Töötlemistsehh on tootmisettevõte, mis on varustatud toormaterjali lõikamiseks, kujundamiseks ja viimistlemiseks täpseteks metalli- ja plastdetailideks. Tüüpilised operatsioonid hõlmavad CNC-freesimist, CNC-treppimist, puurimist, keermestamist, lihvimist ja sekundaarset viimistlust, toetatuna kontrolliseadmetest, mis kinnitavad mõõtmete täpsust. Töötlemistsehhid ulatuvad väikestest prototüübirakkudest suurte seeriate tootmisettevõteteni ja paljud spetsialiseeruvad konkreetsetele materjalidele, detailide suurustele või valdkondadele nagu kosmonautika, meditsiin, autotööstus ja tööstusseadmed. See teenuseleht selgitab, mida hankijad võivad oodata töödeldud detailide tellimisel meie töötlemistsehhist, alates hinnapakkumusest kuni tarneni.
Hankijate jaoks on peamine väljakutse harva töötlemistsehhi leidmine — vaid sellise leidmine, mis sobib detailile, kogusele ja riskiprofiilile. Me töötleme teie detaile omaenda seadmetel, nii et see sobivus selgub nendega, kes töö tegelikult teevad. Iga tellimus vaadatakse enne hinnapakkumise algust läbi meie seadmete, kontrollivõimekuse ja materjalide saadavuse seisukohast. Töötate ühe pakkumusvormingu, ühe projektikontaktiga kogu tootmise jooksul ja määratletud kvaliteedidokumentatsiooni standarditega. See lühendab tarnija valikut, vähendab kvaliteediveade riski ja teeb hinnakujunduse võrreldavaks.
Protsess algab, kui hankija esitab RFQ koos 3D CAD-failide, 2D-joonistega tolerantsidega, materjali kirjeldustega, kogustega ja viimistluse nõuetega. Pakkumused saabuvad tavaliselt mõne tööpäeva jooksul, tarneajad kinnitatakse iga detaili ja iga tellimuse kohta. Kui pakkumus on kinnitatud, liiguvad detailid tootmisse kokkulepitud kontrolli- ja dokumentatsioonietappidega, nagu mõõtmisaruanded ja materjalitõendid, kui need on määratud. Kogu protsessi vältel lahendab sama insener, kes teie detaili hindas, küsimused valmistatavuse, tolerantside ja ajakava kohta enne, kui need mõjutavad tarnet.
Võimekus
- CNC-freesimine ja -treppimine prototüüpidest väikese ja keskmise seeria tootmiseni.
- 3-, 4- ja 5-teljeline töötlemine keeruka geomeetria ja range tolerantsiga elementide jaoks.
- Sekundaarsed operatsioonid, sealhulgas puurimine, keermestamine, laiendamine, niitmine ja täpsuslihvimine.
- Pinnaviimistlus nagu elokseerimine, galvaaniline katmine, pulbervärvimine ja passiveerimine.
- Käigu- ja lõppkontroll koos CMM-kinnitusega kriitilistel mõõtmetel.
- DFM-ülevaatus ja pakkumistoetus kulu ja tarneaja vähendamiseks.
Tüüpilised materjalid
Levinud materjalid hõlmavad alumiiniumsulameid (6061, 7075), roostevabu teraseid (303, 304, 316), süsinik- ja sulamteraseid, messingit, vaske, titaani ja konstruktsiooniplaste nagu ABS, nailon, POM ja PEEK, teised klassid tellimusel.
| Materjal / klass | Tüüpiline olek | Töödeldavus | Kus sobib |
|---|---|---|---|
| Aluminium 6061 | T6 (sulatuskõvastatud ja vanandatud) | Kerge: hästi töödeldav, hea puru kontroll | Konsoolid, korpused, tarindid, prototüübid kuni seeriani |
| Aluminium 7075 | T6 / T651 | Raskem: suurem tööriista kulum, vajalikud jäigad seadistused | Kõrgtugevused kaalukriitilised detailid; keevitamiseks ei sobi |
| Roostevaba teras 304 / 304L | Lõõmutatud | Külmtöötlemisel kõveneb: aeglasemad kiirused, positiivne sööt | Üldine korrosioonikindlus, toidu- ja protessitehnika |
| Roostevaba teras 316 / 316L | Lõõmutatud | Kõvem kui 304: suurem tööriista kulum | Kloriidikeskkond, merendus, meditsiin ja farmaatsia |
| Süsinikteras 1018 / 1045 | Kuumvaltsitud / normaliseeritud | Kerge kuni keskmine; vajab roostekaitset | Võllid, plaadid, keevitustarindid, tööriistakorpused |
| Messing C360 | H02 poolkõva | Suurepärane: kõrged kiirused, puhtad pinnad | Liitmikud, puhvrid, konnektorid, dekoratiivdetailid |
| Vask C110 | Lõõmutatud / H02 | Kleepuv: teravad tööriistad ja suured esinurgad | Juhtivus, toitešinad, soojusjuhtimine |
| Titanium Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Soojustöödeldud | Raske: madalad kiirused, soojuse juhtimine, tööriista kulum | Kosmonautika, meditsiin, kergeid kõrgtugevusega detaile |
| Konstruktsiooniplastid (POM, PEEK, PA) | Ekstrudeeritud / lõõmutatud | Kerge kuni kleepuv: pehmed äpid, teravad tööriistad | Isoleerimine, hõõrdumise vähendamine, keemia- ja kulumisdetailid |
Viimistlus
Saadaolevad viimistlused hõlmavad elokseerimist (Type II ja Type III), tsink- ja nikkeldamist, passiveerimist, musta oksiidi, pulbervärvimist, klaaskuulitragimist, poleerimist ja joonise järgi määratud kohandatud viimistlusi.
| Viimistlus | Mida see teeb | Määrake, kui |
|---|---|---|
| Nagu töödeldud | Tööriistajäljed nähtaval; Ra tüüpiliselt 1,6–3,2 µm | Detail peab ainult toimima |
| Klaaskuulitragimine | Ühtlane matt pind, varjab tööriistajälgi | Nähtavad detailid enne elokseerimist |
| Elokseerimine Type II | Loob oksiidikihi; värvi valikud | Alumiiniumi välimus koos mõõduka korrosiooni- ja kulumiskindlusega |
| Kõva elokseerimine Type III | Paksem, kõvem oksiidikiht | Libisevad või kuluvad alumiiniumpinnad |
| Kromaatne konversioon | Õhuke kaitsekiht, mis jääb juhtivaks | Elektriline sidumine või maandamine alumiiniumil |
| Keemiline nikkel | Ühtlane, kõva, korrosioonikindel kiht | Kulum pluss korrosioon, ka sealhulgas boreides |
| Tsinkimine | Majanduslik ohverdav korrosioonikaitse | Teraseservised sise- või kaitsealustel välistingimustes |
| Pulbervärvimine | Paks, vastupidav, dekoratiivne kiht | Välimus on nõue |
| Passiveerimine | Eemaldab vaba raua ja taastab oksiidikihi | Roostevabast detailid pärast töötlemist |
| Pingevabastus / soojustöötlus | Vabastab jääkpinged enne või pärast lõikamist | Õhukesed seinad ja rangete tolerantsidega detailid, mis peavad töötlemist üle elama |
Tolerantsid
Standard CNC-tolerantsid hoiavad tavaliselt ±0,1 mm (±0,005 in), kitsamad tolerantssid kuni ±0,01 mm või parem on saavutatavad kriitilistel elementidel sõltuvalt detaili geomeetriast ja materjalist.
| Joonise märkus | Mida see nõuab | Mõju kulule ja tarneajale |
|---|---|---|
| Üldine: ±0,25 mm / ±0,010 in | Standardtööriistad, mõõtmete kontroll | Alus: ilma lisatasuta |
| Standard: ±0,13 mm / ±0,005 in | Heas korras pink, esimese detaili kontroll | Väike lisatasu; tavapärane pakkumiste standard |
| Range: ±0,025 mm / ±0,001 in | Lihvitud või diamantist tööriistad, temperatuurikontroll, CMM | Sammumuudatus: aeglasemad lõiked koos täieliku kontrolliga |
| Täpsus: ±0,013 mm / ±0,0005 in | Viimistluskäigud, kalibrid, kontrollitud keskkond | Töötlemine määrab hinna; sageli eraldi operatsioon |
| Asend / nurgalisus (GD&T) | Baastunnuse kontroll, üks seadistus seotud elementide jaoks | Sõltub, üle mitme seadistuse aluspind ulatub |
| Pinnaviimistlus Ra 0,8 µm või peenem | Peenemad sammud, poleerimine või viimistluskäik | Lisab protsessietapi, mitte ainult töötlemisaega |
Protsessivalikud
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Common Applications
- Turning
- Aerospace and Defense
- Automotive
- energy
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Korduma kippuvad küsimused
Kas minimaalne tellimuskogus (MOQ) on olemas?
Aktsepteerime tellimusi ühest prototüübist kuni tootmiskogusteni tuhandetes. MOQ-id sõltuvad detaili keerukusest ja materjali hankimisest — mõned vardast või valmistükist nõuded kannavad praktilisi miinimume. Kui vajate enne seeria kohustust väikest esimest katseerit, märkige see RFQ-s ja me koostame pakkumuse vastavalt.
Kui kaua võtavad töötlemistsehhi tellimused tavaliselt aega?
Tarneajad sõltuvad detaili keerukusest, kogusest, materjali saadavusest ja viimistluse nõuetest. Prototüübid levinud materjalidest lähevad sageli teele ühe kuni kahe nädalaga; tootmisseeriad ja detailid, mis vajavad täiendavaid viimistlusetappe või raskesti hankitavat toorainet, võtavad tavaliselt kolm kuni kuus nädalat. Kinnitatud tarneajad on näidatud igas pakkumuses ja kiirendatud variante saab taotleda kiireloomuliste programmide jaoks.
Milliseid faile pean pakkumuse jaoks esitama?
3D CAD-mudel (eelistatult STEP-formaat) koos 2D-joonisega mõõtmete, tolerantside, materjali märkuste ja viimistluse kirjeldustega annab kõige täpsema pakkumuse. Kui joonis pole saadaval, võib piisata 3D-mudelist koos märkustega kriitiliste elementide ja koguste kohta. Täielikud, ühesed failid vähendavad ka tagasiside küsimusi ja lühendavad hinnastamise tsüklit.
Millist kvaliteedidokumentatsiooni saan tellimusega taotleda?
Standarddokumentatsioon hõlmab tavaliselt lõppkontrolli või mõõtmisaruannet; materjalitõendid, esimese detaili kontroll (FAI) ja vastavustõendid on tellimusel saadaval ja võivad mõjutada kulu või tarneaega. Määrake dokumentatsiooninõuded RFQ-s, et saaksime need täpselt hinnata, ja kriitilised mõõtmed tuleks joonisel märkida suunatud kontrolli jaoks.
Kuidas on kaitstud minu disain ja intellektuaalomand?
Teie CAD-faile ja jooniseid kasutatakse ainult pakkumuse andmiseks ja teie detailide tootmiseks ning neid ei jagata kunagi teiste klientidega. Me ei tooda, ei jaga ega taaskasuta teie disaine kellelegi teisele. Kui teie projekt nõuab allkirjastatud NDA-d enne failide vabastamist, saab seda korraldada RFQ-protsessi raames.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 4
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- thestandardsnavigator.comUnclassified source
- goscpm.comUnclassified source
- rivcut.comUnclassified source
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Related Knowledge
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).