Aviācijas apstrādes pakalpojumi precīzām lidojumam kritiskām sastāvdaļām

Precision-machined aerospace components, including an aluminum housing and titanium fittings, arranged on an inspection table with measuring tools

Aviācijas apstrāde ir precīza CNC ražošana sastāvdaļām lidmašīnām, kosmosa kuģiem, satelītiem un bezpilota sistēmām — detaļas, piemēram, konstrukciju veidgabali, dzinēja balsti, korpusi un stiprinājumi, kur pielaides, materiāla integritāte un izsekojamība ir kritiska. Tipisks darbs aptver 3asu frēzēšanu, vairākasu apstrādi un virpošanu alumīnijā, titānā un nerūsējošajā tēraudā. Atšķirībā no vispārējas rūpnieciskās apstrādes, aviācijas detaļām jāatbilst stingrām inženiertehniskajiem zīmējumiem, materiālu sertifikācijām un kontroles prasībām, un bieži ietver sarežģītu ģeometriju, kam vajag 5asu iespējas un disciplinētu procesu kontroli no pirmās daļas līdz ražošanai.

Aviācijas pircējiem vērtība ir piegādes ķēdes riska samazināšana. Mēs apstrādājam pēc jūsu zīmējuma uz iekārtām un kontroles procesiem, kas atbilst aviācijas prasībām, tāpēc jūs pavadāt mazāk laika piegādātāju auditēšanai un vairāk laika programmu pārvaldībai. Vai nu jums vajag piecu detaļu prototipu partiju, vai nepārtrauktu apstrādātu veidgabalu un korpusu ražošanu, viena komanda risina darbu no piedāvājuma līdz piegādei — ar salīdzināmiem piedāvājumiem, nemainīgu dokumentāciju un vienu koordinācijas punktu.

Sākt ir vienkārši: iesniedziet pieprasījumu ar 3D modeļiem (STEP vai IGES), 2D zīmējumiem ar pielaidēm un galvenajām īpašībām, kā arī īpašām prasībām, piemēram, materiālu sertifikācijām, virsmas apstrādēm vai eksporta kontroles ierobežojumiem. Mūsu inženieru komanda izvērtē jūsu pieprasījumu un parasti atsūta piedāvājumus dažu darba dienu laikā. Varat pasūtīt pirmās daļas ar pilniem kontroles pārskatiem pirms lēmuma par ražošanas apjomiem. Visā programmā mūsu komanda koordinē dokumentāciju un piegādes grafiku, tāpēc nekas nepazūd starp jūsu inženieru komandu un ražošanu.

Iespējas

  • 3, 4 un 5asu frēzēšana sarežģītai aviācijas ģeometrijai un konstrukciju detaļām
  • CNC virpošana bučām, veidgabaliem un rotācijas sastāvdaļām līdz ražošanas apjomiem
  • Alumīnija, titāna, nerūsējošā tērauda un augstas temperatūras aviācijas sakausējumu apstrāde
  • Stingru pielaides darbs līdz ±0.005 mm kritiskajiem izmēriem ar CMM pārbaudi
  • Pirmās daļas pārbaude ar izmēru pārskatiem, materiālu sertifikātiem un pilnu izsekojamību
  • Prototipēšana caur mazapjoma ražošanu ar izgatavojamības (DFM) atsauksmēm pēc pieprasījuma

Tipiskie materiāli

Biežākie materiāli ietver alumīniju 2024, 6061, 7050 un 7075; titānu Grade 2 un Grade 5 (Ti-6Al-4V); nerūsējošo tēraudu 303, 304, 316, 15-5 PH un 17-4 PH; niķeļa sakausējumus, piemēram, Inconel 625 un 718; plus magniju un inženiertehniskās plastmasas, ar ražotnē izsekojamiem materiālu sertifikātiem pēc pieprasījuma.

Materiāls / markaTipiskais stāvoklisApstrādājamībaKur tas der
Alumīnijs 6061T6 (risinājuma raudzēts un novecojis)Viegla: labi apstrādājas, laba skaidu kontroleKronšteini, korpusi, ierīces, prototipi līdz sērijai
Alumīnijs 7075T6 / T651Grūtāka: lielāks instrumentu nodilums, vajadzīgi stingri uzstādījumiAugstas stipribas, svara kritiskas detaļas; nav metināšanai
Nerūsējošais tērauds 304 / 304LAttaudinātsDeformācijas sacietēšana: zemāki griešanas ātrumi, pozitīva padeveVispārēja pretkorozijas izturība, pārtikas un procesu tehnika
Nerūsējošais tērauds 316 / 316LAttaudinātsCietāks par 304: lielāks instrumentu nodilumsHlorīdu, jūras, medicīnas un farmācijas vide
Oglekļa tērauds 1018 / 1045Rolēts / normalizētsViegla līdz vidēja; vajadzīga aizsardzība pret rūsuVārpstas, plāksnes, metinātas konstrukcijas, rīku korpusi
Misiņš C360H02 puscietsIzcila: lieli ātrumi, tīras virsmasVeidgabali, bučas, savienotāji, dekoratīvas detaļas
Varš C110Attaudināts / H02Lipīgs: asi instrumenti un lieli priekšējie leņķiVadītspēja, strāvas sliedes, siltuma pārvaldība
Titāns Grade 5 (Ti-6Al-4V)Termiski apstrādātsGrūta: mazi ātrumi, siltuma kontrole, instrumentu nodilumsAviācija, medicīna, vieglas augstas slodzes detaļas
Inženiertehniskās plastmasas (POM, PEEK, PA)Ekstrudēts / atbrīvots no spriegumiemViegla līdz lipīga: mīkstas skavas, asi instrumentiIzolācija, berzes samazināšana, ķīmiskas un nodiluma detaļas

Virsmas apstrāde

Pieejamās apstrādes ietver II un III tipa (cieto) anodēšanu, ķīmiskās pārvēršanas pārklājumu, pasivēšanu, ķīmisko un elektrolītisko niķeļa galvanizāciju, lodīšu strūklapstrādi, pulēšanu un rūpniecisko krāsošanu, veiktus pēc zīmējuma un pārbaudītus pirms nosūtīšanas.

Virsmas apstrādeKo tā daraNorādiet, kad
Kā apstrādātsInstrumentu pēdas redzamas; Ra tipiski 1.6–3.2 µmDetaļai tikai jādarbojas
Lodīšu strūklapstrādeVienota matēta virsma, noslēpj instrumentu pēdasVizuālas detaļas pirms anodēšanas
Anodēšana II tipsIzveido oksīda slāni; krāsu iespējasAlumīnija izskats plus mērena pretkorozijas un nodiluma izturība
Cietā anodēšana III tipsBiezāks, cietāks oksīda slānisSlīdošas vai nolietojošas alumīnija virsmas
Hromāta pārvēršanas pārklājumsPlāna aizsargkārta, kas saglabā vadītspējuElektriskai savienošanai vai iezemēšanai uz alumīnija
Ķīmiskais niķelisVienots, ciets, pret koroziju izturīgs slānisNodilums plus korozija, arī iekšpusē urbumos
CinkošanaIzdevīgs upurējošs pretkorozijas aizsargsTērauda detaļām telpās vai nosegās vietās
Pulvera pārklājumsBiezs, izturīgs, dekoratīvs slānisIzskats ir prasība
PasivēšanaNoņem brīvo dzelzi un atjauno oksīda plēviNerūsējošā tērauda detaļām pēc apstrādes
Spriegumu atbrīvošana / termiskā apstrādeNoņem iekšējos spriegumus pirms vai pēc griešanasPlānas sienas un stingras pielaides, kurām jāiztur apstrāde

Pielaides

Standarta pielaides seko ISO 2768 vidējai klasei, kamēr mēs regulāri noturam ±0.05 mm (±0.002 in) un varam sasniegt elementus līdz ±0.005 mm (±0.0002 in) atkarībā no detaļas ģeometrijas, materiāla un kontroles metodes.

Zīmējuma norādeKo tā prasaIetekme uz izmaksām un termiņu
Vispārēja: ±0.25 mm / ±0.010 inStandarta instrumenti, izmēru pārbaudeBāze: bez uzcenojuma
Standarta: ±0.13 mm / ±0.005 inIekārta labā stāvoklī, pirmās daļas pārbaudeMazs uzcenojums; ierastais piedāvājumu standarts
Stingra: ±0.025 mm / ±0.001 inSlīpēti vai dimanta instrumenti, temperatūras kontrole, CMMSoļa izmaiņas: lēnāki griezumi plus pilna kontrole
Precizitātes: ±0.013 mm / ±0.0005 inPēdējie gājieni, kalibri, kontrolēta videApstrāde nosaka cenu; bieži atsevišķa operācija
Pozīcija / leņķiskums (GD&T)Datuma kontrole, viens uzstādījums saistītiem elementiemAtkarīgs no tā, cik daudziem uzstādījumiem stiepjas datums
Virsmas raupjums Ra 0.8 µm vai smalkāksSmalkāki soļi, pulēšana vai apdares gājiensPievieno procesa soli, ne tikai apstrādes laiku

Galvenās specifikācijas

SpecificationValue
tolerance+/- 0.002 in
tolerance+/- 0.0005 in
tolerance±0.01 mm

Procesa opcijas

  • CNC machining is a subtractive manufacturing process.
  • Finishing Options: Black Oxide, Electropolishing, ENP, Media Blasting, Nickel Plating, Passivation, Powder Coating, Tumble Polishing, Zinc Plating, Vibratory Tumbling
  • EPX 82 is processed using Carbon DLS
  • MUD is a type of mold that uses a standard injection molding frame.
  • Different taper turning methods suit different jobs. Compound slides often handle short tapers, while CNC interpolation and taper attachments improve repeatability on longer parts
  • G92 is used by programming one or more G92's right after the G76 threading cycle
  • Estimates are provided through an auto-quoted method.
  • EDM relies on a voltage and a thin wire
  • Advanced machining processes like micro-machining and EDM are used to create small, precise mold cavities and cores

Surface Finish Reference

  • The finish of MoldTech MT11010 is a fine matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11020 is a medium matte texture.
  • The finish of MoldTech MT11030 is a coarse matte texture.
  • SPI A-1 has a surface roughness of 0.012–0.025 µm.
  • SPI B-2 has a finish of Medium semi-gloss.
  • SPI B-2 has a surface roughness of 0.10–0.15 µm.
  • SPI C-3 has a surface roughness of 0.63–0.70 µm.
  • Super high gloss, polished with a Grade #3 (6000-grit) diamond buff to Ra 0.012–0.025 µm.
  • Medium semi-gloss, finished with 400-grit paper to Ra 0.10–0.15 µm.
  • Normal matte, polished with 320-grit stone to Ra 0.63–0.70 µm.

Tolerance Reference

  • The tolerance with drawing for CNC Milling is as low as +/- 0.005 mm.
  • FDM 3D printing offers a low-cost component with average accuracy and uses thermoplastics for 3D printing.
  • Wire Cut EDM is highly accurate.
  • The U6 H.E.A.T machine achieves tight tolerances.
  • Die sinker EDM is capable of maintaining tight tolerances
  • The shop needs to have CNC machines that can achieve a specific tolerance.

Industries We Serve

  • antennas
  • automotive
  • CNC machined parts
  • custom parts
  • electronics
  • medical diagnostic
  • optical displays
  • optical_systems

Material Reference

  • ABS
  • Austenitic Stainless Steel
  • Carbon steel
  • ceramic
  • composites
  • Copper - T2
  • copper or graphite
  • Hardened Materials
  • High Impact Polystyrene
  • Low-density polyethylene
  • MDF
  • metal
  • Polybutylene Terephthalate
  • SUS304
  • thermoplastics
  • thick metal sheets
  • tungsten carbide

Ordering, Lead Times & MOQ

Custom CNC parts carry no forced MOQ; ordering from a single prototype piece is standard industry practice.

Instant-quote platforms publicly advertise prototype lead times of 1-3 business days.

Online RFQ is the industry-standard flow: upload a 3D model (STEP/STP/DWG/DXF), receive an instant quote or engineer review, then production, inspection, and delivery.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir minimālais pasūtījuma daudzums aviācijas apstrādei?

Nav fiksēta MOQ. Mēs pieņemam viena detaļas prototipu pasūtījumus un pārejas ražošanas sērijas, lai gan cena par detaļu ievērojami uzlabojas lielākos apjomos. Daudzas aviācijas programmas sāk ar 1–10 pirmajām daļām kvalifikācijai, tad pāriet uz atkārtotiem pasūtījumiem 50–500+ gabalu apjomā. Norādiet plānoto gadskārtējo patēriņu pieprasījumā, tāpēc mēs varam precīzi piedāvāt apjoma cenas.

Cik ilgi aviācijas apstrādātas detaļas tiek ražotas?

Termiņi atkarīgi no sarežģītības, materiālu pieejamības un virsmas apstrādes prasībām. Prototipi no ierastiem sakausējumiem, piemēram, 6061 alumīnija, parasti tiek nosūtīti 5–15 darba dienu laikā. Detaļas, kam vajag īpašus materiālus, stingru pielaides kontroli vai vairākas apstrādes operācijas, parasti aizņem 3–6 nedēļas. Pirmās daļas pārbaude un sertifikācijas dokumentācija pievieno laiku, tāpēc iekļaujiet to grafikā lidojumam kritiskām vai kvalifikācijas detaļām.

Kādus failus jāiesniedz piedāvājumam?

Sniedziet 3D CAD failus STEP vai IGES formātā kopā ar 2D zīmējumiem, kas norāda pielaides, kritiskos izmērus, materiālu, virsmas apstrādi un kontroles prasības. Ja zīmējumi ir nepilnīgi, mūsu inženieru komanda var atzīmēt neskaidrības pirms piedāvājuma. Programmām ar eksporta kontroles ierobežojumiem, piemēram, ITAR, pieminiet to pieprasījumā, tāpēc mēs varam apstiprināt attiecamās prasības jau sākotnēji.

Kāda kvalitātes dokumentācija piegādā ar aviācijas detaļām?

Standarta piegādes ietver izmēru kontroles pārskatu un materiālu sertifikātus, izsekojamus līdz ražotnei. Pēc pieprasījuma mēs sniedzam pirmās daļas pārbaudes pārskatus (FAI), atbilstības sertifikātus un pilnu materiālu izsekojamību. Tā kā dokumentācijas prasības atšķiras starp aviācijas programmām, uzskaitiet vajadzīgos pārskatus pieprasījumā, tāpēc piedāvātā cena atspoguļo pilnu kontroles apjomu.

Kā ir aizsargāti mani dizaina dati?

Dizaina faili tiek izmantoti tikai jūsu detaļu piedāvājumam un ražošanai, un NDA var tikt parakstītas pirms jebkuru tehnisku datu izsniegšanas. Datu apstrāde seko dokumentētai praksei, un piekļuve ir ierobežota līdz inženieru personālam, kas piešķirts jūsu projektam. Eksporta kontrolētiem dizainiem mēs apstiprinām attiecamos ierobežojumus jau sākotnēji.

What is the minimum order quantity (MOQ)?

Prototypes from 1 pc. Low-volume production typical 50-500 pcs. No forced MOQ on custom parts; unit price drops with volume.

What is the typical lead time?

Industry benchmark: instant-quote platforms deliver prototypes in 1-3 business days. Our own production: prototypes 5-10 working days, including in-house QC and shipping. Production: 2-4 weeks depending on quantity/finishing. Express options exist; finishing adds days.

How do I get a quote and what information do you need?

3D files (STEP/IGS) + 2D drawing with tolerances. Material, quantity, finish, destination country. Quote turnaround: 24-48h typical.

What tolerance should I specify?

Specify tight tolerances only on critical features. Standard ±0.1 mm covers most features. Tighter tolerance = cost multiplier; apply selectively via drawing GD&T.

How is quality controlled?

First-article inspection in our own shop before the first production order. In-process checks. Final inspection report (dimensions) with shipment. Material certs (mill test reports) on request.

Is my design protected?

NDA before file exchange. Files used only for your production. No resale of custom designs.

Which material should I choose?

Function first: strength, weight, corrosion, cost. Common pairings: 6061 general, 304/316 corrosive env., PEEK medical. See materials guide pages.

Which surface finish do I need?

Anodizing for aluminum corrosion/wear/color. Passivation for stainless. Plating for conductivity/steel protection. Cosmetic vs functional distinction.

How do you ship and what terms?

DHL/FedEx/UPS express for samples and small batches. Air/sea freight for production volumes. Incoterms: EXW/FOB/DAP/DDP options.

Sources · 3

Technical references cited for verifiability — not supplier recommendations. Browse the research library.

Capability commitments on this page are owner-confirmed (2026-09-21).