veľké čelné uhly | Vodivosť, rozvodné koľajnice, tepelné manažérstvo |
| Titan Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Válcovane žíhaný | Obťažný: nízke rýchlosti, kontrola tepla, opotrebenie nástroja | Letecký a zdravotnícky priemysel, ľahké vysokopevnostné diely |
| Konštrukčné plasty (POM, PEEK, PA) | Extrudovaný / žíhaný | Od ľahkého po lepkavé: mäkké čeľuste, ostré nástroje | Izolácia, nízke trenie, chemické a opotrebovacie diely |
Povrchové úpravy
Povrchové úpravy sa kalkulujú na operáciu: obrábané bez úpravy, eloxovanie, pokovovanie, práškové lakovanie, leštenie, pasivácia, sklenopeletovanie alebo úprava zadaná vo výkrese. Kozmetické požiadavky sú typickou skrytou cenou — dekoratívny povrch na celom dieli stojí oveľa viac než definovaná funkčná úprava na plochách, ktoré ju potrebujú.
| Povrchová úprava | Čo robí | Zadajte, keď |
|---|---|---|
| Obrábané bez úpravy | Viditeľné stopy po nástroji; Ra typicky 1,6–3,2 µm | Diel musí len fungovať |
| Sklenopeletovanie | Jednotný matný povrch, prekrýva stopy po nástroji | Viditeľné diely pred eloxovaním |
| Eloxovanie Typ II | Vytvára oxidickú vrstvu; farebné možnosti | Vzhľad hliníka plus mierna odolnosť proti korózii a opotrebeniu |
| Tvrdé eloxovanie Typ III | Hrubšia, tvrdšia oxidická vrstva | Kĺzavé alebo opotrebovávané hliníkové povrchy |
| Chromátovaná konverzia | Tenký ochranný film, ktorý zostáva vodivý | Elektrické spájanie alebo uzemnenie na hliníku |
| Chemické niklovanie | Jednotná, tvrdá vrstva odolná voči korózii | Opotrebenie plus korózia, vrátane vnútra otvorov |
| Zinkovanie | Ekonomická obetná ochrana proti korózii | Oceľové diely v interiéri alebo chránenom exteriéri |
| Práškové lakovanie | Hrubá, odolná, dekoratívna vrstva | Vzhľad je požiadavkou |
| Pasivácia | Odstraňuje voľné železo a obnovuje oxidický film | Nehrdzavejúce diely po obrábaní |
| Odzťažovanie / tepelné spracovanie | Odstraňuje zvyškové napätia pred rezaním alebo po ňom | Tenké steny a tesné tolerancie, ktoré musia obrábanie prežiť |
Tolerancie
Štandardné CNC tolerancie sú typicky ±0.1–0.2 mm, s presnými prácami na ±0.05 mm alebo tesnejšie pri prvkoch, ktoré to vyžadujú. Tolerancia je multiplikátor ceny: každý rozmer držaný tesnejšie, než funkcia potrebuje, pridáva kontrolný čas, pomalšie rezanie a vyššie riziko odpadu, preto výkres posúdime a pred kalkuláciou potvrdíme, čo je dosiahnuteľné.
| Údaj vo výkrese | Čo vyžaduje | Dopad na cenu a dodaciu lehotu |
|---|---|---|
| Všeobecné: ±0.25 mm / ±0.010 in | Štandardné nástroje, dimenzionálna kontrola | Základ: žiadna prirážka |
| Štandardné: ±0.13 mm / ±0.005 in | Stroj v dobrom stave, kontrola prvej súčiastky | Nízka prirážka; bežný štandard pri kalkulácii |
| Tesné: ±0.025 mm / ±0.001 in | Brúsené alebo diamantové nástroje, teplotná kontrola, CMM | Skoková zmena: pomalšie rezy plus úplná kontrola |
| Precízne: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Čistiací stroje, meradlá, kontrolované prostredie | Obrábanie určuje cenu; často samostatná operácia |
| Poloha / uhlovosť (GD&T) | Kontrola referencií, jedno upnutie pre súvisiace prvky | Závisí od toho, cez koľko upnutí sa referencia tiahne |
| Povrchová drsnosť Ra 0.8 µm alebo nižšia | Jemnejšie posuvy, leštenie alebo dokončovací priechod | Pridáva procesný krok, nielen čas obrábania |
Kľúčové špecifikácie
| Specification | Value |
|---|---|
| tolerance | ISO 2768 (Class M) |
| tolerance | 0.0001 in |
| tolerance | ±0.001" |
Možnosti procesu
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Related Processes
Injection Molding
used for
Laser Marking
used for
mass_production
used for
Common Applications
- plastic molded parts
- Aerospace
- Robotics
- consumer goods
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Časté otázky
Aké informácie potrebujete na presnú kalkuláciu CNC dielu?
3D model (preferovaný STEP alebo STP), 2D výkres s toleranciami, materiálom a povrchovou úpravou, potrebné množstvo a prípadné požiadavky na kontrolu alebo dokumentáciu. Ak je rozmer kritický, označte ho vo výkrese — to je najdôležitejší faktor porovnateľnosti dvoch ponúk. Neúplné súbory produkujú ponuky s predpokladmi a predpoklady sú miestom, kde sa ceny neskôr hýbu.
Aké sú hlavné činitele ceny CNC obrábania?
V praxi: materiál (trieda, forma suroviny, certifikácia), strojový čas (koľko materiálu geometria odstráni a pri akých rezných rýchlostiach), nastavenie a programovanie (koľko operácií a prípravkov diel potrebuje), tolerancia a povrchová úprava (ako pomalé musí byť rezanie a koľko kontroly sa vyžaduje) a množstvo (ako ďaleko sa rozloží náklad na nastavenie). Zložitosť návrhu ovplyvňuje všetkých päť naraz, preto DFM posúdenie pred kalkuláciou zvyčajne ušetrí viac než následné vyjednávanie.
Ako znížim cenu svojho dielu bez straty funkcie?
Uvoľnite tolerancie, ktoré nie sú funkčne potrebné, nahraďte tesné zaoblenia a hlboké vybrania štandardnými veľkosťami nástrojov, znížte počet upnutí povolením inej stratégie referencií, zvoľte ľahšie obrobiteľný alebo dostupnejší materiál a odložte kozmetické úpravy na povrchy, ktoré sú skutočne viditeľné. Každé z týchto rozhodnutí patrí do výkresu, nie do rúk dodávateľa — pošlite výkres a povieme, ktoré platia pre váš diel.
Existuje minimálne objednané množstvo a ako objem ovplyvňuje cenu?
Minimálne objednané množstvo neexistuje: môžete objednať jediný prototypový diel. Pretože nastavenie a programovanie sú jednorazové náklady, jednotková cena zvyčajne klesá s rastúcim množstvom a potom sa vyrovná, keď je rada dostatočne dlhá na ich absorpciu. Ak je vaša prvá objednávka malá, povedzte to — prototyp aj výrobné množstvo kalkulujeme spolu, aby ste videli rozdiel skôr, než sa rozhodnete.
Aká je dodacia lehota a čo stojí urýchlenie?
Štandardná výrobná dodacia lehota je 15–25 dní od objednávky, v závislosti od dostupnosti materiálu, povrchovej úpravy a požiadaviek na kontrolu. Expedované termíny sa kalkulujú na projekt a náklady závisia od toho, či je vaším obmedzením rad na čakanie alebo dodanie materiálu — povieme vám, ktoré z oboch to je. Lehota a cena sa potvrdzujú v cenovej ponuke, nie tu.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- jlccnc.comIndustry peer technical page
- fictiv.comIndustry peer technical page
- norck.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).