Penkių ašių CNC apdirbimas — tai šalinamoji gamybos technologija, kai pjovimo įrankis juda trimis linijinėmis ašimis (X, Y, Z), o ruošinys arba špindelė sukasi dviem papildomomis ašimis, paprastai žymimomis A ir B. Todėl įrankis gali pasiekti detalę iš beveik bet kurios krypties be pakartotinio prispaudimo. Geometrijos, kurios 3 ašių įrangoje reikalautų kelių įtvirtinimų — sraigtiniai ratliai, turbinos mentės, ortopediniai implantai, sudėtinio kampo laikikliai — gali būti atliktos vienu įtvirtinimu.
Pirkėjai renkasi 5 ašių apdirbimą dėl geometrinių ir ekonominių priežasčių, ne dėl išvaizdos. Sudėtingi elementai tampa tiesiogiai pasiekiami. Mažiau įtvirtinimų reiškia mažiau atskaitos poslinkių, todėl susiję elementai išlaiko griežtesnius tarpusavio padėties ryšius. Detalė, kuri kitaip pereitų tris ar keturis atskirus etapus, dažnai gali būti pagaminta vienu, sumažinant gamybos terminą, tvarkymą ir kaupiamąją klaidą. Nors 5 ašių staklių valandos kaina aukštesnė, bendra detalės kaina dažnai sumažėja, kai įskaičiuojamas įtvirtinimų konsolidavimas.
Skirtumas tarp patikimo 5 ašių tiekėjo ir vidutiniško retai slypi staklių sąraše. Jis slypi procesų inžinerijoje: CAM programavimo kokybė, įtaisų projektavimas, įrankių parinkimas, tarpinis matavimas ir drausmė tikrinti kontūrinius paviršius pagal brėžinį. Kaip CNC apdirbimo gamintojas, jūsų detalę gaminame įranga, pritaikyta jos geometrijai, medžiagai ir apimčiai — su inžineriniu vertinimu prieš kainos pasiūlymą ir kontrolės dokumentacija pristatant.
Galimybės
- Apdirbimas vienu įtvirtinimu išlaiko visus elementus susietus su viena atskaita, mažindamas kaupiamąją padėties klaidą tarp susijusių paviršių.
- Sudėtinga geometrija, tokia kaip įpjovos, sudėtiniai kampai ir kontūriniai profiliai, tampa apdirbama be specialių dedikuotų įtaisų.
- Mažiau įtvirtinimų ir mažiau detalių tvarkymo sutrumpina gamybos terminus sudėtingoms detalėms, palyginti su daugiaetapiais 3 ašių procesais.
- Trumpesni, standesni pjovimo įrankiai pasiekia gilius ir nuožulnius elementus geresniu paviršiaus šiurkštumu ir matmenų kontrole.
- Mažesnės įtaisų ir įtvirtinimo išlaidos 5 ašių apdirbimą daro ekonomišką prototipams ir mažos bei vidutinės serijos gamybai.
- CAM valdomas įrankio trajektorijų kartojamumas užtikrina nuoseklią, dokumentuotą detalių kokybę nuo pirmojo gaminio iki kartojamų gamybos užsakymų.
- Vienas tiekėjas nuo pasiūlymo iki pristatymo — vienas inžinerinis vertinimas, vienas gamybos grafikas ir vienas pristatymo taškas — vietoje kelių specializuotų tiekėjų koordinavimo.
Įprastos medžiagos
Aliuminis 7075/6061, titanas Ti-6Al-4V, nerūdijantis plienas 17-4PH/316, Inconel pagal užklausą, inžinerinės plastmasės.
| Medžiaga / markė | Įprasta būsena | Apdirbamumas | Kur tinka |
|---|---|---|---|
| Aliuminis 6061 | T6 (sutvarkytas tirpale ir senėjęs) | Lengvas: lengvai apdirbamas, gera pjuvenų kontrolė | Laikikliai, korpusai, įtaisai, prototipai iki serijinės gamybos |
| Aliuminis 7075 | T6 / T651 | Sunkesnis: didesnis įrankių nusidėvėjimas, reikia standartiškų įtvirtinimų | Didelio stiprio, lengvos konstrukcijos detalės; netinka suvirinimui |
| Nerūdijantis plienas 304 / 304L | Atkaitintas | Sukietėja darantis: mažesni greičiai, teigiamas pastūmimas | Bendras atsparumas korozijai, maisto ir procesinė įranga |
| Nerūdijantis plienas 316 / 316L | Atkaitintas | Kietesnis nei 304: didesnis įrankių nusidėvėjimas | Chloridų, jūrinė, medicininė ir farmacinė aplinka |
| Anglinis plienas 1018 / 1045 | Apvalytas valcavimas / normalizuotas | Nuo lengvo iki vidutinio; reikia apsaugos nuo rūdžių | Velenai, plokštės, suvirintos konstrukcijos, įrankių korpusai |
| Žalvaris C360 | H02 pusiau kietas | Puikus: dideli greičiai, švarūs paviršiai | Jungiamosios detalės, įvorės, jungtys, dekoratyvinės detalės |
| Varis C110 | Atkaitintas / H02 | Klusnus: aštrūs įrankiai ir dideli pjovimo kampai | Laidumas, elektros kolektoriniai blokai, šilumos valdymas |
| Titanas Grade 5 (Ti-6Al-4V) | Terminiškai apdorotas | Sunkus: maži greičiai, šilumos kontrolė, įrankių nusidėvėjimas | Aviacija ir kosmosas, medicina, lengvos didelio stiprio detalės |
| Inžinerinės plastmasės (POM, PEEK, PA) | Ekstruduota / atkaitinta | Nuo lengvo iki klipaus: minkšti sargandžiai, aštrūs įrankiai | Izoliacija, trinties mažinimas, cheminės ir dėvėjimosi detalės |
Apdaila
Kaip apdirbta, anodavimas, pasyvavimas, poliravimas, smėliasrovis apdorojimas.
| Apdaila | Ką ji daro | Nurodykite, kai |
|---|---|---|
| Kaip apdirbta | Įrankių pėdsakai matomi; Ra paprastai 1.6–3.2 µm | Detalė tik turi veikti |
| Smėliasrovis apdorojimas | Vienodas matinis paviršius, slepia įrankių pėdsakus | Dekoratyvinės detalės prieš anodavimą |
| Anodavimas Type II | Sudaro oksido sluoksnį; spalvos variantai | Aliuminio išvaizda plus vidutinis atsparumas korozijai ir dėvėjimuisi |
| Kietasis anodavimas Type III | Storesnis, kietesnis oksido sluoksnis | Slidžios ar dėvimos aliuminio paviršiaus |
| Chromatinė konversija | Plonas apsauginis sluoksnis, išliekantis laidus | Elektrinis sujungimas ar įžeminimas aliuminyje |
| Cheminis nikelio dengimas | Vienodas, kietas, atsparus korozijai sluoksnis | Dėvėjimasis plus korozija, įskaitant vidines angas |
| Cinkavimas | Ekonomiška aukojamoji apsauga nuo korozijos | Plieno detalės patalpų ar apsaugotoje lauko aplinkoje |
| Miltelinis dažymas | Storesnė, patvari, dekoratyvinė danga | Išvaizda yra reikalavimas |
| Pasyvavimas | Pašalina laisvąjį geležį ir atkuria oksido plėvelę | Nerūdijančio plieno detalės po apdirbimo |
| Vidinių įtempių mažinimas / terminis apdirbimas | Šalina vidinius įtempius prieš ar po pjovimo | Plonos sienelės ir griežti leistini nuokrypiai, kurie turi išgyventi apdirbimą |
Leistini nuokrypiai
±0.01 mm įprasta kritiniams elementams; su CMM ataskaitomis pagal užklausą.
| Brėžinio žyma | Ko ji reikalauja | Poveikis kainai ir gamybos terminui |
|---|---|---|
| Bendras: ±0.25 mm / ±0.010 in | Standartinis įrankis, matmenų patikra | Pradinis lygis: be priedo |
| Standartinis: ±0.13 mm / ±0.005 in | Geros būklės mašina, pirmojo gaminio patikra | Nedidelis priedas; įprastas kainos pasiūlymo standartas |
| Griežtas: ±0.025 mm / ±0.001 in | Šlifuoti ar deimantiniai įrankiai, temperatūros kontrolė, koordinatinė matavimo mašina (CMM) | Šuolis: lėtesnis pjovimas ir pilna kontrolė |
| Tikslus: ±0.013 mm / ±0.0005 in | Apdailos ėjimai, kalibrai, kontroliuojama aplinka | Apdirbimas lemia kainą; dažnai atskira operacija |
| Padėtis / kampiškumas (GD&T) | Atskaitos kontrolė, viena įtvirtinimo vieta susijusiems elementams | Priklauso nuo to, kiek įtvirtinimų dengia atskaita |
| Paviršiaus šiurkštumas Ra 0.8 µm arba smulkesnis | Smulkesni žingsniai, poliravimas ar apdailos ėjimas | Prideda proceso žingsnį, ne tik apdirbimo laiką |
Pagrindinės specifikacijos
| Specification | Value |
|---|---|
| tolerance | ±0.01mm |
| lead time | 10–18 days |
| tolerance | ±0.013 mm |
| tolerance | ±.0004 in |
| lead time | 10 days |
| lead time | 16 days |
| lead time | 60 days |
| tolerance | 0.02 mm |
| tolerance | ±0.01 mm |
| tolerance | ±0.005 mm |
| tolerance | ±0.005 to ±0.01 mm |
| tolerance | ±0.005–0.01 mm |
Proceso parinktys
- CNC machining is a subtractive manufacturing process.
- Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
- EPX 82 is processed using Carbon DLS
- MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
- Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
- G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
- Estimates are provided through an auto-quoted method.
- EDM relies on a voltage and a thin wire
- Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores
Surface Finish Reference
- The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
- The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
- The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
- SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
- SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
- SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
- SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
- Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
- Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
- Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.
Tolerance Reference
- The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
- FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
- Wire Cut EDM is highly accurate.
- The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
- Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
- The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.
Industries We Serve
- antennas
- automotive
- CNC machined parts
- custom parts
- electronics
- medical diagnostic
- optical displays
- optical_systems
Material Reference
- ABS
- Austenitic Stainless Steel
- Carbon steel
- ceramic
- composites
- Copper - T2
- copper or graphite
- Hardened Materials
- High Impact Polystyrene
- Low-density polyethylene
- MDF
- metal
- Polybutylene Terephthalate
- SUS304
- thermoplastics
- thick metal sheets
- tungsten carbide
Materials We Machine
- AL 6061
- AL 7075
- PEEK
- SS 316L
- Ti-6Al-4V
- Titanium
- aluminum
- metal
Common Applications
- Actuator Housings
- Aerodynamic surfaces
- Aerospace Brackets
- Automotive Development
- Die-cast tools
- Electric Car
- End-Effector Structures
- Engine Brackets
- Internal cooling passages
- Medical Implants
- Medical and Laboratory Equipment
- Medical instrumentation
- Patient-specific prosthetics
- Ported manifolds
- Premium Audio Enclosure
- Production parts
- Production tooling with compound angles
- Stainless Steel Satellite Hardware
- Structural brackets with compound mounting angles
- Surface Finish
- Titanium Implants
- Titanium UAV Brackets
- Turning
- Wrist Joint Bodies
Ordering, Lead Times & MOQ
Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.
Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.
Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ko reikia 5 ašių detalės kainos pasiūlymui?
3D CAD modelis (pageidautina STEP arba IGES) ir 2D brėžinys su leistinais nuokrypiais, atskaitomis, medžiaga ir apdaila. Pridėkite kiekį ir pageidaujamą pristatymo datą. Jei turite tik modelį, galime jį įvertinti ir pažymėti leistinų nuokrypių prielaidas jūsų patvirtinimui.
Kuo vienalaikis 5 ašių apdirbimas skiriasi nuo 3+2?
3+2 sutvarko detalę fiksuotais kampais tarp pjovimo ėjimų. Vienalaikis 5 ašių apdirbimas judina visas penkias ašis pjovimo metu, o tai būtina ratliams, mentėms ir ištisinėms kontūroms, ir paprastai duoda geresnį paviršiaus šiurkštumą sudėtinguose išlenktuose paviršiuose.
Ar galiu užsisakyti vieną prototipą ir vėliau pereiti prie serijos?
Taip. Tas pats CAM programa ir įtvirtinimo logika pereina nuo pirmojo gaminio iki kartojamų užsakymų, todėl prototipe patvirtintos detalės serijoje atkuriamos nuosekliai.
Kokia kokybės dokumentacija prieinama?
Matmenų kontrolė pagal jūsų brėžinį yra standartinė. Medžiagų sertifikatai, pirmojo gaminio patikros ataskaitos bei paviršiaus ar kietumo ataskaitos gali būti nurodyti pasiūlymo etape.
Kada 5 ašys kainuoja pigiau nei 3 ašys?
Kai pašalinami etapai. Jei detalė reikalauja trijų ar keturių orientacijų, konsolidavimas į vieną 5 ašių įtvirtinimą gali sumažinti įtaisus, tvarkymą ir terminą pakankamai, kad kompensuotų aukštesnę staklių valandos kainą.
What is the minimum order quantity (MOQ)?
Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.
What is the typical lead time?
Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.
How do I get a quote and what information do you need?
3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.
What tolerance should I specify?
Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.
How is quality controlled?
First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.
Is my design protected?
NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.
Which material should I choose?
Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.
Which surface finish do I need?
Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.
How do you ship and what terms?
DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.
Sources · 2
- rapiddirect.comIndustry peer technical page
- jlccnc.comIndustry peer technical page
Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.
Susijusios paslaugos
Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).