Obrábacia dielňa je výrobné zariadenie vybavené na rezanie, tvarovanie a dokončovanie suroviny na presné kovové a plastové komponenty. Typické operácie zahŕňajú CNC frézovanie, CNC sústruženie, vŕtanie, rezanie závitov, brúsenie a sekundárne dokončovanie, podporené kontrolným vybavením, ktoré overuje dimenzionálnu presnosť. Obrábacie dielne sa pohybujú od malých prototypových buniek po zariadenia na vysokoobjemovú výrobu a mnohé sa špecializujú na konkrétne materiály, veľkosti dielov alebo odvetvia ako letecký, zdravotnícky, automobilový priemysel a priemyselné zariadenia. Táto stránka služby vysvetľuje, čo môžu odberatelia očakávať pri objednávaní obrábaných dielov z našej dielne — od kalkulácie po dodanie.
Pre odberateľov spočíva hlavná výzva zriedka v nájdení obrábacej dielne — ide o nájdenie takej, ktorá sedí na diel, objem a rizikový profil. Vaše diely obrábame na vlastnom zariadení, takže toto prispôsobenie sa rieši s ľuďmi, ktorí prácu skutočne odrobia. Každá objednávka sa pred začatím kalkulácie posúdi voči nášmu zariadeniu, kontrolnej schopnosti a dostupnosti materiálov. Pracujete s jedným formátom ponuky, jedným projektovým kontaktom počas výroby a definovanými štandardmi kvalitatívnej dokumentácie. To skracuje výber dodávateľa, znižuje riziko kvalitatívnych priechodov chýb a robí porovnávanie cien priamočiarým.
Proces začína, keď odberateľ odošle RFQ s 3D CAD súbormi, 2D výkresmi s toleranciami, materiálovými špecifikáciami, množstvami a prípadnými požiadavkami na povrchovú úpravu. Ponuky zvyčajne prichádzajú v priebehu niekoľkých pracovných dní, s dodacími lehotami potvrdenými na diel a na objednávku. Po schválení ponuky diely vstupujú do výroby s dohodnutými krokmi kontroly a dokumentácie, ako sú dimenzionálne protokoly a materiálové certifikáty, ak sú zadané. Počas celého procesu ten istý inžinier, ktorý váš diel kalkuloval, rieši otázky vyrábateľnosti, tolerancií a plánovania skôr, než ovplyvnia dodanie.
Schopnosti
- CNC frézovanie a sústruženie pre prototypy až po výrobné rady malých a stredných objemov.
- 3-, 4- a 5-osé obrábanie pre zložité geometrie a prvky s tesnými toleranciami.
- Sekundárne operácie vrátane vŕtania, rezania závitov, rozvírania, závitovania a presného brúsenia.
- Povrchové úpravy ako eloxovanie, pokovovanie, práškové lakovanie a pasivácia.
- Medzioperačná a finálna kontrola s CMM overením kritických rozmerov.
- Posúdenie vyrábateľnosti a podpora pri kalkulácii na zníženie nákladov a dodacej lehoty.
Typické materiály
Bežné materiály zahŕňajú hliníkové zliatiny (6061, 7075), nehrdzavejúce ocele (303, 304, 316), uhlíkové a legované ocele, mosadz, meď, titan a konštrukčné plasty ako ABS, nylon, POM a PEEK, s ďalšími triedami na žiadosť.
| Materiál / trieda | Typický stav | Obrobiteľnosť | Kde sa hodí |
|---|---|---|---|
| Hliník 6061 | T6 (riešený a starnutý) | Ľahký: výborne obrobiteľný, dobrá kontrola triesok | Konzoly, skrine, prípravky, prototypy až po výrobu |
| Hliník 7075 | T6 / T651 | Náročnejší: väčšie opotrebenie nástroja, nutné tuhé upnutia | Vysokopevnostné diely kritické na hmotnosť; nie na zváranie |
| Nehrdzavejúca oceľ 304 / 304L | Žíhaná | Kalí sa za studena: nižšie rezné rýchlosti, kladné posuvy | Všeobecná odolnosť proti korózii, potravinárske a procesné zariadenia |
| Nehrdzavejúca oceľ 316 / 316L | Žíhaná | Tvrdšia než 304: väčšie opotrebenie nástroja | Expozícia chloridom, morské, zdravotnícke a farmaceutické prostredia |
| Uhlíková oceľ 1018 / 1045 | Valcovaná za tepla / normalizovaná | Ľahká až stredná; vyžaduje ochranu proti hrdzi | Hriadele, plechy, zvárané zostavy, telá nástrojov |
| Mosadz C360 | H02 polotvrdá | Výborná: vysoké rýchlosti, čisté povrchy | Armatúry, objímky, konektory, dekoratívne diely |
| Meď C110 | Žíhaná / H02 | Lepkavá: ostré nástroje a veľké čelné uhly | Vodivosť, rozvodné koľajnice, tepelné manažérstvo |
| Titan Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Válcovane žíhaný | Obťažný: nízke rýchlosti, kontrola tepla, opotrebenie nástroja | Letecký a zdravotnícky priemysel, ľahké vysokopevnostné diely |
| Konštrukčné plasty (POM, PEEK, PA) | Extrudovaný / žíhaný | Od ľahkého po lepkavé: mäkké čeľuste, ostré nástroje | Izolácia, nízke trenie, chemické a opotrebovacie diely |
Povrchové úpravy
Dostupné úpravy zahŕňajú eloxovanie (Typ II a Typ III), zinkové a niklové pokovovanie, pasiváciu, černenie, práškové lakovanie, sklenopeletovanie, leštenie a zákazkové úpravy špecifikované vo výkrese.
| Povrchová úprava | Čo robí | Zadajte, keď |
|---|---|---|
| Obrábané bez úpravy | Viditeľné stopy po nástroji; Ra typicky 1,6–3,2 µm | Diel musí len fungovať |
| Sklenopeletovanie | Jednotný matný povrch, prekrýva stopy po nástroji | Viditeľné diely pred eloxovaním |
| Eloxovanie Typ II | Vytvára oxidickú vrstvu; farebné možnosti | Vzhľad hliníka plus mierna odolnosť proti korózii a opotrebeniu |
| Tvrdé eloxovanie Typ III | Hrubšia, tvrdšia oxidická vrstva | Kĺzavé alebo opotrebovávané hliníkové povrchy |
| Chromátovaná konverzia | Tenký ochranný film, ktorý zostáva vodivý | Elektrické spájanie alebo uzemnenie na hliníku |
| Chemické niklovanie | Jednotná, tvrdá vrstva odolná voči korózii | Opotrebenie plus korózia, vrátane vnútra otvorov |
| Zinkovanie | Ekonomická obetná ochrana proti korózii | Oceľové diely v interiéri alebo chránenom exteriéri |
| Práškové lakovanie | Hrubá, odolná, dekoratívna vrstva | Vzhľad je požiadavkou |
| Pasivácia | Odstraňuje voľné železo a obnovuje oxidický film | Nehrdzavejúce diely po obrábaní |
| Odzťažovanie / tepelné spracovanie | Odstraňuje zvyškové napätia pred rezaním alebo po ňom | Tenké steny a tesné tolerancie, ktoré musia obrábanie prežiť |
Tolerancie
Štandardné CNC tolerancie bežne držia ±0.1 mm (±0.005 in), s tesnejšími toleranciami až na ±0.01 mm alebo lepšie dosiahnuteľnými na kritických prvkoch v závislosti od geometrie dielu a materiálu.
| Údaj vo výkrese | Čo vyžaduje | Dopad na cenu a dodaciu lehotu |
|---|---|---|
| Všeobecné: ±0.25 mm / ±0.010 in | Štandardné nástroje, dimenzionálna kontrola | Základ: žiadna prirážka |
| Štandardné: ±0.13 mm / ±0.005 in | Stroj v dobrom stave, kontrola prvej súčiastky | Nízka prirážka; bežný štandard pri kalkulácii |
| Tesné: ±0.025 mm / ±0.001 in | Brúsené alebo diamantové nástroje, teplotná kontrola, CMM | Skoková zmena: pomalšie rezy plus úplná kontrola |
| Precízne: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Čistiací stroje, meradlá, kontrolované prostredie | Obrábanie určuje cenu; často samostatná operácia |
| Poloha / uhlovosť (GD&T) | Kontrola referencií, jedno upnutie pre súvisiace prvky | Závisí od toho, cez koľko upnutí sa referencia tiahne |
| Povrchová drsnosť Ra 0.8 µm alebo nižšia | Jemnejšie posuvy, leštenie alebo dokončovací priechod | Pridáva procesný krok, nielen čas obrábania |
Možnosti procesu
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Common Applications
- Turning
- Aerospace and Defense
- Automotive
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Časté otázky
Existuje minimálne objednané množstvo (MOQ)?
Prijímame objednávky od jedného prototypového dielu až po výrobné množstvá v tisícoch. MOQ závisí od zložitosti dielu a dostupnosti materiálov — niektoré požiadavky na prútový materiál alebo odliatky nesú praktické minimá. Ak potrebujete malú prvú skúšobnú radu pred zaviazaním sa k objemu, uveďte to v RFQ a ponuku štruktúrujeme zodpovedajúcim spôsobom.
Ako dlho objednávky v obráacich dielňach zvyčajne trvajú?
Dodacie lehoty sa líšia podľa zložitosti dielu, množstva, dostupnosti materiálov a požiadaviek na povrchové úpravy. Prototypy z bežných materiálov sa často odosielajú do jedného až dvoch týždňov; výrobné rady a diely vyžadujúce dodatočné úpravy alebo ťažko dostupný materiál zvyčajne trvajú tri až šesť týždňov. Potvrdené lehoty sú uvedené v každej ponuke a pri urgentných programoch možno vyžiadať expedované možnosti.
Aké súbory musím poskytnúť na kalkuláciu?
3D CAD model (preferovaný formát STEP) plus 2D výkres s rozmermi, toleranciami, údajmi o materiáli a špecifikáciami povrchovej úpravy dáva najpresnejšiu ponuku. Ak výkres nie je k dispozícii, 3D model s poznámkami o kritických prvkoch a množstvách môže stačiť. Kompletné, jednoznačné súbory tiež znižujú spätné otázky a skracujú kalkulačný cyklus.
Akú kvalitatívnu dokumentáciu môžem k objednávke vyžiadať?
Štandardná dokumentácia typicky zahŕňa finálnu kontrolnú alebo dimenzionálnu správu; materiálové certifikáty, kontrola prvej súčiastky (FAI) a certifikáty zhody sú k dispozícii na žiadosť a môžu ovplyvniť cenu alebo dodaciu lehotu. Požiadavky na dokumentáciu zadajte v RFQ, aby sme ich mohli presne kalkulovať, a kritické rozmery označte vo výkrese pre zameranú verifikáciu.
Ako je chránený môj návrh a duševné vlastníctvo?
Vaše CAD súbory a výkresy sa používajú výhradne na kalkuláciu a výrobu vašich dielov a nikdy sa nezdieľajú s inými zákazníkmi. Vaše návrhy nevyrábame, nezdieľame ani znovu nepoužívame pre nikoho iného. Ak váš projekt vyžaduje podpísané NDA pred uvoľnením súborov, možno to zariadiť ako súčasť procesu RFQ.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- thestandardsnavigator.comUnclassified source
- goscpm.comUnclassified source
- rivcut.comUnclassified source
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).