Strojna delavnica je proizvodni obrat, opremljen za rezanje, oblikovanje in zaključno obdelavo surovcev v precizne kovinske in plastične komponente. Tipične operacije vključujejo CNC rezkanje, CNC struženje, vrtanje, navojnanje, brušenje in sekundarno zaključno obdelavo, podprto s kontrolno opremo, ki preverja dimenzijsko natančnost. Strojne delavnice segajo od malih prototipskih celic do obratov za proizvodnjo velikih serij, številne pa so specializirane za določene materiale, velikosti delov ali panoge, kot so vesoljska, medicinska, avtomobilska in industrijska oprema. Ta stran storitve pojasnjuje, kaj lahko kupci pričakujejo pri naročanju obdelanih delov iz naše strojne delavnice, od ponudbe do dostave.
Za kupce glavni izziv redko je najti strojno delavnico — najti delavnico, ki ustreza delu, količini in profilu tveganja. Vaše dele obdelujemo na lastni opremi, tako da se to ujemanje uredi z ljudmi, ki bodo delo dejansko izvajali. Vsako naročilo se pregleda proti naši opremi, kontrolni zmogljivosti in razpoložljivosti materialov, preden se začne s ponujanjem. Delate z enim formatom ponudbe, enim projektnim kontaktom skozi proizvodnjo in določenimi standardi kakovostne dokumentacije. To skrajša izbiro dobavitelja, zniža tveganje kakovostnih napak in naredi primerjavo cen preprosto.
Proces se začne, ko kupec pošlje povpraševanje s 3D CAD datotekami, 2D risbami z tolerancami, specifikacijami materialov, količinami in morebitnimi zahtevami glede zaključkov. Ponudbe običajno prispejo v nekaj delovnih dneh, dobavni roki pa se potrdijo na del in naročilo. Ko je ponudba odobrena, se deli preusmerijo v proizvodnjo z dogovorjenimi kontrolnimi in dokumentacijskimi koraki, kot so dimenzijska poročila in materialna potrdila, kjer je določeno. Skozi celoten proces isti inženir, ki je ponudil vaš del, rešuje vprašanja o izdelavnosti, tolerancah in razporedu, preden vplivajo na dostavo.
Zmogljivosti
- CNC rezkanje in struženje za prototipe do proizvodnih serij malih in srednjih količin.
- 3-, 4- in 5-osna obdelava za kompleksne geometrije in poteze z ozkimi tolerancami.
- Sekundarne operacije, vključno z vrtanjem, navojnanjem, izvrtavanjem, rezanjem navojev in preciznim brušenjem.
- Površinska obdelava, kot so eloksiranje, pokalivanje, prašno lakiranje in pasivacija.
- Kontrola med postopkom in končna kontrola s CMM preverjanjem kritičnih dimenzij.
- Pregled izdelavnosti (DFM) in podpora pri ponujanju za znižanje stroškov in dobavnega roka.
Tipični materiali
Pogosti materiali vključujejo aluminijeve zlitine (6061, 7075), nerjaveča jekla (303, 304, 316), ogljična in legirana jekla, medenino, baker, titan in tehnične plastike, kot so ABS, najlon, POM in PEEK, druge kakovosti pa so na voljo na zahtevo.
| Material / kakovost | Tipično stanje | Obdelovalnost | Kje se uporablja |
|---|---|---|---|
| Aluminij 6061 | T6 (raztopinsko žarjen in staran) | Enostavno: dobro rezljiv, dobra kontrola odrezkov | Nosilci, ohišja, priprave, prototipi do serijske proizvodnje |
| Aluminij 7075 | T6 / T651 | Težje: večja obraba orodja, potrebna toga vpenjanja | Visokotrdnostni deli, občutljivi na težo; ni primeren za varjenje |
| Nerjaveče jeklo 304 / 304L | Žarjeno mehko | Utrdi se z obdelavo: nižje rezne hitrosti, pozitivni pomiki | Splošna odpornost proti koroziji, živilska in procesna oprema |
| Nerjaveče jeklo 316 / 316L | Žarjeno mehko | Žilavejši od 304: večja obraba orodja | Izpostavljenost kloridom, morski vodi, medicini in farmaciji |
| Ogljično jeklo 1018 / 1045 | Valjano / normalizirano | Enostavno do srednje; potrebuje zaščito pred rjo | Gredi, plošče, varjene konstrukcije, telesa orodij |
| Medenina C360 | H02 poltrda | Odlično: visoke hitrosti, čiste površine | Fitingi, puše, konektorji, dekorativni deli |
| Baker C110 | Žarjen mehko / H02 | Lepljiv: ostro orodje in veliki naklonski koti | Prevodnost, zbiralki, toplotno upravljanje |
| Titan Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Žarjen po valjanju | Zahtevno: nizke hitrosti, kontrola toplote, obraba orodja | Vesoljska, medicinska in lahka visokotrdnostna dela |
| Tehnične plastike (POM, PEEK, PA) | Ekstrudirano / žarjeno | Enostavno do lepljivo: mehke čeljusti, ostro orodje | Izolacija, manjše trenje, kemijski in obrabni deli |
Zaključki
Na voljo zaključki vključujejo eloksiranje (tip II in tip III), cinkovo in nikljevo pokalivanje, pasivacijo, črnjenje, prašno lakiranje, peskanje s steklenimi kroglicami, poliranje in zaključke po meri, določene na risbo.
| Zaključek | Kaj naredi | Določite, kadar |
|---|---|---|
| Obdelano (surovo) | Vidni sledovi orodja; Ra tipično 1.6–3.2 µm | Del mora samo opravljati funkcijo |
| Peskanje s steklenimi kroglicami | Enotna mat površina, skrije sledove orodja | Vidni deli pred eloksiranjem |
| Eloksiranje tip II | Zgradi oksidno plast; barvne možnosti | Aluminijev videz plus zmerna odpornost proti koroziji in obrabi |
| Trdo eloksiranje tip III | Debelejša, trša oksidna plast | Drsne ali obrabne aluminijaste površine |
| Kromatiranje | Tanek zaščitni film, ki ostane prevoden | Električno vezavo ali uzemljenje na aluminiju |
| Kemični nikelj | Enotna, trda, odporna proti koroziji plast | Obraba plus korozija, tudi znotraj izvrtin |
| Cinkovo pokalivanje | Ekonomična žrtvovana zaščita proti koroziji | Jekleni deli v notranjosti ali zaščiteni zunanji vgradnji |
| Prašno lakiranje | Debel, vzdržen, dekorativen premaz | Kadar je zahteva videz |
| Pasivacija | Odstrani prosto železo in obnovi oksidno plast | Nerjaveči deli po obdelavi |
| Razteg napetosti / toplotna obdelava | Razpusti notranje napetosti pred ali po rezanju | Tanke stene in ozke tolerance, ki morajo preživeti obdelavo |
Tolerance
Standardne CNC tolerance običajno držijo ±0.1 mm (±0.005 in), ožje tolerance do ±0.01 mm ali boljše pa so dosegljive na kritičnih potezah, odvisno od geometrije dela in materiala.
| Zapis na risbi | Kaj potrebuje | Vpliv na strošek in dobavni rok |
|---|---|---|
| Splošno: ±0.25 mm / ±0.010 in | Standardno orodje, dimenzijska kontrola | Izhodišče: brez prištevka |
| Standardno: ±0.13 mm / ±0.005 in | Stroj v dobrem stanju, kontrola prvega kosa | Majhen prištevek; običajna privzetost pri ponudbah |
| Ozko: ±0.025 mm / ±0.001 in | Brušeno ali diamantno orodje, kontrola temperature, CMM | Skokovita sprememba: počasnejši rezi in polna kontrola |
| Precizno: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Končni prehodi, merilne šablone, kontrolirano okolje | Obdelava določa ceno; pogosto ločen postopek |
| Položaj / kotnost (GD&T) | Kontrola izhodišč, eno vpenjanje za povezane poteze | Odvisno, koliko vpenjanj zajema izhodišče |
| Površina Ra 0.8 µm ali boljša | Finjši prehodi, poliranje ali končni prehod | Doda procesni korak, ne le rezalni čas |
Možnosti obdelave
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Common Applications
- Turning
- Aerospace and Defense
- Automotive
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Pogosto zastavljena vprašanja
Ali obstaja minimalna količina naročila (MOQ)?
Sprejemamo naročila od enega prototipnega kosa do proizvodnih količin tisoč kosov. MOQ je odvisen od kompleksnosti dela in razpoložljivosti materialov — nekateri zahtevi po palicah ali ulitkih nosijo praktične minimume. Če potrebujete majhno serijo prvega kosa, preden se zavežete k količinam, to navedite v povpraševanju in ponudbo strukturiramo skladno.
Kako dolgo običajno trajajo naročila strojne delavnice?
Dobavni roki so odvisni od kompleksnosti dela, količine, razpoložljivosti materialov in zahtev zaključne obdelave. Prototipni deli iz pogostih materialov se pogosto pošljejo v enem do dveh tednih; proizvodne serije in deli, ki potrebujejo dodatne zaključne korake ali težje dosegljive surovce, običajno trajajo tri do šest tednov. Potrjeni dobavni roki so navedeni v vsaki ponudbi, pohitritvene možnosti pa je mogoče zahtevati za nujne programe.
Katere datoteke moram posredovati za ponudbo?
3D CAD model (prednostno format STEP) plus 2D risba z dimenzijami, tolerancami, zapisami materialov in specifikacijami zaključkov dajeta najbolj natančno ponudbo. Če risba ni na voljo, je lahko zadostuje 3D model z opombami o kritičnih potezah in količinah. Popolne, nedvoumne datoteke tudi zmanjšajo povratna vprašanja in skrajšajo cikel ponujanja.
Katero kakovostno dokumentacijo lahko zahtevam z naročilom?
Standardna dokumentacija običajno vključuje končno kontrolno ali dimenzijsko poročilo; materialna potrdila, kontrola prvega kosa (FAI) in potrdila o skladnosti so na voljo na zahtevo in lahko vplivajo na strošek ali dobavni rok. Zahteve dokumentacije navedite v povpraševanju, da jih natančno ponudimo, kritične dimenzije pa naj bodo označene na risbi za usmerjeno preverjanje.
Kako je zaščitena moja zasnova in intelektualna lastnina?
Vaše CAD datoteke in risbe se uporabljajo samo za ponudbo in proizvodnjo vaših delov, nikoli pa se ne delijo z drugimi strankami. Vaših zasnov ne izdelujemo, ne delimo in ne ponovno uporabljamo za nikogar drugega. Če vaš projekt zahteva podpisan NDA, preden se datoteke izdajo, se to lahko uredi kot del postopka povpraševanja.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- thestandardsnavigator.comUnclassified source
- goscpm.comUnclassified source
- rivcut.comUnclassified source
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Sorodne storitve
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).