CNC-töötlemise pakkumus ei ole hinnakiri. See on mõne konkreetse sisendi summa: materjal, mille te määrate, masinaaeg, mida geomeetria vajab, seadistus- ja programmeerimistöö, mida detail nõuab, tolerants ja pinnaviimistlus, mida joonis näeb ette, ja kogus, mille tellite. Muutke ükskõik millist neist ja hind liigub — just seepärast saavad kaks tarnijat sama joonise kohta erinevat hinda, ja just seepärast on kiireim tee madalama hinnani tavaliselt väike muudatus joonisel, mitte teine tarnija.
See leht selgitab, kuidas me Hinnastame CNC Machining Hubis: milliseid sisendeid me teie failidest loeme, milliseid kontrollite teie enne RFQ saatmist ja kus disainerid kõige sagedamini maksavad täpsuse eest, mida neil pole vaja. Saatke joonis koos materjali, koguse ja viimistlusega ja saate kirjaliku pakkumuse, kus eeldused on esitatud, et saaksite seda võrrelda teiste pakkumustega võrdsetel alustel.
Võimekus
- Kuluülevaatus iga joonise kohta: loeme geomeetriat, tolerantse, materjali ja viimistlust enne hinnastamist ja ütleme, millised elemendid hinda juhivad.
- DFM-tagasiside (valmistatavus): märgime elemendid, mis sunnivad lisaseadistusi, eritööriistu või käsitsi viimistlust — ja soovitame odavamaid vastekivid, kui funktsioon lubab.
- Kogusehinnad: tükihind langeb, kui seadistus ja programmeerimine amortiseeruvad, seega hinname sama detaili mitme koguse juures tellimusel.
- Materjalinõustamine: hinname tavapäraseid klasse laost (6061, 7075, 304/316, messing, vask, titaan, konstruktsiooniplastid) ja märgime, kui klassi valik tõstab kulu või tarneaega.
- Tolerantsinõustamine: standardtöötlemine hoiab ±0,1 mm; ainult need mõõtmed, mis vajavad kitsamaid tolerantse, peaksid olema kitsamalt mõõdetud — ütleme seda enne hinnastamist.
- Viimistlusvalikud: elokseerimine, galvaaniline katmine, pulbervärvimine, poleerimine ja passiveerimine hinnatakse eraldi ridadena, et näha, mida iga etapp lisab.
Tüüpilised materjalid
Materjal on tavaliselt suurim üksikmuutuja. Me töötleme alumiiniumsulameid (6061, 7075, 5052), roostevabu teraseid (304, 316, 201), süsinik- ja sulamteraseid, messingit, vaske, titaani ja konstruktsioniplaste (ABS, PC, POM, PA6, PMMA, PEEK). Laosaadavus, töödeldavus ja sertifitseerimise nõuded mõjutavad nii hinda kui tarneaega, seega öelge rakendus ja me ütleme, kus teine klass maksab vähem.
| Materjal / klass | Tüüpiline olek | Töödeldavus | Kus sobib |
|---|---|---|---|
| Aluminium 6061 | T6 (sulatuskõvastatud ja vanandatud) | Kerge: hästi töödeldav, hea puru kontroll | Konsoolid, korpused, tarindid, prototüübid kuni seeriani |
| Aluminium 7075 | T6 / T651 | Raskem: suurem tööriista kulum, vajalikud jäigad seadistused | Kõrgtugevused kaalukriitilised detailid; keevitamiseks ei sobi |
| Roostevaba teras 304 / 304L | Lõõmutatud | Külmtöötlemisel kõveneb: aeglasemad kiirused, positiivne sööt | Üldine korrosioonikindlus, toidu- ja protessitehnika |
| Roostevaba teras 316 / 316L | Lõõmutatud | Kõvem kui 304: suurem tööriista kulum | Kloriidikeskkond, merendus, meditsiin ja farmaatsia |
| Süsinikteras 1018 / 1045 | Kuumvaltsitud / normaliseeritud | Kerge kuni keskmine; vajab roostekaitset | Võllid, plaadid, keevitustarindid, tööriistakorpused |
| Messing C360 | H02 poolkõva | Suurepärane: kõrged kiirused, puhtad pinnad | Liitmikud, puhvrid, konnektorid, dekoratiivdetailid |
| Vask C110 | Lõõmutatud / H02 | Kleepuv: teravad tööriistad ja suured esinurgad | Juhtivus, toitešinad, soojusjuhtimine |
| Titanium Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Soojustöödeldud | Raske: madalad kiirused, soojuse juhtimine, tööriista kulum | Kosmonautika, meditsiin, kergeid kõrgtugevusega detaile |
| Konstruktsiooniplastid (POM, PEEK, PA) | Ekstrudeeritud / lõõmutatud | Kerge kuni kleepuv: pehmed äpid, teravad tööriistad | Isoleerimine, hõõrdumise vähendamine, keemia- ja kulumisdetailid |
Viimistlus
Viimistlus hinnatakse iga operatsiooni kohta: nagu töödeldud, elokseerimine, galvaaniline katmine, pulbervärvimine, poleerimine, passiveerimine, klaaskuulitragimine või joonise järgi määratud viimistlus. Kosmeetilised nõuded on tavaline peidetud kulu — dekoratiivpind kogu detaili ulatuses maksab palju rohkem kui määratletud funktsionaalne viimistlus ainult neil pindadel, kus seda vaja on.
| Viimistlus | Mida see teeb | Määrake, kui |
|---|---|---|
| Nagu töödeldud | Tööriistajäljed nähtaval; Ra tüüpiliselt 1,6–3,2 µm | Detail peab ainult toimima |
| Klaaskuulitragimine | Ühtlane matt pind, varjab tööriistajälgi | Nähtavad detailid enne elokseerimist |
| Elokseerimine Type II | Loob oksiidikihi; värvi valikud | Alumiiniumi välimus koos mõõduka korrosiooni- ja kulumiskindlusega |
| Kõva elokseerimine Type III | Paksem, kõvem oksiidikiht | Libisevad või kuluvad alumiiniumpinnad |
| Kromaatne konversioon | Õhuke kaitsekiht, mis jääb juhtivaks | Elektriline sidumine või maandamine alumiiniumil |
| Keemiline nikkel | Ühtlane, kõva, korrosioonikindel kiht | Kulum pluss korrosioon, ka sealhulgas boreides |
| Tsinkimine | Majanduslik ohverdav korrosioonikaitse | Teraseservised sise- või kaitsealustel välistingimustes |
| Pulbervärvimine | Paks, vastupidav, dekoratiivne kiht | Välimus on nõue |
| Passiveerimine | Eemaldab vaba raua ja taastab oksiidikihi | Roostevabast detailid pärast töötlemist |
| Pingevabastus / soojustöötlus | Vabastab jääkpinged enne või pärast lõikamist | Õhukesed seinad ja rangete tolerantsidega detailid, mis peavad töötlemist üle elama |
Tolerantsid
Standard CNC-tolerantsid on tüüpiliselt ±0,1–0,2 mm, täppistööga ±0,05 mm või kitsam neil elementidel, mis seda vajavad. Tolerants on kulu kordaja: iga mõõde, mis hoiatud rangemalt kui funktsioon vajab, lisab kontrolliaega, aeglasemaid lõikeid ja suuremat praagiriski, seega vaatame joonise läbi ja kinnitame saavutatava enne hinnastamist.
| Joonise märkus | Mida see nõuab | Mõju kulule ja tarneajale |
|---|---|---|
| Üldine: ±0,25 mm / ±0,010 in | Standardtööriistad, mõõtmete kontroll | Alus: ilma lisatasuta |
| Standard: ±0,13 mm / ±0,005 in | Heas korras pink, esimese detaili kontroll | Väike lisatasu; tavapärane pakkumiste standard |
| Range: ±0,025 mm / ±0,001 in | Lihvitud või diamantist tööriistad, temperatuurikontroll, CMM | Sammumuudatus: aeglasemad lõiked koos täieliku kontrolliga |
| Täpsus: ±0,013 mm / ±0,0005 in | Viimistluskäigud, kalibrid, kontrollitud keskkond | Töötlemine määrab hinna; sageli eraldi operatsioon |
| Asend / nurgalisus (GD&T) | Baastunnuse kontroll, üks seadistus seotud elementide jaoks | Sõltub, üle mitme seadistuse aluspind ulatub |
| Pinnaviimistlus Ra 0,8 µm või peenem | Peenemad sammud, poleerimine või viimistluskäik | Lisab protsessietapi, mitte ainult töötlemisaega |
Peamised spetsifikatsioonid
| Specification | Value |
|---|---|
| tolerance | ISO 2768 (Class M) |
| tolerance | 0.0001 in |
| tolerance | ±0.001" |
Protsessivalikud
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Related Processes
Injection Molding
used for
Laser Marking
used for
mass_production
used for
Common Applications
- plastic molded parts
- Aerospace
- Robotics
- consumer goods
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Korduma kippuvad küsimused
Millist teavet vajate CNC-detaili täpseks hinnastamiseks?
3D-mudel (eelistatult STEP või STP), 2D-joonis tolerantside, materjali ja viimistlusega, vajalik kogus ja mis tahes kontrolli- või dokumentatsiooninõuded. Kui mõni mõõde on kriitiline, märkige see joonisel — see on kõige suurem üksikfaktor selles, kas kaks pakkumust on võrreldavad. Mittetäielikud failid annavad pakkumused eeldustega ja eeldused on koht, kus hiljem hinnad liiguvad.
Mis on CNC-töötlemise kulu peamised juhid?
Praktikas: materjal (klass, tooraine vorm, sertifitseerimine), masinaaeg (kui palju metalli geomeetria eemaldab ja milliste lõikekiirustega), seadistus ja programmeerimine (mitu operatsiooni ja kinnitust detail vajab), tolerants ja viimistlus (kui aeglased peavad lõiked olema ja kui palju kontrolli nõuab) ning kogus (kui kaugele seadistuskulu jaotub). Disaini keerukus mõjutab kõiki viit korraga, just seepärast säästab DFM-ülevaatus enne hinnastamist tavaliselt rohkem kui läbirääkimised hiljem.
Kuidas vähendada oma detaili kulu ilma funktsioonist loobumata?
Lõdvestage tolerantse, mis pole funktsionaalselt vajalikud, asendage ranges raadiused ja sügavad taskud standardsete tööriistasuurustega, vähendage seadistuste arvu, võimaldades teist aluspõhja strateegiat, valige hõlpsamini töödeldav või kergemini saadav materjal ja jätke kosmeetiline viimistlus ainult nähtavatele pindadele. Igaüks neist on joonise otsus, mitte tarnija otsus — saatke joonis ja me ütleme, millised kehtivad teie detailile.
Kas minimaalne tellimuskogus on olemas ja kuidas kogus hinda mõjutab?
Minimaalset tellimuskogust pole: võite tellida ühe prototüüpdetaili. Kuna seadistus ja programmeerimine on ühekordsed kulud, langeb tükihind tavaliselt koguse kasvades ja tasandub, kui seeria on piisavalt pikk neid katmaks. Kui teie esimene tellimus on väike, öelge seda — hinname prototüübi ja tootmiskoguse koos, et näha erinevust enne otsust.
Mis on tarneaeg ja mis maksab kiirendamine?
Standardne tootmistarneaeg on 15–25 päeva tellimusest, sõltuvalt materjali saadavusest, viimistlusest ja kontrollinõuetest. Kiirendatud ajakavad hinnatakse iga projekti kohta ja kulu sõltub sellest, kas piirang on ooteaeg või materjaliaeg — ütleme teile, kumb on teie kitsaskoht. Tarneaeg ja hind kinnitatakse pakkumuses, mitte siin.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- jlccnc.comIndustry peer technical page
- fictiv.comIndustry peer technical page
- norck.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).