CNC apstrādes izmaksas: kā tiek veidots piedāvājums

Machined aluminium components and a technical drawing on a machining workbench

CNC apstrādes piedāvājums nav cenu saraksts. Tas ir dažu konkrētu ieeju summa: materiāls, ko norādāt, iekārtas laiks, ko prasa ģeometrija, uzstādīšanas un programmēšanas darbs, ko detaļai vajag, pielaide un virsmas apstrāde, ko pieprasa zīmējums, un apjoms, ko pasūtāt. Nomainiet jebkuru no tām, un cena mainās — tāpēc divi piegādātāji var piedāvāt vienu zīmējumu atšķirīgi, un tāpēc ātrākais ceļš uz zemāku cenu parasti ir neliela zīmējuma izmaiņa, nevis cits piegādātājs.

Šī lapa izskaidro, kā mēs veidojam cenu CNC Machining Hub: kuras ieejas mēs lasām no jūsu failiem, kuras jūs kontrolējat pirms pieprasījuma nosūtīšanas un kur dizaineri visbiežāk maksā par precizitāti, kas tiem nav vajadzīga. Nosūtiet zīmējumu ar materiālu, apjomu un virsmas apstrādi, un jūs saņemsiet rakstisku piedāvājumu ar uzrakstītiem pieņēmumiem, tāpēc varat to salīdzināt ar citiem piedāvājumiem vienādos nosacījumos.

Iespējas

  • Izmaksu izvērtējums katrai detaļai: mēs lasām ģeometriju, pielaides, materiālu un virsmas apstrādi pirms piedāvājuma un sakām, kuri elementi veido cenu.
  • Izgatavojamības atsauksmes (DFM): mēs atzīmējam elementus, kas piespiež papildu uzstādījumus, īpašu instrumentēšanu vai manuālu apdari — un iesakām lētākus ekvivalentus, kur funkcija atļauj.
  • Apjoma cenas: vienības izmaksas krīt, kamēr uzstādīšana un programmēšana amortizējas, tāpēc mēs piedāvājam vienu detaļu vairākos apjomos, kad jūs to lūdzat.
  • Materiālu konsultācijas: mēs piedāvājam ierastās markas no noliktavas (6061, 7075, 304/316, misiņš, varš, titāns, inženiertehniskās plastmasas) un atzīmējam, kad markas izvēle uzkāpj izmaksas vai termiņu.
  • Pielaides konsultācijas: standarta apstrāde notur ±0.1 mm; tikai izmēri, kam vajag stingrākas pielaides, jātolerē stingrāk, un mēs to sakām pirms piedāvājuma.
  • Virsmas apstrādes iespējas: anodēšana, galvanizācija, pulvera pārklājums, pulēšana un pasivēšana tiek piedāvātas kā atsevišķas pozīcijas, tāpēc jūs redzat, ko katrs solis pievieno.

Tipiskie materiāli

Materiāls parasti ir lielākais atsevišķais mainīgais. Mēs apstrādājam alumīnija sakausējumus (6061, 7075, 5052), nerūsējošos tēraudus (304, 316, 201), oglekļa un leģētos tēraudus, misiņu, varu, titānu un inženiertehniskās plastmasas (ABS, PC, POM, PA6, PMMA, PEEK). Noliktavas pieejamība, apstrādājamība un sertifikācijas prasības ietekmē gan cenu, gan termiņu, tāpēc pastāstiet par lietojumu, un mēs sakām, kur cita marka izmaksā mazāk.

Materiāls / markaTipiskais stāvoklisApstrādājamībaKur tas der
Alumīnijs 6061T6 (risinājuma raudzēts un novecojis)Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontroleKronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai
Alumīnijs 7075T6 / T651Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumiAugstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai
Nerūsējošais tērauds 304 / 304LAttaudinātsDeformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeveVispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika
Nerūsējošais tērauds 316 / 316LAttaudinātsCietāks par 304: lielāks instrumentu nodilumsHlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide
Oglekļa tērauds 1018 / 1045Rolēts / normalizētsViegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsuVārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi
Misiņš C360H02 puscietsIzcila: lieli ātrumi, tīras virsmasVeidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas
Varš C110Attaudināts / H02Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķiVadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība
Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V)Termiski apstrādātsGrūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilumsAviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas
Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA)Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiemViegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumentiIzolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas

Virsmas apstrāde

Virsmas apstrāde tiek piedāvāta katrai operācijai: kā apstrādāts, anodēšana, galvanizācija, pulvera pārklājums, pulēšana, pasivēšana, lodīšu strūklapstrāde vai zīmējumā norādīta apstrāde. Kosmētiskās prasības ir parasti slēptās izmaksas — dekoratīva virsma visā detaļā izmaksā ievērojami vairāk nekā definēta funkcionāla apstrāde uz virsmām, kur tā vajadzīga.

Virsmas apstrādeKo tā daraNorādiet, kad
Kā apstrādātsInstrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µmDetaļai tikai jādarbojas
Lodīšu strūklapstrādeVienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdasVizuālas detaļas pirms anodēšanas
Anodēšana II tipsIzveido oksīda slāni; krāsu iespējasAlumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība
Cietā anodēšana III tipsBiezāks, cietāks oksīda slānisSlīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas
Hromāta pārvēršanas pārklājumsPlāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspējuElektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija
Ķīmiskais niķelisVienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānisNodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos
CinkošanaIzdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargsTērauda detaļām telpās vai nosegās vietās
Pulvera pārklājumsBiezs, izturīgs, dekoratīvs slānisIzskats ir prasība
PasivēšanaNoņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēviNerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes
Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrādeNoņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanasPlānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde

Pielaides

Standarta CNC pielaides parasti ir ±0.1–0.2 mm, ar precizitātes darbu līdz ±0.05 mm vai stingrāk elementiem, kam tas nepieciešams. Pielaide ir izmaksu multiplikators: katrs izmērs, turēts stingrāk nekā funkcija prasa, pievieno kontroles laiku, lēnāku griešanu un lielāku brāķa risku, tāpēc mēs izvērtējam zīmējumu un apstiprinām, kas ir sasniedzams, pirms piedāvājuma.

Zīmējuma norādeKo tā prasaIetekme uz izmaksām un termiņu
Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 inStandarta instrumenti, izmēru pārbaudeBāze: bez uzcenojuma
Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 inIekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaudeMazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts
Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 inSlīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMMSoļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole
Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 inPēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta videApstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija
Pozīcija / leņķiskums (GD&T)Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiemAtkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums
Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāksSmalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiensPievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku

Galvenās specifikācijas

SpecificationValue
toleranceISO 2768 (Class M)
tolerance0.0001 in
tolerance±0.001"

Procesa opcijas

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Related Processes

Injection Molding

used for

Laser Marking

used for

mass_production

used for

Common Applications

  • plastic molded parts
  • Aerospace
  • Robotics
  • consumer goods
  • energy

Ordering, Lead Times & MOQ

Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.

Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.

Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda informācija jums vajag, lai precīzi piedāvātu CNC detaļu?

3D modeli (vēlams STEP vai STP), 2D zīmējumu ar pielaidēm, materiālu un virsmas apstrādi, vajadzīgo apjomu un jebkuras kontroles vai dokumentācijas prasības. Ja izmērs ir kritisks, atzīmējiet to zīmējumā — tas ir lielākais vienīgais faktors, vai divi piedāvājumi ir salīdzināmi. Nepilnīgi faili rada piedāvājumus ar pieņēmumiem, un pieņēmumi ir tur, kur cenas vēlāk mainās.

Kādi ir galvenie CNC apstrādes izmaksu virzītāji?

Praksē: materiāls (marka, sagataves forma, sertifikācija), iekārtas laiks (cik daudz metāla ģeometrija noņem un ar kādiem griešanas ātrumiem), uzstādīšana un programmēšana (cik operāciju un ierīču detaļai vajag), pielaide un apstrāde (cik lēns jābūt griezumam un cik daudz kontroles vajag) un apjoms (cik tālu izkliedējas uzstādīšanas izmaksas). Dizaina sarežģītība ietekmē visus piecus vienlaikus, tāpēc DFM izvērtējums pirms piedāvājuma parasti ietaupa vairāk nekā apspriešanās pēc tam.

Kā es varu samazināt detaļas izmaksas, nezaudējot funkciju?

Atslābiniet pielaides, kas nav funkcionāli vajadzīgas, nomainiet stingrus rādiusus un dziļas kabatas pret standarta instrumentu izmēriem, samaziniet uzstādījumu skaitu, atļaujot citu datuma stratēģiju, izvēlieties vieglāk apstrādājamu vai vieglāk pieejamu materiālu un atlikiet kosmētisko apstrādi uz virsmām, kas patiešām redzamas. Katra no tām ir zīmējuma lēmums, nevis piegādātāja lēmums — nosūtiet zīmējumu, un mēs sakām, kuras attiecas uz jūsu detaļu.

Vai pastāv minimālais pasūtījuma daudzums, un kā apjoms ietekmē cenu?

Minimālā pasūtījuma daudzuma nav: varat pasūtīt vienu prototipa detaļu. Tā kā uzstādīšana un programmēšana ir vienreizējas izmaksas, vienības cena parasti krīt, augot apjomam, un tad izlīdzinās, tiklīdz sērija ir pietiekami gara, lai tās absorbētu. Ja pirmais pasūtījums ir mazs, sakiet to — mēs piedāvāsim prototipu un ražošanas apjomu kopā, tāpēc jūs redzēsiet atšķirību pirms lēmuma.

Kāds ir termiņš, un cik izmaksā paātrinājums?

Standarta ražošanas termiņš ir 15–25 dienas no pasūtījuma atkarībā no materiālu pieejamības, virsmas apstrādes un kontroles prasībām. Paātrinātie grafiki tiek piedāvāti katrai projekta daļai, un izmaksas atkarīgas no tā, vai darbs ir rindas laika vai materiāla laika jautājums — mēs pateiksim, kurš no tiem ir jūsu ierobežojums. Termiņš un cena tiek apstiprināti piedāvājumā, nevis šeit.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 4

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).